• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Соціальна майстерня ХХІ століття - з повагою та турботою про людей золотого віку Реалізований

Доданий
26.08.2020
Номер
12
Соціальні проєкти

Придбання обладнання для перукарні, швацької, взуттєвої, ремонтної майстерень у відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги в КУ "Територіальний центр соціального обслуговування у Центрально-Міському районі" КМР для надання якісних соціальних послуг натуральної допомоги та розширення її видів для непрацездатних громадян Центрально-Міського району

Автор проєкту
Олена
«Центрально-Міська районна організація ветеранів м. Кривого Рогу»
Олена Полякова
Бюджет
235 760 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-Міський
Адреса
Гданцівська вулиця, Центрально-Міський район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

В час, коли стрімкий розвиток в різноманітних галузях призводить до серйозних змін в умовах життя людей, важливо пам’ятати про тих, хто потребує особливої уваги та турботи. Це є найуразливіші категорії населення. Серед них люди похилого віку, особи з інвалідністю, сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Суспільство та держава мають подбати про те, щоб вони почували себе захищеними та потрібними, надати їм необхідну підтримку та допомогу.Адже більшість з них не можуть подолати труднощі, з якими вони стикаються у повсякденному житті, самостійно. На це є багато причин. Одна з них- це матеріальна складова. Розмір доходу пенсіонера в державі не дозволяє почувати себе соціально захищеним.
Діяльність комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Центрально-Міському районі» Криворізької міської ради спрямована на вирішення соціальних, невідкладних проблемнепрацездатних громадян Центрально-Міського району, чисельність яких близько 22 тисяч чоловік. Установа є центром вирішення соціальних проблем для громадян похилого віку в районі. Щорічно більше 2,8 тисячам громадянам району надається близько 340 тисячсоціальних послуг. Найбільшим попитом користується отримання соціальної послуги натуральної допомоги: послуг швачки, перукарів (у приміщеннях установи та за місцем проживання громадян), взуттьовика, робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків, пралі.
Завдяки благодійникам на базі установи працює пункт по забезпеченню одиноких громадян одягом та взуттям, іншими товарами першої необхідності. Потребує радикальних змін у підходах до надання соціальної послуги натуральної допомоги і проєкт Державного стандарту зазначеної послуги, який, на теперешній час, обговорюється.
Саме тому виникла необхідність в обладнанні спеціальними інструментами, технікою та меблями приміщень, у яких надається послуга натуральної допомоги. Покращення матеріальної бази установи дасть можливість значно розширити види послуг натуральної допомоги.
Для успішної реалізації проєкту необхідно проведення ряду заходів: придбання необхідного обладнання, меблів, інструментів та техніки для облаштування приміщень перукарів, швачки, взуттьовика, робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків, пралі та пункту видачі натуральної допомоги (одягу, взуття, інших товарів першої необхідності); відпрацювання нових підходів до надання послуг натуральної допомоги та розширення їх видів; поширення інформації в мережі Інтернет та в засобах масової інформації про можливість отримання непрацездатними громадянами Центрально-Міського району комплексу соціальних послуг натуральної допомоги.Результати реалізації:реалізація цього проєкту дозволить: значно покращити матеріально-технічну базу відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги; підвищити якість надання соціальної послуги натуральної допомоги; розпочати надання таких важливих нових послуг, як проведення поточних робіт по ремонту будинків підопічних, косіння трави, прибирання сухостою на подвір’ях тощо; відпрацювати комплексні підходи у наданні послуг натуральної допомоги.

Мета проєкту

Забезпечення надання якісних соціальних послуг натуральної допомоги та розширення їх видів для непрацездатних громадян Центрально-Міського району шляхом покращення матеріально-технічної бази відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, а саме: придбання обладнання, меблів, інструментів та техніки для надання якісних послуг швачки, взуттьовика, робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків та інше.

Очікувані результати

Результати реалізації проєкту спрямовані на підвищення якості надання соціальної послуги натуральної допомоги, якою зможе скористуватися більш ніж 22 тисячі непрацездатних громадян похилого віку Центрально-Міського району, серед яких 493 ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни; 634 чоловік – постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС; 5,1 тисячі громадян, які мають статус «дитина війни»; 7,7 тисяч ветеранів праці; 4,2 тисячі осіб з інвалідністю та інші пільгові категорії громадян.
Підтримка та реалізація проекту дозволить непрацездатним громадянам отримувати набагато ширший, ніж існуючий сьогодні, спектр соціальних послуг. Рівень якості послуг та кількість бажаючих, отримати допомогу, зросте. Такі довгоочікувані та необхідні зміни вплинуть на життя людей, заради, яких був складений цей проєкт.

План заходів з реалізації проєкту

№ з/п Назва заходу Виконавці Орієнтовні строки виконання
1 Підписання договору між переможцем конкурсу, головним розпорядником коштів місцевого бюджету та реалізатором проекту:
- підготовка проекту договору,
-проведення погоджувальних процедур. Центрально – Міська районна організація ветеранів м. Кривого Рогу,
КУ "ТЦ СО у Центрально-Міському районі" КМР, головний розпорядник коштів місцевого бюджету. січень-лютий
2021 року
22 Складання та погодження плану- графіку реалізації проекту:
- підготовка проекту плану-графіку,
- визначення термінів виконання та відповідальних осіб. КУ "ТЦ СО у Центрально-Міському районі" КМР. лютий
2021 рік
3 Проведення процедури закупівель техніки, обладнання, меблів, інструментів (через систему електронних закупівель). КУ "ТЦ СО у Центрально-Міському районі" КМР. березень- квітень 2021 року
4 Укладання договорів з переможцями закупівель на закупівлю обладнання, техніки, меблів, інструментів. КУ "ТЦ СО у Центрально-Міському районі" КМР. квітень- травень 2021 рік
5 Облаштування чотирьох приміщень для надання комплексу заходів з натуральної допомоги:
- монтаж та розміщення придбаних меблів, обладнання, інструментів. КУ "ТЦ СО у Центрально-Міському районі" КМР. червень
2021
6 Введення в експлуатацію придбаного обладнання, меблів, інструментів:
- проведення інструктажу по безпечному використанню придбаного обладнання, техніки,інструментів,меблів,
- надання соціальних послуг за замовленнями отримувачів. КУ "ТЦ СО у Центрально-Міському районі" КМР. липень
2021
7 Проведення моніторингу та висвітлення в засобах масової інформації, мережі Інтернет результатів реалізації проекту:
-підготовка матеріалів та сюжетів;
- поширення підготовлених матеріалів та сюжетів. КУ "ТЦ СО у Центрально-Міському районі" КМР. червень-грудень
2021 рік

Фотографії