• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

WORKOUT Карамболька Брав участь

Доданий
04.09.2020
Номер
120
Муніципальні проєкти малі

Придбання та установка спортивного комплексу для занять Street Workout біля існуючого дитячого майданчику "Карамболька" на житломасиві НКГОКа. Це да можливість організації змістовного та активного дозвілля молоді, формування стійкої мотивації здорового способу життя серед дітей та молоді, подальшої популярізації цього виду спорту у районі та місті.

Автор проєкту
Павло
Павло Драчевський
Бюджет
379 760 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
Інгулецький район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

На даний час особливу увагу привертає до себе погіршення фізичного і соціального здоров`я підростаючого покоління, наслідком чого є високий рівень захворюваності та протиправна поведінка. Можливість докорінної зміни ситуації, що склалася, пов'язана з розробкою і проведенням фізкультурно-оздоровчих, спортивно-масових і змагальних заходів, їх пропагандою і популяризацією серед дітей, підлітків та молоді.
Street Workout є популярним видом спорту в Інгулецькому районі. Інгулецькі любителі цього нового виду спорту є активними учасниками районних та міських змагань. Реалізація проєкту дасть можливість організовувати змагання зі Street Workout, що сприятиме значній популяризації цього виду спорту, його подальшому розвитку, а також організації змістовного та активного дозвілля дітей, підлітків та молоді, формування у них стійкої мотивації здорового способу життя. Також в результаті має зменшитися кількість дітей групи ризику в районі і місті.

Мета проєкту

Метою проєкту є створення умов для тренувань, активного відпочинку, а також проведення змагань зі Street Workout, популяризація та розвиток цього виду спорту, організація корисного та змістовного дозвілля дітей, підлітків та молоді.

Очікувані результати

Встановлення майданчику Street Workout дасть можливість організації активного дозвілля населення, тренувань, підтримання гарної фізичної форми та проведення змагань з воркаут. Це у свою чергу сприятиме популяризації та розвитку цього виду спорту. Значно підвищиться популярність Street Workout серед населення Інгулецького району. Відбудеться організація змістовного та активного дозвілля дітей, підлітків та молоді, буде створена їх стійка мотивація до активного заняття спортом, зокрема воркаут, покращиться їх фізична форма.

План заходів з реалізації проєкту

Для реалізації проєкту необхідно:
1. Провести загальний аналіз та порівняння з вибору обладнання;
2. Визначитись із постачальниками обладнання та спортивного інвентарю.
3. Придбати обладнання комплексу Street Workout, до складу якого будуть входити: альпійські стінки – 2 шт., 4 перекладини, 2 паралельних брусів, 2 лави для пресу, 2 шведські стінки, дворівневий рукохід.
4. Доставити обладнання.
5. Змонтувати обладнання
6. Висвітлити результати реалізації проєкту та популяризувати його позитивний досвід у ЗМІ серед громадян міста

Фотографії