• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Спортленд 155 Брав участь

Доданий
02.09.2021
Номер
75
Дошкільні та позашкільні заклади освіти (малі)

Проєкт передбачає осучаснення спортивного майданчика на території КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №155» КМР, який надасть змогу забезпечити належні умови для збільшення рухової активності дітей на свіжому повітрі, прогулянок та спортивно-фізкультурного дозвілля, поліпшити умови для організації навчання, виховання та відпочинку дітей, покращити благоустрій території закладу дошкільної освіти.

Автор проєкту
Бюджет
192 374 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Наливайка, 14, Кривий Ріг

Опис

Об'єкт комунальної власності міста або благоустрою, де планується реалізація проєкту

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний навчальний заклад (ясла-садок) №155" Криворізької міської ради

Цільова аудиторія

Цільовою аудиторією проєкту "Спортленд 155" є колектив дітей дошкільного віку, їх батьки, дідусі, бабусі, відвідувачі закладу дошкільної освіти, педагогічні (вихователі, музичні керівники, практичні психологи) та медичні працівники. Це орієнтовно 80 людей в робочі дні (за планом роботи закладу дошкільної освіти). Зацікавленою стороною також є місцева влада: підвищення іміджу освітніх закладів в межах району та міста, наочна демонстрація раціонального використання коштів місцевого бюджету та бюджету участі , в чому може впевнитись кожен житель Інгулецького району, зміцнення матеріально- технічної бази дошкільного закладу, можливість вийти на європейський рівень розвитку спортивної інфраструктури.

Проблема

Дошкільний заклад працює з 1964 року. Проєкт закладу не передбачає наявність спортивного залу в садочку. Для проведення занять з фізичної культури та фізкультурно-оздоровчої роботи використовується музичний зал. Відповідно спортивне обладнання дуже скудне і має вигляд такого, яке швидко трансформується, складається, має невеликий об’єм, не потребує багато місця для зберігання, тому що відсутня навіть кладова для нього. Тому дошкільнята відчувають недостатність місця для спортивних ігор, змагань, а фізичне виховання і розвиток малюків обмежене в просторі. Спортивний майданчик садочку, який необхідно трансформувати, містив старі, майже 50-річні залізні перекладини, драбини, які вже давно фізично і морально застаріли і були демонтовані задля безпеки малюків.
Для забезпечення дітям здорових умов перебування на свіжому повітрі, для зміцнення їх організму, правильного фізичного розвитку, а також для раціонального проведення спортивно-ігрового дозвілля в дитячому колективі, необхідно облаштувати дитячо-спортивний майданчик, який повинен відповідати фізичному, духовному та емоційному розвитку дітей, формування у них міцної мускулатури, а також реалізації їх потреби в русі.
Новий , сучасний , багатофункціональний спортивний майданчик дуже необхідний для дітей ЗДО №155. Новий майданчик дасть змогу дітям займатися фізичними вправами на свіжому повітрі та підвищити рівень фізичної культури підростаючого покоління.

Мета проєкту

Головною метою є оздоровлення дітей дошкільного віку, покращення організації фізкультурно-оздоровчої роботи в ЗДО, створення повноцінного середовища для зміцнення здоров’я вихованців шляхом втілення проєкту «Спортленд 155»: облаштування спортивного майданчика для дітей дошкільного віку сучасним спортивно-ігровим обладнанням та створення міні футбольного поля.

Завдання проєкту

Завдання проєкту:
- зниження рівня захворюваності, гіподинамії дітей шляхом проведення фізкультурно-оздоровчої роботи на свіжому повітрі, виховання навичок здорового способу життя;
- охорона життя, зміцнення здоров’я, загартування та удосконалення функцій організму дітей, підвищення фізичної та розумової працездатності, розвиток рухових якостей, формування правильної постави;
- створення та впорядкування нової фізкультурної зони на спортивному майданчику ЗДО площею 100 м2 з метою формування рухових вмінь і навичок, ігрових дій і здобування доступних уявлень та знань про користь занять фізичною культурою і іграми;
- підвищення рівня фізичної культури шляхом проведення спортивних свят, розваг, змагань серед дітей дошкільного віку на території реалізації проєкту.

План заходів з реалізації проєкту

План заходів проєкту "Спортленд 155"
1. Підготовча робота
1.1. Проведення роз’яснювальної роботи серед громади району, батьків вихованців по впровадженню проєкту «Спортленд 155» в дошкільній установі - серпень 2021 - автор проєкту.
1.2. Розробка дизайну проєкту, калькуляція робіт - серпень-вересень 2021 - автор проєкту.

2. Реалізація заходів проєкту
2.1. Укладання договору про реалізацію проєкту «Спортленд 155» - Січень-лютий 2022 - Департамент освіти і науки Криворізької міської ради, відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради, автор проєкту
2.2. Внесення коштів співфінансування - Березень 2022 -Автор проєкту
2.3. Улаштування основи під футбольне міні-поле - І квартал 2022 - Автор проєкту з залученням підрядних організацій, відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
2.4. Проведення закупівель штучного покриття футбольного міні-поля та спортивного обладнання на майданчик:
- ворота футбольні з баскетбольним кільцем 2000*1250 мм – 2шт;
- стійка волейбольна з сіткою– 1 шт.;
- стінка з кільцями – 1шт;
- лаз «Ромашка» – 1 шт;
- лаз "Паутина" – 1 шт;
- Спортивний елемент «Мішень» – 1шт;
- Лаз «Райдуга» – 1шт. - ІІ квартал 2022 -Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
2.5. Обладнання штучного покриття футбольного міні-поля, воріт для міні футболу з сіткою і баскетбольним кільцем - ІІ квартал 2022 - Автор проєкту з залученням підрядних організацій.
2.6. Монтаж спортивного обладнання - ІІ квартал 2022 - Автор проєкту з залученням підрядних організацій.
3. Презентація виконаного проєкту «Спортленд 155» шляхом проведення спортивних змагань серед дітей дошкільного віку.
Висвітлення інформації у ЗМІ, на сайтах та у соціальних мережах, моніторинг громадської думки - ІІ квартал 2022 - Автор проєкту, адміністрація ЗДО №155.

Очікувані результати

Забезпечити ефективність у співвідношенні затрачених ресурсів з досягнутими результатами:
* підвищення показників фізичного розвитку та фізичної активності дітей дошкільного віку;
* пропаганда здорового способу життя;
* підвищити рівень охоплення усіх учасників освітнього процесу фізичною культурою та спортом;
* створення сучасного фізкультурно-спортивного середовища для зміцнення та збереження здоров’я усіх учасників освітнього процесу;
* за короткий термін створення продукту довготривалого використання, що має користь для здоров’я дітей та дорослих;
* поєднання фізичного та естетичного виховання дошкільників з метою забезпечення гармонійного розвитку.

Вказати категорію конкурсанта (1 або 2)

2

Фотографії