• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Майстерня творчості й талантів (створення сучасного простору центру дитячого дозвілля) Брав участь

Доданий
15.08.2019
Номер
72
Дошкільні та позашкільні навчальні заклади

Проект розрахований на дітей і юнацтво району, міста та їх батьків. Задля надання освітніх послуг на високому рівні маємо на меті модернізувати актову залу КПНЗ "ЦДЮТ "Гармонія", оснащену сучасними технічними засобами, де вихованці зможуть реалізовувати власний творчий потенціал.

Автор проекту
Олеся
Олеся Горіна
Бюджет
1 005 846 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
вул. Ярослава Мудрого (Брозовського Отто), 93А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

На сьогодні педагоги та вихованці комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» Криворізької міської ради активно приймають участь у різноманітних концертних програмах та конкурсах, досягають високих результатів і постійно запрошуються для участі на заходи різних рівнів. Через відсутність сучасного, технічного оформлення актової зали, на жаль, немає можливості використовувати в повному обсязі новітні форми роботи для проведення масових та методичних заходів з дітьми, педагогами та територіальною громадою міста.
Тому виникла потреба в модернізації та сучасному оформленні актової зали. Адже майбутнє покоління заслуговує на гідні умови розвитку творчих здібностей.
Проект розрахований на дітей і юнацтво, молодь району, міста і їх батьків, обдарованих дітей та дітей, що відносяться до пільгових та облікових категорій, ветеранів, людей похилого віку.
Мешканці нашого міста – це талановиті, культурно-освічені люди, які прагнуть до творчого розвитку, становлення патріотичної свідомості та соціальної визначеної особистості. Все це стало головним в обранні цільової групи проекту.

Мета проекту

Проект «Майстерня творчості й таланів» (створення сучасного простору центру дитячого дозвілля) спрямований на модернізацію та оновлення технічного обладнання актової зали, для підвищення якості проведення заходів різних рівнів. Також проект має за мету розширити та урізноманітнити форми проведення заходів, що надасть можливість залучити більшу кількість дітей до позашкільного навчання. Для покращення якості роботи та функціонування актової зали у нашому закладі необхідне сучасне звукове та світлове технічне обладнання, що зробить яскравішим будь-яке свято.
Головними завданням проекту є впровадження інноваційних методів освіти та виховання підростаючого покоління, розвиток інклюзивної освіти, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення через:
 створення належних санітарно-гігієнічних умов: заміна вікон та міжкімнатних дверей, оновлення відкосів, заміна електропроводки, демонтаж та монтаж стелі, стін і підлоги, заміна опалювальних радіаторів;
 дизайн приміщення (текстильне оздоблення, фарбування стін, навісні конструкції на стелі, освітлення, встановлення сцени та куліс, стільці);
 технічне оснащення (акустична система, радіомікрофони, проектор мультимедійний, проекційний екран, ноутбук, кондиціонер).

Очікувані результати

Короткотривалі результати: модернізована актова зала з ексклюзивним авторським дизайном та сучасним технічним обладнанням, з метою створення сприятливих умов для творчого та культурного розвитку дітей.
Перспективні наслідки реалізації проекту: комфортні умови організації та проведення масових заходів; сучасний підхід до проведення заходів та виховання вцілому; профілактика та попередження бродяжництва серед дітей та неповнолітніх району, міста; виявлення та підтримка обдарованих дітей; увага суспільства до діяльності Закладу; співпраця з організаціями вищого рівня; інформаційно-інтелектуальний розвиток територіальної громади; економія витрат на опалення за рахунок встановлення енергоефективних вікон та дверей.
Після реалізації проекту «Майстерня творчості й таланів» (створення сучасного простору центру дитячого дозвілля) функціонування актової зали для проведення дитячих масових заходів є довгостроковою з подальшою модернізацією у майбутньому.

План заходів з реалізації проекту

І етап (підготовчий)
- створення творчої групи по написанню проекту (червень 2019);
- аналіз щодо потреби в реалізації проекту (липень 2019);
- подання проекту на участь у конкурсі (до 16.08.2019);
- підготовка ескізів дизайну актової зали для проведення дитячих масових заходів (липень 2019);
- пошук партнерів для реалізації проекту (липень-грудень 2019);
- підготовка проектно-кошторисної документації (січень-лютий 2020);
ІІ етап (практичний)
- Проведення робіт підрядними організаціями згідно договору (квітень-серпень 2020):
• заміна електропроводки, опалювальних радіаторів (квітень 2020);
• встановлення енергозберігаючих вікон (травень 2020);
• заміна міжкімнатних дверей (травень 2020);
• зачистка стін, їх шпатлювання та фарбування, демонтаж старої підлоги, стяжка підлоги (травень-червень 2020);
• установка модульної сцени (червень 2020);
• навісна та натяжна стеля, плафони на стелю (червень-липень 2020);
• покриття підлоги лінолеумом (липень 2020);
• технічне обладнання – акустична система, мультимедійний проектор, екран, ноутбук, світлове оснащення сцени, встановлення кондиціонерів (липень 2020);
• текстильний дизайн (штори, куліси) та розміщення стільців (липень-серпень 2020).
- Проведення авторського, технічного нагляду та експертна оцінка (До серпня 2020)

ІІІ (заключний етап)
- проведення моніторингу виконання проекту (серпень 2020);
- урочисте відкриття сучасного простору центру дитячого дозвілля «Майстерня творчості й таланів» (вересень 2020);
- висвітлення результатів реалізації проекту через ЗМІ та інтернет ресурси (вересень-жовтень 2020).

За останні два роки Закладом проведено 185 заходів різних рівнів, до яких було залучено 12 610 дітей та учнівської молоді, що вказує на необхідність створення якісних умов роботи для ефективного виховання підростаючого покоління.
Головним показником вдалого результату буде збільшення учасників проведення масових заходів та можливості нових інтерактивних форм роботи з територіальною громадою нашого міста.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії