• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Збереження родинного кола Брав участь

Доданий
15.08.2019
Номер
74
Муніципальні проєкти малі

Родинний офіс надасть змогу для родин та дітей проводити святкові і соціально значущі заходи. Створиться музей в пам'ять про загиблих в АТО на базі офісу ГО "Асоціація сімей загиблих в АТО м. Кривого Рогу". Це буде місце для ідей, ініціатив, зустрічей, обговорень, діалогів, полеміки тощо. Щось живе, що не просто нагадує нам про серйозні та драматичні події, але й дозволяє триматися разом.

Автор проєкту
Бюджет
284 050 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
вул. Співдружності, 54, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Протягом чотирьох років існує проблема психологічного значення сімей загиблих в АТО міста Кривого Рогу. Кожен член родин самостійно справляється зі своїми психологічними проблемами. Знаходять благодійні організації, отримують від держави путівки до санаторіїв де проходять курс медико-психологічної реабілітації. Зустрічаються на тематичних заходах, навідуються до лікарень щоб провідати один одного. Об’єднуються в громадські організації для рішення та відстоювання своїх прав, оформлення документів згідно Закону України.
Громадська організація «Асоціація сімей загиблих в АТО міста Кривого Рогу» заснована 28.06.2018 року. Одним із головних завдань організації є допомога сім’ям загиблих в АТО міста Кривого Рогу повернутися до цивільного життя. Тому, кожен член родини загиблих в АТО міста Кривого Рогу повинен отримувати не тільки допомогу, а також мати змогу просто прийти відпочити, поспілкуватися.
Для того, щоб забезпечити місце спілкування та зону відпочинку, необхідно закупити нові меблі та зробити ремонт офісу, яке є неефективним, енерговитратним. До того ж своїми силами не має можливості забезпечити економії витраченої електроенергії, теплоенергії та води.

Мета проекту

Метою організації є допомоги кожній сім’ї загиблих учасників в АТО, померлих від ран отриманих в АТО, безвісті пропалих під час виконання військових обов’язків в АТО з будь-якого питання: реабілітація, юридична, психологічна консультація, надання освіти. Щоб кожен, хто звернувся до офісу, відчував себе, як вдома. Члени родин мають знати, розуміти і відчувати, як ми опікуємося ними.

Очікувані результати

Короткотривалі результати: Реалізація проекту дозволить одержати як короткотривалі, так і перспективні результати. Короткотривалі результати проекту полягають в модернізації та осучаснені офісу, а саме: косметичний ремонт; необхідні меблі: стільці в кількості 50 шт. столи офісні в кількості 3 шт.); проектор мультимедійний, SMART-телевізор, ноутбук, кондиціонери 2 шт.), що відповідатиме комфортним, належним для організації роботи Громадської організації «Асоціація сімей загиблих в АТО міста Кривого Рогу».
Мультимедійне обладнання – це одне з нагальних питань щодо проведення заходів на належному рівні, так, як інформація, що пропонується до уваги сприймається краще, якщо вона розташована на мультимедійному екрані, а враховуючи той факт, що у залі присутні люди пільгової категорії та діти, функціонування зали без мультимедійного обладнання вважаємо не ефективним. Акустичний звукопідсилювальний комплект, який входить до мультимедійного обладнання наповнить приміщення сильним, якісним і прозорим звуком. Вищезазначене обладнання проектом передбачено встановити в залі, влаштування якої передбачено здійснити власними силами.
Без тканинних ролетів, які передбачено розмістити на вікнах зали, робота мультимедійного обладнання неможлива так, як саме вони захистять приміщення від природного освітлення.
Кондиціонер в свою чергу сприятиме підтриманню постійної комфортної, для відвідувачів, температури повітря у залі під час проведення заходів у будь-яку пору року.
Стільці, столи також будуть виконувати своє призначення під час проведення заходів.
Косметичний ремонт покращить зовнішній вигляд зали, створить нове кольорове рішення стін та стелі, виконання якого передбачено також виконати власними силами.
Перспективні наслідки реалізації проекту:
Від реалізації проекту очікуються наступні перспективні наслідки:
- якісне надання соціальних послуг та збільшення рівня соціальної безпеки;
- комфортні умови, сучасний підхід до організації і проведення заходів в організації та покращення емоційного стану членів організації та відвідувачів;
- допомога членам організації та відвідувачам в адаптації до сучасних умов життя у суспільстві;
- організація дозвілля членам організації та відвідувачам на належному рівні;
- розширення спектру заходів;
- збільшення чисельності Громадської організації «Асоціація сімей загиблих в АТО міста Кривого Рогу».
На підставі вищевикладеного, переконані, що проект спрямований на використання передових технічних рішень облаштування та оснащення офісу – громадського організації.

План заходів з реалізації проекту

1. Укладення договору між переможцем конкурсу, головним розпорядником коштів місцевого бюджету та реалізатором проекту. Підготовка проекту переможцем конкурсу, головним розпорядником коштів місцевого бюджету та реалізатором проекту.
2. Складання та погодження плану - графіку реалізації проекту. Підготовка проекту плану-графіку, визначення термінів виконання та відповідальних осіб.
3. Придбання матеріалів та обладнання для косметичного ремонту. Застосування системи прозорої закупівлі товарів (система "Прозоро" та Криворізький ресурсний центр).
4. Виконання ремонтних робіт. Проведення ремонтних робіт власними силами: (члени організації). Підготовка стелі та стін до фарбування, фарбування, влаштування меблів).
5. Проведення процедури закупівель меблів, техніки. Застосування системи прозорої закупівлі товарів (система "Прозоро" та Криворізький ресурсний центр) .
6. Укладання договорів на закупівлю меблів, техніки та їх придбання
Підготовка проектів договорів та придбання. Укладання договорів з переможцями закупівель.
7. Облаштування зали для проведення масових заходів. Встановлення техніки та розміщення меблів.
8. Проведення моніторинга та висвітлення в засобах масової інформації, мережі Інтернет результатів реалізації проекту. Розміщення матеріалів та сюжетів, ведення постійно діючої сторінки Facebook та в інших засобах масової інформації.
9. Проведення масових заходів з використанням нової техніки та обладнання. Включення до роботи придбаного обладнання, техніки, меблів.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії