• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення санітарно-гігієнічних умов у школі – запорука збереження здоров’я школярів Брав участь

Доданий
15.08.2019
Номер
71
Шкільні заклади

В КCШ № 9 тиск води слабкий, крім того через зношеність сантехнологічного обладнання йде постійна втрата води. Проект спрямовано на скорочення витрат на водопостачання та включає заміну старих труб системи центрального водопостачання та водовідведення,а також приведення матеріально-технічної бази шкільних санвузлів на двох поверхах будівлі у відповідності до сучасних санітарно-гігієнічних вимог.

Автор проєкту
Бюджет
637 276 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
шосе Дніпровське (Дніпропетровське), 32, Кривий Ріг

Опис

Проблема

В Криворізькій спеціалізованій школі № 9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов, тиск води слабкий, а причина цьому – несправні, іржаві, аварійні труби. Крім того через зношеність сантехнологічного обладнання йде постійна втрата води. Проект «Створення санітарно-гігієнічних умов у школі – запорука збереження здоров’я школярів» спрямовано не тільки на скорочення витрат на водопостачання, а і на поліпшення якості води та включає заміну старих іржавих труб на нові поліпропіленові труби системи центрального водопостачання та водовідведення. Адже сучасні поліпропіленові труби стійкі до іржі, що особливо важливо в умовах підвищеної вологості. Заміна санвузлів на 2 поверхах в школі дозволить покращити санітарні умови, а також матеріально-технічний стан приміщень. Водопровідна мережа повинна забезпечувати подачу води до всіх точок її споживання не тільки в заданій кількості, але і з необхідним вільним напором. В цьому і полягає інноваційна, соціально-економічна спрямованість проекту. Виконання проекту спрямовано на вдоволення потреб всіх учасників освітнього процесу школи № 9.
Станом на сьогоднішній день основними проблемними питаннями школи є: цвіль та волога на стінах приміщень в рекреаціях та кабінетах; низький рівень упровадження енергоефективних технологій та обладнання через відсутність фінансового забезпечення енергозберігаючих проектів; значні витрати води через існуючі труби та зношеність сантехнологічного обладнання; високий рівень фізичної зношеності труб; додаткові фінансові витрати на фарбування та ремонт аварійних ділянок;
Нашу школу здано в експлуатацію в 1973 році і у 2018 їй виповнилось 45. Наразі, туалети школи функціонують ще з того часу. Самі туалети, плитка, вікна, двері, тривалий час не замінювались – усе ввібрало неприємний запах. Проведення поточних ремонтів вимагає все більше коштів, і зрозуміло, є малоефективним. Одним із заходів поліпшення умов навчання та покращення екологічного та санітарного стану всередині школи — є необхідність удосконалення умов у санвузлах школи.

Мета проекту

Основна мета: усунути наведені вище проблеми, а саме:
• створити не тільки сучасні умови для комфортного перебування учнів та працівників школи, серед яких люди похилого віку, діти пільгових категорій: діти сироти; діти, батьки яких позбавлені батьківських прав; інваліди дитинства; багатодітні родини; діти, батьки яких воюють у зоні АТО, але й запровадити заходи з покращення санітарного стану;
• замінити стару сантехніку, вікна, двері;
• позбавитись цвілі та зайвої вологи у приміщенні школи завдяки заміні старих іржавих труб, скоротити витрати на водопостачання.
Задля її досягнення треба виконати такі завдання:
Встановити нові поліпропіленові труби системи холодного водопостачання та провести заміну системи водовідведення. Провести роботи по укладанню плитки,заміні віконних та дверних блоків, по встановленню сучасного сантехнічного обладнання.
Даний проект відповідає тематиці конкурсу, а саме: оснащення устаткування, що забезпечує суттєву оптимізацію споживання ресурсів та економію коштів, поліпшення мікроклімату приміщення школи та місць загального користування; проект підтримки інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення.

Очікувані результати

Проведення ремонтних робіт по покращенню санітарно-гігієнічних умов у школі надасть можливість:
• максимально й істотно скоротити витрати на оплату послуг з водопостачання;
• забезпечити якісно новий рівень комфорту перебування у будівлі школи;
• покращити технічній та санітарний стан будівлі;
• раціонально споживати ресурси.

План заходів з реалізації проекту

Реалізація проекту «Створення санітарно-гігієнічних умов у школі – запорука збереження здоров’я школярів» можлива за рахунок фінансових та управлінських механізмів. КСШ № 9 не має достатніх коштів на реалізацію проекту, проект може бути запроваджено тільки при спільному фінансуванні з міського бюджету та частково — за рахунок добровільних внесків.
Для впровадження проекту будуть виконані необхідні заходи, а саме:
— визначення виконавців проекту шляхом проведення переговорів з підрядниками та моніторингу їх цінових пропозицій;
— обстеження об’єкта виконавцями проекту;
— формування первинної наявної інформації;
— закупівля матеріалу;
— демонтаж труб, старої плитки, вивіз сміття;
— заміна віконних та дверних блоків;
— монтаж труб системи водопостачання та водовідведення;
— вирівнювання підлоги;
— встановлення облицювальної плитки, санітарна побілка, встановлення унітазів і вмивальників;
— формування звітності для подачі Дирекції конкурсу.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії