«Енергозбереження задля майбутнього: ефективне тепло – запорука збереження здоров ҆я дітей» Успішно пройшов оцінку

Автор проекту
Сергій Володимирович Каменецький
Сергій Каменецький
Категорія
Енергозбереження
Код
23

Короткий опис

Проект по заміні віконних блоків в КЗШ №19 значно покращить існуючий стан будівлі, забезпечить енергозбереження та дотримання температурного режиму, і як наслідок, збереження здоров'я учнів та колективу школи.

Район

м. Кривий Ріг, Саксаганський р-н

Адреса

вулиця Івана Авраменка, 20

Бюджет на реалізацію

445 510 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Мета проекту полягає в оснащенні навчального закладу енергозберігаючими вікнами, що призведе до створення належних умов, «ефективне тепло – запорука збереження здоров ҆я дітей». Заміна віконних блоків на енергозберігаючі має підвищену здатність витримувати жорсткі кліматичні навантаження, що визначає довговічність віконної конструкції. Унікальною особливістю є можливість самовентиляції, нормалізація рівня вологості, запобігання проникнення вологості у приміщення.

Очікувані результати

- покращення теплової характеристики приміщень школи та скорочення втрат тепла; - створення належних умов навчання та виховання школярів - в результаті реалізації проекту буде замінено60вікон та дверний блокплощею170 м2 , встановлені відливи та відкоси в приміщеннях їдальні, спальні, у приймальні,коридору перед їдальнею, коридору рекреації, кабінету ГПД, кабінету інформатики, кабінету медичної сестри; - виконання ремонтно-будівельних робіт на якісному рівні; - активізація громадськості у вирішенні важливих соціальних проблем; - покращення умов перебування учнів та працівників школи у спортивній залі; - скорочення бюджетних коштів за оплату теплової енергії.

План заходів з реалізації

- виготовлення кошторисної документації на проведення поточного ремонту по заміні віконних блоків; - акумуляція коштів громади; - мобілізація коштів на реалізацію проекту з міського бюджету; - проведення відбору підрядника та виконання ремонтно-будівельних робіт; - приймання робіт та оформлення необхідних документів.