• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Стилізовані елементи зовнішнього освітлення "Алея "Світла особистість" по вулиці П.Грабовського" Брав участь

Доданий
19.08.2019
Номер
84
Муніципальні проєкти великі

Проект передбачає благоустрій історичної вулиці міста –заміну застарілих елементів зовнішнього освітлення на стилізовані ковані енегрозберігаючі елементи зовнішнього освітлення.Нові стилізовані елементи алеї будуть цікавими всім віковим категоріям містян.Це поява нового туристичного об'єкту, який неодмінно приверне до себе багато уваги, тим самим сприятиме розвитку туристичної галузі міста

Автор проекту
Валентина
Валентина Серьогіна
Бюджет
1 328 698 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-Міський
Адреса
Грабовського вулиця, Центрально-Міський район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Набережна вулиця у історичному місці злиття річок Інгулець і Сансагань одна з найчастіше відвідуваних вулиць у місті. З набережної відкривається дивовижний краєвид двох парків відпочинку та на візитівку міста і Центрально-Міського району – «Човнову станцію», улюблене місце містян та гостей нашого міста. Особливого духу набережній надає музика, що лунає з вікон Криворізького обласного музичного коледжу, у будь-яку пору року. Це також слугувало ідеєю для створення стилізованої алеї.

Заміна існуючих застарілих елементів зовнішнього вуличного освітлення по прибрежній вулиці Павла Грабовського – це новий елемент благоустрою історичної вулиці міста. Стилізовані елементи зовнішнього освітлення будуть цікавими всім віковим категоріям містян та легко впізнавані для маленьких мешканців. Серед творчих професій «Алеї «Світла особистість» виконані : музикант, диригент, танцівниця, художник, актор. Не можливо уявити наше місто без промислових професій : металург, шахтар, залізничник, водій, коваль, будівельник. Професії про які мріють з дитинства : поліцейський, лікар, пожежник, пілот, вчитель, хімік, садівник, листоноша, бухгалтер, IT-спеціаліст, кухар, перукар. Алея «Світла особистість» демонструє найкращі світлі людські риси, що відображаються у виборі найпопулярніших професій.
Кожна «Світла особистість» виконана з металу – «чорного золота» Кривого Рогу, адже наше місто відомо на весь світ великим родовищем залізної руди. Виконання проекту з металу є доказом повного оволодіння металургією – мистецтвом добувати, плавити та обробляти метали.Важливою стороною життя сучасного європейського міста є рівень культури населення, що базується на давніх традиціях та сучасному досвіді, єдності поколінь.

Мета проекту

Проект «Алея «Світла Особистість»- це проект спрямований на благоустрій історичної вулиці міста. Це поява нового туристичного об'єкту, який неодмінно приверне до себе багато уваги, тим самим сприятиме розвитку туристичної галузі Кривого Рогу.
Проект вiдповiдає прiоритетним напрямам конкурсу, визначенними у пунктах :
3.7.2.1 енергозбереження та енергоефективності;
3.7.2.2 благоустрою;
3.7.2.12 розвитку туризму, у тому числі індустріального.

Очікувані результати

Заміна існуючих застарілих елементів зовнішнього освітлення на сучасні стилізовані елементи - новий елемент благоустрою історичної вулиці міста. Енергозберігаюче зовнішнє освітлення сприятливо відобразиться на міському бюджеті.
Суцільним матеріалом для створення стилізованих елементів зовнішнього освітлення виступає залізо. Строки придатності дозволяють розглядати перспективні результати в реалізації проекту. І з огляду на те, що елементи унікальні як в ідеологічному плані, так і плані виготовлення - проект має стати новим об'єктом у туристичній сфері, що в свою чергу сприятливо відобразиться як на поповненні міського бюджету, так і на статусі нашого міста.

План заходів з реалізації проекту

В межах проекту передбачається заміна 23 існуючих застарілих елементів зовнішнього вуличного освітлення на сучасні енергозберігаючі стилізовані ковані елементи, що символізують найсучасніші творчі та промислові професії, які обирають мешканці міста.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії