• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Молодіжний фестиваль до Дня незалежності «Independence fest» Реалізований

Доданий
02.09.2020
Номер
44
Молодіжні проєкти

У рамках молодіжного фестивалю надзвичайно важливим є питання формування духовних потреб молоді, заінтересованості в пізнанні історичної спадщини народу, залучення її до культурного життя. Впровадження кращого досвіду роботи з молодіжними колективами та виконавцями, розвиває естетичні смаки, любов до української пісні та розширює свтогляд української культури.

Автор проєкту
Бюджет
199 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
Кривий Ріг

Опис

Проблема

Проведення молодіжного фестивалю «Independence fest» у сучасних умовах вимагає більш якісного підходу до вирішення проблеми. Питання реалізації творчого потенціалу молоді набуває щоріч більшої актуальності при відзначенні Дня незалежності України. У рамках молодіжного фестивалю надзвичайно важливим є питання формування духовних потреб молоді, заінтересованості в пізнанні історичної спадщини народу, залучення її до культурного життя. Популяризація сучасних українських пісень, залучення різностильових молодіжних гуртів вимагає доброякісного устаткування сцени, сценічного обладнання, професійного ведучого та звукооператора. Залучення професійних виконавців до творчого співробітництва сприяє впровадженню кращого досвіду роботи з молодіжними колективами та виконавцями, розвиває естетичні смаки населення міста, любов до української пісні та розширює світогляд української культури.

Мета проєкту

Мета даного проєкту є організація молодіжного фестивалю, виявлення та підтримка творчо обдарованої молоді, створення умов для її інтелектуального самовдосконалення, творчого розвитку особистості, сприяння формуванню активної життєвої позиції, залучення молоді до змістовного дозвілля.

Очікувані результати

Приверне увагу до м. Кривого Рогу як культурного осередку України, яке підтримує творчо обдаровану молодь, стимулює підвищення рівня її суспільної активності, сприяє організації змістовного дозвілля молоді, залучає професійних виконавців до творчого співробітництва.

План заходів з реалізації проєкту

Реалізація проєкту молодіжного фестивалю «Independence fest» буде виконуватись у декілька етапів, зокрема:
№ з/п Етап проєкту Термін реалізації заходу Зміст запланованих заходів.
1. Підготовчий етап лютий 2021 року Укладання договору на реалізацію проєкту з головним розпорядником коштів та/або розпорядником коштів нижчого рівня чи/або одержувачем коштів.
березень 2021 року Укладання необхідних дого-ворів з суб’єктами господарю-вання на надання послуг.
2. Основний етап (реалізація проєкту) липень 2021 року Замовлення промоційних пос-луг: послуги з виготовлення друкованої рекламної продукції (плакати) та послуги з оренди та установлення банера.
липень 2021 року Замовлення послуг сторонніх фахівців з технічного забез-печення, а саме: облаштування сцени в локації (оренда сцени, монтаж, демонтаж), оренда світлового обладнання, оренда музичної апаратури та забезпечення локації авто-номною електричною енергією (генератор).
липень 2021 року Організація послуг сторонніх фахівців з організації кон-курсно-розважальної програми: послуги ведучого та звукооператора.
липень 2021 року Замовлення послуги із заохочення переможців молодіжного фестивалю, а саме: придбання призів (кубків) для переможців конкурсно-розважальних програм. Передбачено сім кубків: І – місце (1); ІІ – місце (2); ІІІ – місце (3) та гран-прі.
3. Заключний етап 24 серпня 2021 року Представлення локації молодіж-ного фестивалю на День незалежності України
серпень 2021 року Підготовка детального звіту по проєкту для громадськості.
серпень 2021 року Звітування про реалізацію проєкту.

Фотографії