• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Енергоефективна спортивна зала - запорука здоров'я та фізичного розвитку здобувачів освіти КЗШ №117 Брав участь

Доданий
03.09.2020
Номер
94
Шкільні заклади

Температурний режим спортивної зали КЗШ № 117 обмежує можливості здобувачів освіти активно займатися спортом, проводити фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи, отримувати знання з патріотичного виховання в холодну пору року (температура в спортивному залі досягає +2°С). Втілення в життя даного проекту дозволить підвищити якість шкільного фізичного виховання без шкоди для здоров'я.

Автор проєкту
Олександр
Олександр Ряскіх
Бюджет
1 322 850 грн
Розрахунок бюджету
Район
Тернівський
Адреса
вул. Адмірала Головка, 9А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Комплексне здоров’я учнів є одним із пріоритетних напрямків розвитку системи сучасної школи. Тому в нашому закладі велика увага приділяється розвитку фізичної активності учнів. Але існує проблема, що обмежує можливість учнів займатися спортом, проводити фізкультурно-оздоровчі та спортивні масові заходи, отримувати знання з патріотичного виховання, це низький температурний режим в холодну пору року (+2 - +4). Причиною цього є недостатня робота системи опалення, відсутність підвального приміщення під спорудою спортивної зали та конструктивні особливості будівлі (залізобетонні блоки без утеплювачів).
Тому в даний момент дуже актуальним стає питання енергозбереження в
зв’язку з поступовим підвищенням цін на енергоносії, так як школа
побудована в 1983 році та не була пристосована для економії енергоресурсів.
Зазначене вище відображає основну проблему, яку можна вирішити шляхом створення належних умов щодо якісного виховання здорової молоді за допомогою запропонованого проекту «Енергоефективна спортивна зала – запорука здоров’я та фізичного розвитку здобувачів освіти КЗШ №117» (утеплення фасаду спортивної зали у закладі «Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №117»).

Мета проєкту

Мета проєкту - досягнення ефективного енергозабезпечення за умови зменшення питомих витрат палива, скорочення бюджетних видатків за спожиті енергоносії, покращення температурного режиму у приміщеннях спортивної зали закладу. Завданням даного проекту є утеплення та оздоблення 800 м² фасаду закладу КЗШ №117; створення належних умов виховання і навчання дітей та роботи працівників в закладі, дотримання санітарних норм перебування в будівлі, поліпшення рівня теплового комфорту в приміщеннях спортивної зали, поліпшення технічного стану будівлі; залучення додаткових джерел фінансування проектів розвитку інфраструктури міста; популяризація енергозберігаючих технологій серед вихованців та працівників закладу, мешканців міста; оптимізація та економія використання коштів міського бюджету. Досягти мети можливо тільки після утеплення фасаду спортивної зали навчального закладу, тому що втрати тепла приводять до збільшення витрат на опалення. Враховуючи реальний стан бюджету, більш доцільного або більш раціонального способу досягнення мети не існує.
Проєкт відповідає таким напрямам Положення конкурсу «Громадський бюджет»:
3.7.2.6 створення умов для розвитку спорту та ведення здорового способу життя;
3.7.2.1 енергозбереження та енергоефективність.

Очікувані результати

Короткострокові результати реалізації проєкту полягають у поліпшенні теплоізоляційних властивостей стін будівлі спортивної зали закладу; зменшенні втрат теплової енергії до 30%, в результаті чого зменшаться витрати бюджетних коштів на утримання закладу. Перспективні наслідки реалізації проєкту полягають у створенні безпечного, комфортного, естетичного середовища для навчання учнів та педагогічного колективу, що вплине на якість надання освітніх послуг.
Сталість результатів проєкту планується за рахунок досягнення фінансово-економічної сталості, яка вбачається у зменшенні витрат бюджетних коштів на утримання закладу та у впровадженні та підтримці
міської програми з енергозбереження. Завдяки його реалізації використання енергоефективної спортивної зали в організації навчально – виховного процесу, залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою та спортом, створення умов для розвитку фізичної активності учнів в закладі буде відбуватися в комфортних умовах згідно санітарно-гігієнічними вимогами.

План заходів з реалізації проєкту

План-графік  реалізації  заходів  проєкту у 2021 році:

1) Січень-лютий / Укласти договір на реалізацію проєкту
  / Департамент освіти і науки Криворізької міської ради, відділ освіти Тернівської районної у місті ради, автор проєкту

2) Березень  / Розробити проєктно- кошторисну документацію, експертизу / Організація – виконавець послуг

3) Березень  / Внести спів-фінансування  / Автор проєкту 

4) Березень-квітень  / Визначити організацію виконавця робіт / Відділ освіти Тернівської районної у місті ради

5) Травень - жовтень  / Виконати роботи з утеплення фасаду будівлі спортивної зали / Підрядна організація

6) Листопад-грудень / Презентувати реалізований  проєкт / Адміністрація закладу, автор проєкту

7) Грудень / Здійснити інформаційний супровід проєкту шляхом розміщення інформації на сайті «Громадський проєкт», сайті закладу /    Адміністрація закладу, автор проєкту