«Створення спортивно-патріотичного клубу «Стимул» на базі КЗШ №102» Успішно пройшов оцінку

Автор проекту
ГО "Інгулецька районна організація ветеранів"
ГО "Інгулецька районна організація ветеранів"
Категорія
Фізична культура і спорт
Код
22

Короткий опис

Створення спортивно-патріотичного клубу «Стимул» на базі КЗШ №102», як осередку інноваційних умов для всебічного розвитку підростаючого покоління, формування у молоді високої суспільної та громадянської свідомості, почуття гордості за свою Батьківщину шляхом модернізації і запровадження нових сучасних технологій та обладнань.

Район

м. Кривий Ріг, Інгулецький р-н

Адреса

вулиця Сонячна, 10

Бюджет на реалізацію

225 288 грн.
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Створення умов для розвитку спорту та ведення здорового способу життя, активізації спортивно-патріотичної та спортивно-оздоровчої роботи в школі, залучення підростаючого покоління та небайдужої громади Криворіжжя до участі у шкільних, районних, міських та обласних заходах, розвитку спортивних секцій та клубів національно-патріотичного змісту.

Очікувані результати

Виконання проекту дозволить: - створити оптимальні умови для розвитку спорту та ведення здорового способу життя ; - модернізувати приміщення спортивного залу школи, привести його у відповідність з вимогами часу; - розширити спектр засобів національно-патріотичного виховання, фізичного розвитку у навчально-виховному процесі, який буде створений на базі закладу (секції волейболу, футболу, «Групи підтримки»; гуртків «Школа безпеки», «Група здоров’я», тощо); - підвищити взаємодію педагогічного колективу,шкільного дитячо-юнацького об‘єднання «Світанок» з Інгулецькою територіальною організацією ветеранів.

План заходів з реалізації

1. Створення бази даних та інформаційно-просвітницька кампанія. 2. Ремонт приміщення спортивної зали КЗШ №102 для створення клубу «Стимул». 3. Оновлення матеріально-технічної бази школи щодо започаткування роботи клубу. 4. Проведення оцінювання ефективності та успішності проекту.