Створення музею бойової слави «На Східному рубежі» Успішно пройшов оцінку

Автор проекту
БО "Міжнародний благодійний фонд "Совість"
БО "Міжнародний благодійний фонд "Совість"
Категорія
Освіта
Код
5

Короткий опис

Створення музею стане одним із механізмів формування національно-патріатичного виховання. Матеріали музею поглиблять рівень знань учнів з сучасної історії своєї держави. Музей має стати місцем зустрічей молоді з ветеранами війни, борцями за незалежність України,та місцем вшанування пам'яті загиблих у зоні АТО.

Район

м. Кривий Ріг, Інгулецький р-н

Адреса

вулиця Недєліна, 41А

Бюджет на реалізацію

220 053 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Українська держава на початку XXІ сторіччя вибирає свою незалежність, долає політичну та економічну кризи. Тому на сучасному етапі в Україні патріотичне виховання розглядається як один з найважливіших компонентів соціалізації. Відродження України неможливе без пробудження національної свідомості молоді, учнів. Формування ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості у дітей повинно здійснюватися на прикладах героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави, ідеалів свободи, соборності та державності. Національно – патріотичне виховання має здійснюватися на прикладах мужності та героїзму учасників антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.

Очікувані результати

Результатами реалізації проекту є створення музею, за допомогою якого буде підтримуватись актуальність національно – патріотичного виховання, використовуючи візуальні засоби впливу.

План заходів з реалізації

Для реалізації проекту необхідно відремонтувати приміщення та придбати відео- та аудіотехніку, зробити експозицію. Для цього планується: купівля обладнання, придбання будівельних матеріалів, ремонт приміщення, складання договору на виконання ремонтних робіт та створення експозиції.