• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

ВОЛОДАРІ ЛЬОДУ: сучасні тренування - шлях до олімпійських вершин На реалізації

Доданий
04.09.2020
Номер
119
Дошкільні та позашкільні навчальні заклади

Реалізація проекту створить умови для зменшення травматизму спортсменів зимових видів спорту КПНЗ ДЮСШ №1 під час тренувань, покращить їхню спортивну майстерність та результати підготовки до змагань. Уведення в дію оновленої зали зі спеціалізованим обладнання та інвентарем дозволить удосконалити й осучаснити тренувальний процес юних фігуристів та хокеїстів, розвивати спорт у Кривому Розі.

Автор проєкту
Бюджет
1 047 030 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
вул. Святогеоргіївська (Рязанова), 21Б, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Розвиток фізкультури і спорту в Кривому Розі є пріоритетним. Ставши у 2019 році першим українським містом, яке отримало звання «Європейське місто спорту 2020» від Асоціації Європейських столиць і міст спорту, Кривий Ріг довів свою зацікавленість у розвитку спорту і спортивної інфраструктури.
Зимові види спорту в Кривому Розі з'явилися зовсім недавно і представлені секціями фігурного катання і хокею КПНЗ ДЮСШ №1. Наразі у цих секціях тренується близько 200 дітей у віці від 4 до 15 років. Базою тренувального процесу є «Льодова арена», на якій проводяться тренування на льоду та у залі. Зал одночасно використовується для занять хореографією (для фігуристів) та загальною/спеціальною фізичною підготовкою (для хокеїстів і фігуристів). Зал оснащений тільки станками для хореографії, для фізичної підготовки використовується інвентар, придбаний або зроблений самотужки батьками спортсменів (гантелі, обважнювачі для рук та ніг, скакалки, спортивна резина, конуси, саморобні бар’єри та ін.). Спеціальна фізична підготовка як для фігуристів, так і для хокеїстів вимагає спеціалізованого обладнання та інвентарю, якого спортсмени КПНЗ ДЮСШ №1 не мають.
Спеціальна фізична підготовка є основою для досягнення високого рівня майстерності спортсмена, дозволяє справлятися зі значним обсягом інтенсивних тренувальних навантажень, що зменшує травмонебезпечність та перевтомлення, дозволяє навчитися виконувати складний набір спортивних елементів з фігурного катання або хокею.
Все це вимагає спеціалізованого обладнання та інвентарю. Його відсутність затримує розвиток спортсменів на шляху до отримання високих результатів на міжнародних та всеукраїнських змаганнях, у деяких випадках може призвести до травм спортсменів. Зважаючи на це, головною проблемою, на розв’язання якої спрямовано наш проект, є відсутність спеціалізованого обладнання та інвентарю для тренування спортсменів зимових видів спорту у КПНЗ ДЮСШ №1.
Наш проект допоможе спортсменам зменшити травматизм під час тренувань, покращити їх спортивну майстерність та результати підготовки до змагань, сприятиме розвитку спорту у Кривому Розі відповідно до Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу на період до 2025 року, створюватиме позитивний імідж міста спорту та покращить спортивну інфраструктуру КПНЗ ДЮСШ №1.

Мета проєкту

Мета – удосконалити тренувальний процес та підвищити безпеку спортсменів зимових видів спорту шляхом оснащення «Льодової арени» КПНЗ ДЮСШ №1 спеціалізованим обладнанням та інвентарем.

Очікувані результати

Наш проект надасть ряд стійких переваг:
- відбудеться розвиток спортивної інфраструктури Металургійного району, КПНЗ ДЮСШ №1, «Льодової арени»;
- тренування спортсменів стануть менш травмонебезпечними, зменшиться кількість падінь та ударів на льоду;
- покращаться професійність спортсменів, підвищиться якість тренувального процесу, наявність спецобладнання та інвентарю дозволить тренерам використовувати більш широкий спектр вправ та залучати до тренувань більшу чисельність спортсменів одночасно;
- поліпшаться результати виступів спортсменів на змаганнях всіх рівнів;
- виникне можливість розвивати та популяризувати зимові види спорту в Кривому Розі та за його межами, обмінюватися досвідом тренування на спецобладнанні з тренерами інших міст;
- відбудеться популяризація спорту у Кривому Розі та за його межами за допомогою інформування громадськості про результати реалізації проекту.

План заходів з реалізації проєкту

1. Інформування громадськості про стан реалізації проекту у засобах масової інформації, соціальних мережах, на батьківських зборах, на сайті «Громадський бюджет».
2. Придбання спеціалізованого обладнання та інвентарю для тренувань.
3. Підготовка тренувального залу, виконання монтажних робіт по встановленню спеціалізованого обладнання у залі та на льодовому полі.
4. Розміщення інвентарю, підготовка зали до відкриття.
5. Організація свята відкриття оновленої зали для тренувань та проведення показових виступів спортсменів на льоду.
6. Підведення підсумків реалізації проекту, відкрите звітування перед громадськістю за допомогою ЗМІ та соцмереж.

Фотографії

Файли