• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Благоустрій скверу по вулиці Кармелюка Брав участь

Доданий
03.09.2020
Номер
62
Муніципальні проєкти великі

Проект «Благоустрій скверу по вулиці Кармелюка» — виконання другого етапу проекту «Друге життя скверу по вулиці Кармелюка», який реалізується по програмі «Громадський бюджет 2017р.», а також приклад взаємодії влади і суспільства, який є дуже актуальним і має за мету досягти високих соціальних результатів на прикладі виконання робіт з благоустрою на території скверу по вул. Карме-люка.

Автор проєкту
Олександр
«ГО "Інгулецька районна організація міста Кривого Рогу Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України"»
Олександр Шиманський
Бюджет
1 399 999 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Кармелюка, 3А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Для вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, органами місцевого са-моврядування було облаштовано сквер по вул. Кармелюка, в якому розміщений пам’ятний знак. Зазначений об’єкт благоустрою розташований у самому серці житлового масиву ПівдГЗК. Тут завжди велелюдно та й до того ж, сюди легко дістатися не лише мешканцям району, а й міста. Через незадовільне водовідведення та занадто велику кількість води плитка та бордюрний камінь місцями просідають. Окремі елементи розтріскуються. Все це значно погіршує не лише естетичний вигляд об’єкту благоустрою, а й створює незручності під час пересування мешканців району. Проектом передбачено виконання робіт по заміні існуючої тротуарної плитки та бордюрного каменю пішохідних доріжок, майданчиків.
На превеликий жаль, з кожним роком все менше й менше залишається учасників тих трагічних подій. За тридцять чотири роки смертельно небезпечна радіація забрала десятки життів учасників ЧАЕС, що проживають в Інгулецькому районі.
З метою увіковічення пам’яті тих, хто врятував світ від радіаційної катаст-рофи, проектом передбачено створення майданчика слави.
Встановлення зазначених об’єктів має значну роль для виховання підростаючого покоління та молоді району, їх знайомства з історією та героями нашого краю.

Мета проєкту

Основною метою проекту «Благоустрій скверу по вулиці Кармелюка» є ви-рішення питань соціально-економічного та культурного характеру шляхом реалізації заходів з благоустрою на території скверу по вул. Кармелюка. Цей об’єкт є не лише одним з улюблених місць відпочинку мешканців житлового масиву Півд-ГЗК, а й щорічним місцем проведення урочистих заходів, присвячених ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Оскільки зазначений об’єкт знаходиться неподалік закладів освіти, де займається значна кількість учнівської, студентської молоді, а також дітей дошкільного віку, впро-вадження зазначеного проекту підвищить їх патріотичне виховання та вплине на формування їх громадянської свідомості.

Очікувані результати

Уразі виконання проекту в Інгулецькому районі буде створено ще один маршрут, який об'єднає в єдиний комплекс об'єкти показу на території району ( про-спект Південний, музей у парку ім. Савицького І.І., сквер по вул. Кармелюка). За-значений маршрут об'єднає зусилля музейних працівників, працівників культури, учасників художньої самодіяльності, представників громадськості та активних жителів району з метою збереження та популяризації видатних осіб житлового масиву ПівдГЗК, які здійснили значний внесок у розвиток району, його процвітання.
Сквер після проведення ремонтних робіт має стати органічною частиною інфраструктури району, центром проведення культурно-масових, літературно-мистецьких заходів, місцем відпочинку мешканців та гостей району.
Шляхом реалізації проекту буде реконструйовано зону відпочинку, покращиться естетичний та санітарно-гігієнічний стан території Інгулецького району. Значною мірою вдасться покращити ситуацію в сфері зайнятості населення. Ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції отримають можливість реалізувати свої творчі задуми і плани.
Перспективними наслідками реалізації проекту за соціальною та економічною складовими є відновлення та благоустрій території скверу сприятиме подальшо-му розвитку інфраструктури району, так і культурно-оздоровчої галузі міста взагалі; суттєве покращення умов для здорового відпочинку мешканців міста у зеленій зоні.

План заходів з реалізації проєкту

Запропонований проект - це другий етап виконання робіт, відповідно до проек-ту, розробленого Управлінням благоустрою та житлової політики виконкому Криворізької міської ради в межах конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет» 2017 року. Виконуються роботи в межах загального бюджету цього проекту.

Фотографії