• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«НОВОРІЧНІ РОЗВАГИ» біля ЦДЮТ «ДРУЖБА» Брав участь

Доданий
04.09.2020
Номер
111
Дошкільні та позашкільні навчальні заклади

Проєкт «НОВОРІЧНІ РОЗВАГИ» має на меті організацію змістовного дозвілля шляхом проведення театралізованих конкурсно-розважальних програми з нагоди новорічних та різдвяних свят.

Юні мешканці Довгинцівського району разом з казковими героями здійснять подорож у новорічну казку, яка об'єднає друзів у дружнє коло. Казкові герої захоплять дітей у світ казки та чаклунства.

Автор проєкту
Ірина
Ірина Левченко
Бюджет
779 825 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
вул. Магістральна (Кириленка), 17, Кривий Ріг

Опис

Проблема

У Довгинцівському районі проживає більше 20 326 дітей. Так, для певної частини цих дітей у Довгинцівському районі проводяться Новорічні заходи, але не всі діти мають можливість бути присутніми на таких заходах тому, що не дозволяє площа приміщень, де вони проводяться. Щорічно встановлюється новорічна ялинка біля ЦДЮТ «Дружба», але вже давно застаріла форма і оздоблення цієї ялинки,

Ідея проєкту полягає в тому, щоб провести яскраве новорічне театралізоване дійство біля ЦДЮТ «Дружба» з встановленням сучасної ялинки, святково оздобленою сучасною ілюмінацією, проведенням конкурсів, врученням призів та сувенірів для дітей Довгинцівського району.

Встановлення святково оздобленої сучасної ялинки, надасть можливість максимально залучити дітей вищезазначених категорій для участі у новорічних святах, конкурсах і розвагах протягом новорічних та Різдвяних свят.

Мета проєкту

Мета та завдання проєкту полягають в організації різноманітного дозвілля для дітей, придбанні та встановленні біля ЦДЮТ «Дружба» сучасної, опорядженої в сучасну ілюмінацію ялинки.

У результаті реалізації проєкту підвищиться кількість дітей Довгинцівського району, охоплених новорічними заходами. Діти залучені до участі у конкурсах та розвагах отримають масу гарних та позитивних емоцій, відчують піклування та скрасять своє дозвілля під час зимових канікул.

Проєкт, спрямований на розв’язання стратегічних оперативних цілей Сратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу на період до 2025 року, зокрема розвитку освітніх закладів комунальної власності міста, підтримки інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління.

Підсумком реалізації проєкту будуть віра в чудеса та здійснення бажань, радісні посмішки і гарний настрій малечі, втішені серця дорослих.

Очікувані результати

Очікувані результати від виконання проєкту полягають в:
- організації дозвілля дітей Довгинцівського району під час зимових канікул;
- встановленні у Довгинцівському районі сучасної святково оздобленої ялинки;
- підтримці інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління.

План заходів з реалізації проєкту

Реалізація даного проєкту передбачає проведення таких заходів:
- погодження проєкту з потенційним балансоутримувачем та потенційним головним розпорядником коштів міського бюджету;
- підготовчі роботи;
- придбання, встановлення та оздоблення штучної ялинки;
- благоустрій території;
- проведення широкої інформаційної кампанії під час безпосередньої реалізації проекту шляхом інформування громадськості з використанням
WEB – можливостей на сайті Проекту «Громадський проєкт», у соціальних мережах та ЗМІ;
- організація казкового театралізованго дійства з конкурсно- розважальною програмою біля яскраво оздобленої новорічної ялинки для дітей.

Фотографії