• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Молодь крокує в Європу (в рамках фестивалю "EUROFEST") Брав участь

Доданий
28.08.2020
Номер
20
Молодіжні проєкти

Проєкт дасть можливість кожному мешканцю, а також гостю нашого міста, незалежно від своєї національної належності і громадянства, відчути себе вільним у "Європейському домі". Буде сприяти ознайомленню якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями, популяризації загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді у віці від 14 до 35 років

Автор проєкту
Катерина
Катерина Колісник
Бюджет
192 700 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський
Адреса
Кривий Ріг

Опис

Проблема

Ми живемо в еру інформаційних технологій, і нормою стало бачити підлітка з мобільним телефоному руках, а без комп’ютера та телевізора молодь взагалі не може уявити своє життя. Але чи нормальне таке явище з точки зору здоров`я, комунікації та здорового глузду впринципі? Саме тому залучення молодого покоління до активного та змістовного проведення власного дозвілля дозволить створити оптимальні умови для саморозвитку особистості, для виявлення і реалізації її здібностей і дарувань.Часто кажуть, що «молодь – наше майбутнє», та я не погоджуюсь. Молодь – це наше сьогодення і нам потрібно вирішувати їхні проблеми зараз. Ні для кого не секрет, що в Україні молоді люди, та у Кривому Розі зокрема, намагаються вирватися з маленьких містечок та сіл. Вони шукають можливостей самореалізації у великих містах. У великому місті кожного дня відбувається щось цікаве, людям подобається, що є добре розвинена інфраструктура, центри, де молодь може займатися спортом чи творчістю, спілкуватися з однодумцями. Тож, фестиваль «EUROFEST», який вже котрий рік поспіль проводиться у Кривому Розі, та гідне оформлення «острову культури» від Покровського району у рамках фестивалю, може стати саме тією відправною «точкою», що сприятиме до залучення молоді у віці від 14 до 35 років, а також мешканців міста різних вікових категорій до проведення цікавого та змістовного дозвілля, буде сприяти формуванню естетичного мислення та розширенню світогляду і зробить наше місто ще більш привабливим та цікавим для відвідування туристами, які зможуть приїздити на фестиваль з різних куточків України.

Мета проєкту

Метою проєкту є:
- створення належних умов для організації дозвілля та безпечного відпочинку мешканців та гостей міста, різних вікових категорій, особливо молодого підростаючого покоління у віці від 14 до 35 років;
- створення якісно нового рівня дозвілля в місті;
- ознайомлення та підвищення рівня знань молоді щодо культури, звичаїв, традицій, освіти та науки країн, які входять до складу Європейського союзу;
- формування естетичних смаків шляхом організації належного музичного супроводу роботи «острову культури»;
- відволікання молоді у віці від 14 до 35 років та підростаючого покоління від віртуального спілкування в мережі Internet та користування різноманітними гаджетами шляхом організації змістовного дозвілля;
- сприяння формуванню позитивного іміджу міста серед молоді та гостей Кривого Рогу;
- забезпечення професійної презентації певної країни Європейського союзу підчас роботи «острову культури» в рамках фестивалю під відкритим небом «EUROFEST» - 2021.

Очікувані результати

Реалізація проєкту дасть можливості отримати короткотривалі результати:
- підвищиться інтерес до повноцінного дозвілля у молоді;
- зростуть можливості проведення культурно - розважальних заходів для молоді та жителів і гостей міста за усіма віковими категоріями;
- створити сучасну локацію «острову культури» певної європейської країни підчас фестивалю «EUROFEST» - 2021;
- більше 65 тис. мешканців та гостей міста (діти, молодь, дорослі, люди похилого віку), зможуть повноцінно відпочити підчас фестивалю «EUROFEST» - 2021.
Перспективні наслідки реалізації проєкту допоможуть:
- залучити молодь у віці від 14 до 35 років та підростаюче покоління до активного, цікавого, змістовного дозвілля, що в свою чергу сприятиме розвитку творчої та духовно розвиненої особистості;
- підвищити культурний рівень життя міста, організовуючи масштабні культурні заходи, залучаючи жителів до участі у різноманітних конкурсах, змаганнях, квестах;
- сприяти покращенню фізичного та психічного здоров'я молоді та населення різних вікових категорій, можливості для повноцінного відпочинку, оскільки змусить людей відкласти гаджети, залишити Internet і дасть можли-вість з головою поринути в атмосферу свята, відчувши себе невід’ємною скла-довою великої європейської спільноти.
Сталість результатів проєкту ( можливість його функціонування після закінчення фінансування в рамках конкурсу):
Проєкт «Молодь крокує в Європу» (в рамках фестивалю «EUROFEST») після своєї реалізації не потребує додаткових квладень.

План заходів з реалізації проєкту

Для реалізаціїї проєкту передбачено виконання наступних заходів:
1) Створення робочої групи з написання та реалізації проєкту.
2) Розробка проєкту та підготовка проєктно-кошторисної документації.
3) Розробка відповідної документації з питань реалізації проєкту.
4) Укладання угоди з автором проєкту (головний розпорядник коштів виконком Покровської районної в місті ради – орієнтовно січень-лютий 2021 року).
5) Обрання країни шляхом жеребкування для представлення району на фестивалі «EUROFEST» - 2021 (Управління економіки Криворізької міської ради – березень 2021).
6) Розробка макету локації «острову культури» (головний розпорядник коштів виконком Покровської районної в місті ради разом з автором проєкту – березень 2021 року).
7) Проведення широкої інформаційної кампанії під час безпосередньої підготовки реалізації проєкту (замовлення усієї необхідної поліграфічної продукції (буклети, плакати тощо) з метою проведення широкої промоційної компанії шляхом інформування громадськості з використанням web–можливостей на сайті виконкому Покровської районної в місті ради, у соціальних мережах та ЗМІ (виконком, автор проекту,підрядні організації – орієнтовно квітень-травень 2021 року).
8) Заключення договорів з організаціями-підрядниками щодо оренди/виготовлення банерів для оформлення локації та відповідно оплата робіт щодо монтажу/демонтажу банерів (головний розпорядник коштів виконком Покровської районної в місті ради – квітень-травень 2021 року).
9) Запрошення ведучих та укладання договорів з метою якісної та професійної презентації відповідного «острову культури» та оренда концертних костюмів (головний розпорядник коштів виконком Покровської районної в місті ради – орієнтовно квітень-травень 2021 року).
10) Організація роботи інтерактивних зон на «острові культури» (підрядні організації – орієнтовно квітень-травень 2021 року).
11) Облаштування роботи «острову культури» Покровського району (головний розпорядник коштів виконком Покровської районної в місті ради, автор проєкту, підрядні організації – травень 2021 року).
12) Презентація проєкту на всіх стадіях його реалізації (головний розпорядник коштів виконком Покровської районної в місті ради, автор проєкту – постійно).
13) Урочиста презентація «острову культури» під час EUROFESTу – 2021 (головний розпорядник коштів виконком Покровської районної в місті ради, автор проєкту, підрядні організації – травень 2021 року).
14) Постійне звітування про хід реалізації та виконання проєкту (головний розпорядник коштів виконком Покровської районної в місті ради та автор проєкту – постійно).

Фотографії