• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Безпечне дитинство - турбота дорослих Брав участь

Доданий
21.08.2019
Номер
94
Дошкільні та позашкільні навчальні заклади

Діти — це наше майбутнє і, в першу чергу, наш проєкт спрямований на те, щоб створити дітям безпечні умови перебування на території закладу дошкільної освіти №222.
Згідно Санітарного регламенту для ДНЗ, територія закладу повинна бути огороджена і не доступна для потрапляння сторонніх людей, бездомних котів та собак. Реалізація нашого проєкту передбачає заміну огорожі закладу, яка знаходитьс

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Щур
Бюджет
470 820 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
мкрн. Гірницький 5-й, 17А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла –садок) № 222» Криворізької міської ради розташований у Саксаганському районі на мікрорайоні Гірницький. На сьогодні у закладі здобувають дошкільну освіту 216 дітей. Дошкільний навчальний заклад працює з 1986 року. Зважаючи на вік будівлі, цілком закономірним є той факт, що огорожа закладу має неестетичний вигляд, майже повністю проржавіла, має значні дірки, які неодноразово «латалися» підручними засобами. По всьому периметру огорожа перебуває в незадовільному та місцями аварійному стані. На територію потрапляють бродячі коти та собаки, сторонні люди в вечірні години можуть перебувати в павільйонах, що ускладнює роботу сторожів закладу і призводить до конфліктних ситуацій з батьками вихованців. Небезпеку для життя та здоровя дітей також несе пошкодженне асфальтове покриття пішохідних доріжок. Асфальту практично немає біля бордюрів, а на самій доріжці є вибоїни та ями.
З метою створення безпечних умов перебування дітей в КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №222» КМР, збереження майна закладу та поліпшення естетичного вигляду, необхідно здійснити заміну огорожі та укладку тротуарної плитки на доріжках, що ведуть від хвіртки.
Проєкт передбачає заміну огорожі закладу дошкільної освіти № 222 (обсягом 220 м.), яка знаходиться в незадовільному стані, та укладку тротуарної плитки (30 м. кв.), що створить безпечні умови для перебування дітей в садочку.

Мета проекту

Головною метою проекту є забезпечення безпечного перебування дітей на території закладу дошкільної освіти, шляхом встановлення (заміни) огорожі на території Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 222» Криворізької міської ради та укладки тротуарної плитки на пішохідних доріжках.

Очікувані результати

Короткотривалі результати та перспективні наслідки реалізації проекту: Проект є сталим, оскільки його результати будуть корисними для здобувачів дошкільної освіти, працівників дошкільного закладу та батьківської громади.
Даний проєкт забезпечить:
- Підвищення ролі громадськості, бізнесових структур у вирішенні нагальних
проблем;
- Знімить соціальну напругу серед населення, чиї діти відвідують дошкільний заклад;
- Створить сприятливі санітарно-гігієнічні, безпечні умови для збереження
здоров’я малюків;
- Ліквідують проблеми попадання на територію закладу бродячих собак, котів та сторонніх людей, що створить безпечні умови для перебування дітей в закладі та на його території.
- Підвищення рівня довіри, поваги і взаємодопомоги між учасниками проекту – місцевими органами влади, працівниками закладу, батьківською громадою – задля можливості реалізації інших актуальних проектів.

Ключові показники оцінки результату проекту:
• Діти почуваються безпечніше під час прогулянки.
• Неможливість проникнення сторонніх осіб на територію ДНЗ.
• Естетичний вигляд території ДНЗ»
• Задоволені батьки та діти, які відвідують дошкільний заклад.
• Підвищення рівня ДНЗ

План заходів з реалізації проекту

Реалізація Проекту виконується в кілька етапів:
1-й етап: здійснюється демонтаж існуючої огорожі;
2-й етап – улаштування фундаментів огорожі;
3-й етап -монтаж стовпів;
4-й етап- встановлення секцій огородження;
5-й етап – встановлення хвіртки та воріт:
6-й етап- підготовка пішохідної доріжки для укладки тротуарної плитки;
7-й етап- укладка плитки;
8- й етап: благоустрій території після проведених робіт.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії