• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Країна дитячих мрій На реалізації

Доданий
29.08.2020
Номер
28
Дошкільні та позашкільні навчальні заклади

Проєкт передбачає створення безпечних і комфортних умов для проведення освітньої, корекційно-відновлювальної роботи з дітьми на свіжому повітрі. Встановлення нового ігрового обладнання і заміна павільйонів новими альтанками дозволить вихованцям ДНЗ №202 отримати фізичне і естетичне задоволення, попередить дитячий травматизм під час перебування дітей на прогулянці.

Автор проєкту
Наталя
Наталя Михайлова
Бюджет
1 372 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
вул. Катеринівська (Мануйлова), 9, Саксаганський район, Кривий Ріг

Опис

Співавтор

Полякова Тетяна Олександрівна

Проблема

Одним із пріоритетних напрямків освітнього процесу дитсадка є всебічний розвиток дошкільнят. Враховуючи той факт, що з кожним роком все більше мешканців території обслуговування нашого району мають бажання виховувати своїх дітей саме в нашому дошкільному закладі, а в Саксаганському районі тільки в КЗ «ДНЗ №202 КТ» КМР є спеціальні групи для малят, які мають порушення зору та психофізичного розвитку, тому хочеться створити для дошкільнят якомога сприятливе, безпечне та доступне середовище для розвитку.
Дуже шкода, що в чудовому садочку немає сучасних безпечних майданчиків для повноцінного фізичного розвитку дітей. Керівництво спільно з батьківською громадськістю намагається покращити ситуацію та все ж на глобальному рівні коштів не вистачає. На території ігрових майданчиків старе ігрове обладнання, якому вже більше 50 років. Павільйони потребують заміни – в деяких групах протікає шиферний дах, підлога тріскається, дерев’яні опори, з часом, нахилилися, захисні стінки руйнуються, а в одній групі павільйон взагалі відсутній.
Дошкільнята дуже рухливі і їм постійно потрібні фізичні навантаження, адже через ігри відбуваються процеси пізнання навколишнього світу. Ігровими майданчиками в дитячому садку будуть користуватися наймолодші жителі міста – дошкільнята і так із року в рік, з покоління за поколінням. Адже завдання дитячого садочку створити маленькій людині всі умови для радісного повноцінного розвитку, а кращий спосіб зробити людину щасливою – забезпечити їх яскраві спогади з дитинства.

Мета проєкту

Головною метою є створення безпечних та сприятливих умов для організації прогулянок дітей у віці від 2 до 6 років на території ДНЗ №202.
Завдання проєкту: встановлення нового ігрового обладнання на дитячих майданчиках і заміна павільйонів. Створення сучасного, зручного ігрового простору для дошкільнят на території їх садочка, який надасть можливість дітям бути фізично здоровими, розумово розвиненими, емоційно врівноваженими, соціально відповідальними та здатними набувати знання.

Очікувані результати

Після проведення реконструкції територія набуде ширшого функціонального застосування. Встановлення нових елементів сприятиме всебічному розвитку дошкільнят – створить середовище для повноцінного фізичного, розумового та емоційного розвитку. Новий привабливий вигляд стимулюватиме проводити більше часу на свіжому повітрі та матиме позитивний вплив на психоемоційний стан кожної дитини. Що є особливо актуальним в період активного впровадження заходів з протидії поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), грипу та ГРВІ.

План заходів з реалізації проєкту

1. Поширення інформації про початок реалізації проєкту на сайті КЗ «ДНЗ №202 КТ» КМР, створення робочої групи.
2. Демонтаж застарілого обладнання.
3. Підготовка території дошкільного закладу до ремонтних робіт.
4. Придбання павільйонів, ігрового обладнання, доставка.
5. Монтаж та встановлення придбаного ігрового обладнання, тренажерів, павільйонів.
6. Урочисте відкриття ігрових майданчиків.
7. Розміщення звіту про реалізацію заходів по благоустрою ігрових майданчиків на сайті дошкільного закладу.

Фотографії