• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасний урбаністичний парк (нові архітектурні форми в парку ім. Ф. Мершавцева) Брав участь

Доданий
03.09.2020
Номер
84
Муніципальні проєкти малі

Парк ім. Ф. Мершавцева є улюбленим місцем для відпочинку жителів нашого міста. З метою розширення зон для комфортного відпочинку плануємо встановити на території парку нові, сучасні архітектурні форми, а саме:
1.Шезлонг-10 шт
2.Пергола дерев'яна з гойдалкою -6 шт
3.Пергола комбінована з лавою (4мх4мх6м)-1 шт
4.Вуличний стіл для гри в шахи - 3 шт
5.Альтанка для настільних ігор з гойдалками-1 шт

Автор проєкту
Станіслав
«Благодійний фонд "Громадська ініціатива мешканців Кривбасу"»
Станіслав Соколовський
Бюджет
353 143 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-Міський
Адреса
Зарічна вулиця, Центрально-Міський район, Кривий Ріг

Опис

Співавтор

Філіна Юлія Олегівна

Проблема

На сьогоднішній день у Центрально-міському районі проживає більше дев'яноста тисяч населення. На перший погляд тут достатньо розвинена відпочинкова та дозвіллєва інфраструктура і кожний охочий зможе знайти заняття до душі. Але, насамперед, місць де можливо комфортно провести своє дозвілля не так багато.
Парк імені Федора Мершавцева є одним з найбільш відвідуваних парків Кривого Рогу, своє дозвілля в ньому залюбки проводять різни категорії містян: сім’ї з дітьми, спортсмени, люди похилого віку, молодь та підлітки. Для активного дозвілля на території парку вже функціонують волейбольний майданчик, настільний теніс, вуличні тренажери та майданчик для занять зі стрітворкауту. Кожна з цих локацій користується популярністю у відвідувачів парку. Але зони для більш спокійного та релаксуючого відпочинку в парку майже відсутні. Нові архітектурні форми не тільки осучаснять парк але й значно підвищать якість рівня відпочинку для відвідувачів парку, при цьому не змінюючи його первинний, історичний вигляд.

Мета проєкту

Метою проєкту є створення сучасних, урбаністичних зон відпочинку у парку ім. Ф. Мершавцева, так як парк орієнтований на тихий, сімейний відпочинок.
Проєкт в першу чергу спрямований на благоустрій території парку ім. Ф. Мершавцева (відповідно до Положення конкурсу - пункт 3.7.2.2)

Очікувані результати

До короткотривалих результатів проєкту можна віднести безпосередньо облаштування нових архітектурних форм та відповідної паркової інфраструктури.
Перспективними наслідками реалізації проєкту є розширення зон для комфортного відпочинку для всіх бажаючих відвідувачів парку, а ще, це можливість обирати вид відпочинку, відповідно до настрою чи особистих уподобань. Оскільки Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» вже здійснює догляд за чистотою і порядком в парку ім. Ф. Мершавцева, вищезазначена територія розташування нових зон для відпочинку також підпорядковуватиметься відповідальності Благодійного фонду, співробітники якого забезпечуватимуть піклування за його охайністю та благоустроєм.

План заходів з реалізації проєкту

• На першому етапі виконуються роботи по розчистці та плануванню обраної території. Здійснюється видалення порослі та сухого гілля, вивіз сміття, вирівнювання окремих ділянок.
Строк виконання першого етапу з 01.03.2021 року по 01.04.2021 року
• На другому етапі проводиться закупівля та встановлення необхідного обладнання.
Строк виконання другого етапу з 01.04.2021 року по 15.05.2021 року
• На третьому етапі проводиться урочисте відкриття нових зон для відпочинку, подається інформація у ЗМІ та соціальні мережі із запрошенням відвідати нові локації .
Строк виконання третього етапу: 01.06.2021 року – у День відкриття паркового сезону.

Благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу» займається реконструкцією парку ім. Ф. Мершавцева з 2011 року, а співробітниками Фонду систематично здійснюється догляд за чистотою та порядком на території парку.
Вищезазначена територія стане логічним продовженням дозвіллєвої та відпочинкової інфраструктури парку.
Оцінювання доцільності появи нових зон для відпочинку, буде здійснюватись відвідувачами парку ім. Ф. Мершавцева, які віддають перевагу спокіному, релаксуючому відпочінку.
Загальний обсяг коштів необхідний для реалізації проекту складає – 360 350,00 грн
Джерелами фінансування є – міський бюджет в суммі 353 143,00 грн та за рахунок співфінансування 7 207,00 грн.

Фотографії