• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Кольори промислового міста На реалізації

Доданий
03.09.2020
Номер
81
Муніципальні проєкти малі

Наш проект націлений на візуальне покращення архітектури нашого міста, та має на меті створення унікального арт-проекту у вигляді муралу тематично пов’язаного із внутрішнім сприйняттям образу міста Кривого Рогу його мешканцями. Даний проект втілюється з метою надання нового концептуального вигляду технічним будівлям міста.

Автор проєкту
Ігор
Ігор Ветушинський
Бюджет
485 099 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг
Адреса
Кривий Ріг

Опис

Проблема

Кривий Ріг - це індустріальне місто, але катастрофічно мало в місті арт-об'єктів, що гармонійно вписуються в міське середовище. Будинки і квартали подібні один на одного, місця мало відрізняються.
КП «Швідкисний трамвай» почало роботу у 1986 році. Функціонують 11 станцій як наземного так і підземного типу. Однак з моменту відкриття на станціях та прилеглих територіях суттево нічого не змінювалось.
Територія КП «Швидкісний трамвай» найбільш відвідуванна як мешканцями так і гостями міста. У зв’язку з тим що «метротрам» входить до переліку визитівок міста. Тому є потреба в покращенні візуального вигляду територій станцій та перегонних зон.

Мета проєкту

Мета проекту – створення сучасних арт-об’єктів, за темою «Кривий Ріг – місто майбутнього», та надання нового концептуального виду технічним будівлям міста, а саме розпис технічних споруд КП «Швидкісний трамвай» на ТП 58 (ст. Кільцева), перехід біля станції «Міська лікарня» та « Індустріальна».

Очікувані результати

Короткотривалі результати та перспективні наслідки реалізації проекту.
Проект є сталим, оскільки його результати будуть корисними для міста Кривий Ріг та його мешканців довготривалий час після закінчення. При випадковому пошкодженні малюнку – його можно буде відновити без візуальної різниці.
Інформаційний бум – такого масштабного та нетипового арт-проекту ще не було в Кривому Розі. Залучення криворізьких та українських ЗМІ для висвітлення цього проекту. Підвищення лояльності, комфорту і турботи до мешканців міста.
Проект дозволить надати приклад для всієї країни, як треба розвивати сучасне мистецтво. Підвищення культурного рівня громадян, підвищення їх рівня відповідальності до комунального майна. Зменшення хуліганства і вандалізму, взяття під цивілізований контроль графітників і взаємодія з ними в інших проектах щодо благоустрою міста.

План заходів з реалізації проєкту

1) Отримання дозволів та визначення балансоутримувача (лютий 2021)
2) Створення робочої групи для створення і розробки ескізів до арт-об’єкту на ТП 58 (ст. Кільцева), перехід на станції «Міська лікарня» та « Індустріальна». (лютий-березень 2021)
3) Проведення онлайн голосування для вибору ескізу до арт-об’єкту (березень 2021)
3) Провести закупівлю фарб та обладнання для малювання муралу (травень 2021)
3) Проведення прибирання території, та облаштування міста створення арт-об’єкту (червень 2021);
5) Створення арт-об’єкту на ТП 58 (ст. Кільцева), перехід на станції «Міська лікарня» та « Індустріальна». (серпень-грудень 2021)

Фотографії