• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Стадіон Дружба» (обладнання футбольного поля зі штучним покриттям на базі КЗШ №94) Брав участь

Доданий
25.08.2020
Номер
10
Шкільні заклади

Реалізація проєкту «Стадіон Дружба» створить умови для підтримки та розвитку учасників освітнього процесу КЗШ №94. Уведення в дію футбольного поля дозволить реалізувати систему позаурочної зайнятості учнів КЗШ №94 та молоді мікрорайону. Проєкт сприятиме розвитку та поширенню серед молоді ігрових видів спорту, єднанню, інтеграції учнівсько-учительського колективу та жителів мікрорайону.

Автор проєкту
Наталія
Наталія Зимогляд
Бюджет
1 372 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
вул. Промислова, 1А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

У КЗШ №94 навчаються діти, що проживають в Довгинцівському районі міста, перебувають у закладі освіти протягом повного дня (з 8.00 до 18.00) та навчаються в умовах п’ятиденки. Такі напружені умови освітнього процесу потребують серйозної організації різноманітних видів інтерактивної діяльності, але у навчальному закладі немає сучасного спортивного майданчика, відсутнє обладнане футбольне поле, що унеможливлює проведення різноманітних заходів спортивно-масової роботи.
КЗШ №94 є закладом освіти, що здатний розповсюджувати ідеї здорового способу життя, аматорського спорту та фізичного виховання серед населення, залучати до своєї діяльності жителів мікрорайону. На наш погляд, обладнання футбольного поля зі штучним покриттям та проведення різноманітних змагань на його базі найкращим чином вплине на загально-оздоровчу атмосферу мікрорайону.

Мета проєкту

Метою проєкту є створення умов для популяризації спорту та ведення здорового способу життя, поліпшення здоров’я учнів, інших категорій учасників освітнього процесу та жителів мікрорайону шляхом створення протягом 2021 року на території КЗШ № 94 футбольного поля зі штучним покриттям з дотриманням бюджету у 1400000 грн.
Упровадження проєкту дозволить доповнити інфраструктурну базу Довгинцівського району для проведення різноманітних заходів серед учнівської молоді та дорослого населення за рахунок систематичного проведення спільної діяльності з організації сімейного дозвілля, молодіжного відпочинку. Це поліпшить загальний настрій серед жителів та покращить мікроклімат у мікрорайоні; дозволить залучити до активної діяльності дітей пільгових категорій, зокрема з обмеженими фізичними можливостями; створити умови для пропагування серед жителів Довгинцівського району щодо здорового способу життя та активної життєвої позиції.
Проєкт відповідає пріоритетним напрямам конкурсу, що визначені у пунктах 3.7.2.6 (створення умов для розвитку спорту та ведення здорового способу життя), 3.7.2.8 (підтримка інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, розвиток інклюзивної освіти, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення).

Очікувані результати

Реалізація проєкту «Стадіон Дружба» створить умови для підтримки та розвитку учасників освітнього процесу КЗШ №94. Уведення в дію футбольного поля дозволить реалізувати окрему систему позаурочної зайнятості не тільки для учнів КЗШ № 94, а й для учнів ДЮСШ № 9, молоді мікрорайону.
Проєкт сприятиме розвитку та поширенню серед молоді ігрових видів спорту.
Крім того, створення поля гарантуватиме можливість проведення в його межах різноманітних заходів спільного дозвілля для дітей та членів їхніх сімей.
Таким чином, відбудеться поступове створення якісно нового освітнього середовища з новою культурою, у центрі якої знаходяться такі поняття, як «здоровий спосіб життя», «соціалізація» тощо.
Плекаємо надію на те, що проєкт сприятиме єднанню, інтеграції учнівсько-учительського колективу та жителів мікрорайону, у результаті чого відбудеться покращення загального мікроклімату в мікрорайоні.

План заходів з реалізації проєкту

1. січень - березень
Розробка проєктно - кошторисної документації, експертиза ПКД (відповідальний - головний розпорядник коштів);
2. квітень - травень
Визначення організації виконавця робіт
(відповідальний - головний розпорядник коштів);
3. червень - серпень
Проведення робіт з улаштування основи під футбольне поле з біговими доріжками та штучного покриття футбольного поля, встановлення огородження
(відповідальний - підрядна організація-виконавець робіт);
4. вересень
Проведення свята відкриття "Територія дитячої мрії"
(відповідальний - адміністрація КЗШ № 94);
5. січень - вересень
Проведення інформаційної кампанії в ході реалізації проєкту шляхом інформування через ЗМІ, на електронній платформі «Громадський проєкт», на сайті закладу та батьківських зборах
(відповідальний - автор проєкту, адміністрація КЗШ № 94)
6. січень - вересень
Здійснення контролю за реалізацією проєкту
(відповідальний - автор проєкту)

Фотографії