• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Солов’їна пісня наша, в новім залі стане краще Брав участь

Доданий
03.09.2020
Номер
76
Дошкільні та позашкільні навчальні заклади

Музична зала ДНЗ №128 є острівцем всебічного розвитку дитини, де відбуваються різноманітні свята, розваги, вистави, музичні заняття. Тому саме це місце необхідно перетворити на такий інтерактивний простір, який би сприяв розвитку креативної особистості. Для втілення цієї мети ми пропонуємо проект, який перетворить музичну залу у сучасне, приємне, естетичне середовище.

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Бережна
Бюджет
463 099 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
Мухіної вулиця, 5, Довгинцівський район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Сучасний світ – це світ креативних особистостей, вершин досягають лише ті, хто мислять неординарно, творчо, хто нестандартно підходить до розв’язання будь-яких проблем. Не випадково у Державній базовій програмі розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» креативність вперше визначено як одну із семи основних ліній розвитку. І хоча, на формування креативної особистості впливає чимало чинників, високих успіхів у цій справі можна досягти, використовуючи засоби музичного виховання.
Нашому закладу вже більш ніж 40 років, він був збудований у 1976 році і має багату біографію. За цей час в дитячому садочку виховувалось більш ніж 8000 дітей. Зараз дитячий садочок є один з самих більших садочків загального розвитку в Довгинцівському районі, він налічує 11 груп , відвідує більш ніж 260 дітей. Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №128» Криворізької міської ради є активним учасником районних та міських заходів, так вихованці лише в 2019 році були нагороджені за участь у конкурсі «Солдатська пісня», «Свято дитинства», «Веселі старти» .
Музична зала нашого дитячого закладу є острівком музичного розвитку дитини, тут відбуваються різноманітні свята, розваги, музичні заняття, вистави, які розвивають художньо-естетичний смак у вихованців. Але з часом, музична зала стала застарілою для сучасних дітей, відсутня можливість якісного проведення дитячих заходів, які спрямовані на всебічний розвиток дітей. Вона потребує ремонту, встановлення сучасної вентиляційної системи та оновлення музичного обладнання. Щоб розкрити творчі здібності та таланти дітей, необхідно створити оптимальні умови для вихованців: забезпечити дитячими музичними інструментами, аудіо, відео, комп’ютерною та оргтехнікою. Сподіваємось, що завдяки реалізації «Громадського бюджету-2021», ми зможемо створити комфортні умови, щоб наші маленькі українці мали змогу розвивати та в подальшому житті втілювати музикальні здібності для примноження слави нашої Держави.

Мета проєкту

Перетворити приміщення музичної зали ДНЗ №128 пострадянського типу у сучасне, приємне і естетичне середовище, де діти будуть почуватися затишно і комфортно. Створити сучасний інтерактивний простір для розвитку музичних, художньо-естетичних навичок дітей дошкільного віку. Мати змогу використовувати новий музичний осередок для проведення заходів, які спрямовані на навчання та виховання у малечі любові до української культури, виявлення творчих та обдарованих дітей.

Очікувані результати

Результатом реалізації проєкту, безумовно, це створення сучасного музичного осередка в дошкільному закладі, створення умов для забезпечення якісного навчально-виховного процесу. Музичні заняття, свята, розваги для малечі та їх батьків будуть «налаштуванням та вступом у світ музики» ці лінії важливі для загального поняття і сприйняття людиною краси, гармонії, музики, світу та себе.

План заходів з реалізації проєкту

1. січень - березень
Розробка проєктно - кошторисної документації, експертиза ПКД (відповідальний - головний розпорядник коштів);
2. квітень - травень
Визначення організації виконавця робіт
(відповідальний - головний розпорядник коштів);
3. червень - серпень
Проведення робіт з ремонту та придбання обладнення для оновлення музичної зали.
(відповідальний - підрядна організація-виконавець робіт);
4. вересень
Проведення свята відкриття "Солов’їна пісня наша,в новім залі стане краще"
(відповідальний – адміністрація ЗДО №128);
5. січень - вересень
Проведення інформаційної кампанії в ході реалізації проєкту шляхом інформування через ЗМІ, на електронній платформі «Громадський проєкт», на сайті закладу та батьківських зборах.
Здійснення контролю за реалізацією проєкту
(відповідальний - автор проєкту, адміністрація ЗДО №128)