• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Майбутнє зі STEM-освітою: створення мобільного тренінг-центр в КЗШ №79 Брав участь

Доданий
16.08.2019
Номер
78
Шкільні заклади

Мобільний тренінг-центр в закладі дає можливість проводити різноманітні уроки та тренінги для учнів, педагогів, батьків, не прив'язуючись до одного приміщення. Покращиться ефективність викладання дисциплін природничо-математичного циклу, рівень профорієнтаційної роботи в урочній та позакласній діяльності учнів та вчителів, обізнаності батьків в сфері працевлаштування.

Автор проєкту
Світлана
Світлана Сивогракова
Бюджет
384 201 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-Міський
Адреса
вул. Політехнічна, 77, Кривий Ріг

Опис

Співавтори

Михальчук Олена Миколаївна

Проблема

На сучасному етапі розвитку сучасної школи відбуваються значні зміни, навчання повинно ставати тренінгового виду, через проходження учасниками групи ряду змодельованих тренером ситуацій. Тільки маленьку частину тренінгу займає теорія, в основному тренінг – це дії і аналіз цих дій або оволодіння практичними навичками роботи в сучасних інформаційних просторах. Таке оволодіння знаннями можливо під час проходження тренінгів учнями, їх батьками, педагогами школи, щоб бути інформаційно розвинутими в сучасному швидкоплинному інформаційному просторі.
Вирушаючи на тренінг, дуже добре поставити перед собою певну мету. Мета, яка допоможе зробити істотний життєвий крок. Ціллю для батьків учнів може бути самовдосконалення в діловій сфері, наприклад, збільшення доходу, кар’єрний ріст, розвиток власного бізнесу або щось ще. Для пелагогів мета може бути, пов’язана з особистісним зростанням і розвитком – освоїти нові знання, набути певних вмінь та навичок, навчитися робити щось, що раніше не виходило. Також мета це - навчитися легко спілкуватися, навчитися вибудовувати довірчі відносини, керувати часом або бути цікавим співрозмовником, навчитися керувати своїми емоціями і жити щасливо.
Тренінги, як вид навчання, стають все більш популярними з кожним днем. Тренінги особистісного зростання, бізнес-тренінги, тренінги взаємин і навіть дитячі – всіх напрямків не перелічити. Кожна програма має свої конкретні орієнтири, цілі та завдання. Тому, в залежності від потреб колективу школи, для них підбирається саме той тренінг, який зможе допомогти вирішити необхідну задачу для учнів, батьків учнів чи педагогів навчального закладу. Тому така реалізація процесів і потреб у самовизначенні та самореалізації може відбуватися лише за умов якісного навчально – матеріального забезпечення, що дасть новий інформаційний мобільний тренінг-центр на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №79 Криворізької міської ради Дніпропетровської області.
Саме тому зараз потрібно звернути особливу увагу на матеріальне забезпечення мобільного тренінг-центру, аби діти нашого закладу мали належні умови для розкриття свого інформаційного потенціалу задля майбутнього Кривого Рогу та нової, європейської України.

Мета проекту

Облаштування мобільного інформаційного тренінг-центру в Криворізькій загальноосвітній школі І –ІІІ ступенів № 79 Криворізької міської ради Дніпропетровської області.

Завдання проекту
 впровадження інноваційних методів навчання в освітній процес закладу: побудова інноваційної освітньої моделі STEM-освіти засобами інформаційно-просвітницької роботи;
 інформування та набуття учасниками тренінгу нових професійних навичок та умінь;
 опанування нових технологій у інформаційній сфері;
 формування стійкого бажання розширення досвіду;
 зміна погляду на процес навчання, аби зрозуміти, що він може давати наснагу та задоволення;
 виховання відповідальної особистості в умовах зростання популярності ідеї «Зроби сам»;
 підвищення здатності учасників до позитивного ставлення до себе та життя;
 об’єднання навколо спільної справи учнів, батьків та педагогів, мешканців мікрорайону.

Очікувані результати

Новий тренінг-центр допоможе старшокласникам та випускникам школи зробити власний вибір професії в сфері інформаційних технологій, конкурентної на сучасному ринку праці. Для батьків учнів – це крок в інформаційний світ, що дає змогу бути на «одній хвилі» з їх дітьми, та можливо в майбутньому обрати новий напрямок своєї трудової діяльності з продовженням вивчення інформаційних курсів в спеціалізованих навчальних закладах та центрах.
Результатом даного проекту, буде проведення різнобічних психологічних і соціальних тренінгів для учнів та їх батьків, педагогів та співробітників школи, задля об’єднання учасників групи для спільного вирішення поставлених завдань в освітньому процесі.
Ресурс інформаційних технологій буде використано для впровадження та популяризації інноваційної STEM – освіти, бо здійснення переходу до компетентністної моделі навчання передбачене у новому педагогічному процесі, який передбачає зміщення акцентів в навчальній діяльності з вузькопредметних на загально дидактичні. Тому запровадження моделі STEM-навчання в освітній простір сучасного навчального закладу можливе через реалізацію тренінгових форм викладання навчальних дисциплін та факультативів.
Дана форма тренінг-центру дає змогу не бути прив’язаним до одного місця проведення, пересуватись по різних кабінетах школи, а також із залученням для проведення тренінгів інших установ мікрорайону Карачуни, використовуючи мобільність придбаного сучасного інформаційного обладнання. Внаслідок реалізації проекту буде створено мобільний тренінг-центр для розвитку інформаційних компетентностей серед учнів, для подальшого (за бажанням) навчання батьків та педагогів школи.

План заходів з реалізації проекту

План заходів щодо реалізації проекту

Заходи Терміни виконання Відповідальні учасники
Закупівля мультимедійного обладнання:
1) інтерактивної дошки;
2) мультимедійного проектору;
3) мобільної смарт-панелі для виїзних тренінгів;
4) презентаційної стойки.

січень-квітень 2020р.

Відділ освіти виконкому Центрально-Міської районної у місті ради
Придбання комп’ютерної техніки:
1) ноутбуків для тренінг-центру;
2) миші безпровідні;
лютий-травень 2020р.

Відділ освіти виконкому Центрально-Міської районної у місті ради
Придбання ліцензійного програмного забезпечення ОС Windows 10 та флипчарта на тринозі
січень-лютий 2020р.
Співфінансування Автор
Придбання офісного приладдя для тренінг-груп:
1) стільці для учасників тренінг-груп;
2) шафа для зберігання комп’ютерної техніки;
3) набір маркерів для магнітно-маркерних дошок та губок для сухостирання.

січень-травень 2020р.
Відділ освіти виконкому Центрально-Міської районної у місті ради
1) налаштування ліцензійного програмного забезпечення ОС Windows 10;
2) облаштування мультимедійного обладнання.
3) урочисте відкриття мобільного тренінг-центру серпень-вересень 2020р.
Співфінансування
серпень-вересень 2020р.

жовтень 2020р. Автор


Відділ освітикомунальний заклад

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії