• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Color City: Художнiй розпис iндустрiального мiста Реалізований

Доданий
15.08.2019
Номер
76
Муніципальні проєкти малі

Графіті проект – спрямований на покращення архітектури нашого міста, та має на меті створення унікального арт-проекту у вигляді муралу тематично пов’язаного із внутрішнім сприйняттям образу міста Кривого Рогу його мешканцями.

Автор проєкту
Ігор
Ігор Ветушинський
Бюджет
167 432 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
шосе Дніпровське (Дніпропетровське), 22, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Кривий Ріг-індустріальне місто, яке може пишатися своєю історією і досягненнями. У міста є власне обличчя, в ньому реалізовані цікаві для свого часу містобудівні та архітектурні рішення, але основні риси були сформовані в кінці 60-х років ХХ століття та істотно не змінювалися. Катастрофічно мало в місті арт-об'єктів, що гармонійно вписуються в міське середовище. Будинки і квартали подібні один на одного, місця мало відрізняються.

Мета проекту

Мета проекту – створення сучасного арт- об’єкту, за темою «Кривий Ріг – місто майбутнього», та надання нового концептуального виду технічним будівлям міста, а саме паркан біля Тролейбусного депо № 2, який знаходиться за адресою: вулиця Дніпропетровське шосе, 22.

Очікувані результати

Інформаційний бум – такого масштабного та нетипового арт-проекту ще не було в Кривому Розі. Залучення криворізьких та українських ЗМІ для висвітлення цього проекту. Підвищення лояльності, комфорту і турботи до мешканців міста.
Проект дозволить надати приклад для всієї країни, як треба розвивати сучасне мистецтво. Підвищення культурного рівня громадян, підвищення їх рівня відповідальності до комунального майна. Зменшення хуліганства і вандалізму та видалення реклами наркотичних засобів, взяття під цивілізований контроль графітників і взаємодія з ними в інших проектах щодо благоустрою міста.

План заходів з реалізації проекту

1) Створення робочої групи для отримання дозволу на роботу, та створення ескізів до арт-об’єкту за адресою вул. Дніпропетровське шосе, 22.
2) Провести підготовчі роботи з облаштування місця для створення муралу
3) Провести закупівлю фарб та обладнання для малювання муралу
4) Створення арт-об’єкту за адресою вул. Дніпропетровське шосе, 22.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії