• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення мотузкового парку за адресою: проспект Гагаріна,33 Брав участь

Доданий
04.09.2020
Номер
118
Муніципальні проєкти малі

Проєкт спрямований на залучення дітей різного віку до занять спортом, розвиток моторики та гарного проводження часу. Проєкт матиме наступні параметри: ширина 6,4м., висота 2,12м. Матиме мотузкові та деревяні елементи.

Автор проєкту
Аліна
Аліна Васільєва
Бюджет
265 340 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
Гагаріна проспект, 33, Саксаганський район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

В близько доступній місцевості, до адреси проспект Гагаріна, 33, відсутні ігрові майданчики, які б залучали б дітей різного віку до занять спортом або для розвитку фізичної культури чи розвитку моторики та спритності. Велика кількість дітей просто не має змоги для цікавого проводження вільного часу та для зміцнення рівня фізичної культури. тому є необхідність створення майданчику, який буде слугувати близько 350 дітям та буде розвивати дітей фізично і буде допомагати в соціалізації дітей різного віку. Наш проєкт спрямований на залучення дітей різного віку до занять спортом, розвиток моторики та гарного проводження часу.

Мета проєкту

Підвищення рівня фізичного розвитку, зміцнення здоров’я, розвиток ігрової комунікації, спритності та соціалізації дітей різного віку з навколишньої території до адреси проспект Гагаріна, 33, через створення мотузкового парку .

Очікувані результати

Діти з навколишніх будинків до адреси проспект Гагаріна, 33. та інші молодші мешканці нашого міста підвищують рівень фізичного розвитку, тренують спритність, зміцнюють своє здоровя, гарно проводять час.
Підвищується рівень соціалізації дітей різного віку, діти розвивать ігрові та комунікативні здібності. Підвищується рівень привабливості для проживання районі і місті загалом для молоді с дітками.
Мотузковий парк після створення та закінчення фінансування проєкту в рамках конкурсу є абсолютно готовим для подальшого використання та виконання своїх функцій.

План заходів з реалізації проєкту

В разі перемоги нашого проєкту в Громадському бюджеті 2021р. для реалізації проєкту будуть виконані наступні заходи:
Виготовлення конструкції та обладнання до мотузкового парку.
Забезпечення підготовки необхідної території для встановлення мотузкового парку (прибирання сміття, трави та вирівнювання поверхні) .
Забезпечення доставки та монтажу мотузкового парку.
Після встановлення всіх конструкцій та обладнання, необхідно забезпечити підсипання піском території парку та огородження зручним парканом.

Фотографії