• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

“Hand made-студія” КНТМЛ №16 (модернізація майстерень трудового навчання та технологій) На голосуванні

Доданий
27.08.2021
Номер
37
Заклади загальної середньої освіти (великі)

Зареєструйтесь, щоб проголосувати

Ремонт та оснащення майстерень трудового навчання та технологій для дівчаток та хлопців КНТМЛ №16 відповідно до вимог сучасних технічних стандартів з метою реалізації нових освітніх технологій, використання різноманітних форм роботи, забезпечення освітнього процесу наочністю, розвитку пізнавальної активності здобувачів освіти, формування основних компетентностей, відродження національних традицій,

Автор проєкту
Бюджет
1 362 200 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
Степана Тільги вулиця, 22, Металургійний район, Кривий Ріг

Опис

Об'єкт комунальної власності міста або благоустрою, де планується реалізація проєкту

Криворізький науково-технічний металургійний ліцей №16 КМР ДО

Цільова аудиторія

Цільові групи проєкту (потенційні користувачі результатами проєкту):
- здобувачі освіти (500 чоловік);
- діти з особливими освітніми потребами (8 чоловік);
- вихованці гуртків декоративно-прикладних напрямів (120 чоловік);
- студенти-практиканти (20 чоловік);
- вчителі та працівники закладу (80 чоловік).

Проблема

Стрімкий розвиток науки та техніки у ХХІ столітті зумовлює необхідність впровадження нових підходів в освітній процес, зокрема й у викладання предмету трудового навчання та технологій. Але у закладі постає проблема відсутності комфортного простору для реалізації таких дій. Шкільні майстерні потребують капітального ремонту та модернізації щодо обладнання та улаштування, оскільки протягом 15 років вони не використовувались за призначенням через відсутність ремонтних робіт у приміщеннях, необхідного обладнання та інструментів, належного освітлення майстерень, комунікацій та вентиляції.
Створення Нand made-студії для викладання обслуговуючої праці для дівчат та технічної праці для хлопців, облаштування сучасного зонованого простору сприяє реалізації проведенню інтерактивних заходів, творчих проєктів здобувачів освіти, їх національно-патріотичному вихованню. Проєкт дасть змогу вивчати різні техніки декоративно-прикладного мистецтва, сучасні тенденції дизайну, створити арт-простір для заповнення вільного часу талановитої молоді, зокрема й учнів з особливими освітніми потребами з метою формування у них життєво необхідних компетентностей.
За допомогою найновішого обладнання здобувачі освіти зможуть виготовляти та презентувати свої вироби «hand made» та реалізувати свою власну продукцію на шкільних ярмарках, аукціонах тощо. В майбутньому це дасть їм можливість започаткувати власну справу.

Мета проєкту

Метою проєкту є створення зонованої Нand made-студії для занять здобувачів освіти на уроках трудового навчання та технологій та в позаурочний час творчими видами праці, підготовка дітей до самостійного життя в результаті набуття досвіду, розкриття талантів. Сучасна Нand made-студія надасть можливість проведення інтерактивних заходів з метою розвитку творчого потенціалу та морального розвантаження засобами арт-терапії працівників закладу, обміну досвідом з колегами-вчителями трудового навчання та технологій, проходження педагогічної практики майбутніми вчителями трудового навчання та технологій, підвищення рівня безпеки освітнього процесу.

Завдання проєкту

Головним завданням проєкту є приведення майстерень трудового навчання та технології до вимог сучасних технічних стандартів, розширення та урізноманітнення спектру навчальних послуг, їх якості та доступності, практичної спрямованості, відповідності до вимог безпеки.
А саме:
1. Провести ремонтні роботи в приміщеннях.
2. Придбати меблі, відповідне обладнання та здійснити їх монтаж.
3. Придбати засоби ІКТ, провести швидкісну мережу Інтернет.
4. Підвести підсумок реалізації проєкту та обговорити з громадою його подальший розвиток.

План заходів з реалізації проєкту

1. Інформування громадськості про стан реалізації проєкту у засобах масової інформації, соціальних мережах, на шкільному сайті, батьківських зборах, на сайті «Громадський бюджет» (лютий-жовтень 2022 року, автор проєкту, адміністрація КНТМЛ №16).
2. Укладання договору з розпорядниками коштів (лютий 2022 року, автор проєкту).
3. Розробка проєктно-кошторисної документації та проходження ПКД будівельної експертизи (березень 2022 року, розпорядник коштів нижчого рівня).
4. Проведення робіт з капітального ремонту приміщень (травень-серпень 2022 року, розпорядник коштів нижчого рівня, виконавець робіт).
5. Придбання необхідного обладнання для майстерень трудового навчання та технології згідно з бюджетом проєкту (травень-серпень 2022 року, головний розпорядник коштів, розпорядник коштів нижчого рівня).
6. Монтаж необхідного обладнання та меблів (травень-серпень 2022 року, розпорядник коштів нижчого рівня, підрядна організація – виконавець робіт).
7. Проведення швидкісної мережі Інтернет (травень-серпень 2022 року, підрядна організація – виконавець робіт).
8. Підведення підсумків реалізації проєкту шляхом свята відкриття Нand made-студії (жовтень 2022 року, адміністрація КНТМЛ №16, здобувачі освіти, батьки, автор проєкту).

Очікувані результати

Короткотривалі результати:
1. Вдосконалення моделі громадсько-активного закладу.
2. Введення в дію Нand made-студії КНТМЛ №16.
3. Покращення матеріально-технічного стану закладу.
4. Перехід до якісно нового рівня освіти на основі нових інформаційних технологій, обладнання майстерень.

Перспективні наслідки реалізації проєкту:
1. Створення сучасного безпечного освітнього середовища.
2. Забезпечення варіативності вибору об’єктів проектування та технологій, їх виготовлення здобувачами освіти, зокрема й учнів з особливими освітніми потребами (використання методик арт-терапії).
3. Збільшення рівня охоплення дітей декоративно-прикладним мистецтвом в урочний та позаурочний час.
4. Підвищення мотивації у здобувачів освіти до вивчення предмету трудового навчання та технологій.
5. Підвищення результативності участі команд здобувачів освіти у конкурсах та олімпіадах з трудового навчання та технологій різних рівнів.
6. Сприяння професійному самовизначенню та профорієнтації за допомогою інформаційно-просвітницьких заходів

Проєкт буде функціонувати після завершення фінансування в рамках конкурсу.

Вказати категорію конкурсанта (1 або 2)

2

Співавтор

Балабас Надія Олександрівна

Фотографії