• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Культурологічний альманах «Символ» із книжкою-додатком «Залізничними коліями» Брав участь

Доданий
13.08.2019
Номер
59
Муніципальні проєкти малі

Проект спрямований на підтримку творчих особистостей та поповнення бібліотек міста. Альманах має додатки: мультимедійний та "Бібліотека альманаху". В «Бібліотеці» буде представлено нову цікаву книгу – самобутній ілюстрований путівник «Трамвайними коліями». Слідуючи маршрутом першого криворізького трамвая, ми побачимо старовинні та нові будівлі міста, узнаємо про їхню історію та архітектуру.

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Мєліхова
Бюджет
125 400 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг
Адреса
Кривий Ріг

Опис

Співавтори

Бугайова Ірина Євгенівна

Проблема

Автори проекту вважають, що криворізька культура (мистецтво, література, музика) ще не досить змістовно представлена на вітчизняних теренах та за кордоном. Культурологічний альманах «Символ» надає можливість гідно презентувати кращі твори криворізьких науковців, художників, скульпторів, митців, прозаїків, поетів, фотографів, краєзнавців тощо. Окрім того, альманах традиційно має мультимедійне доповнення – диски із записом програм і фільмів про криворізьких митців, а також музичними творами місцевих авторів та гостей міста. У 2018 році автори проекту запровадили новий додаток – «Бібліотека альманаху». Першою вийшла книга «Вибране» відомого криворізького поета Юрія Камінського. Редактори альманаху переконані в тому, що творчість має цілющу силу, яка може змінювати свідомість людини на краще, а в ідеалі мистецтво слова є могутнім засобом духовного розвитку особистостей. Шостий випуск альманаху представляє в своїй «Бібліотеці» нову цікаву книгу – самобутній ілюстрований путівник «Трамвайними коліями». Трамвай невтомно служить мешканцям Кривого Рогу понад вісімдесят років. А як часто ми звертаємо увагу на те, які гарні будівлі намагається показати нам місто на шляху нашої мандрівки? За задумом авторів, трьохсотлітній ворон-екскурсовод, слідуючи маршрутом першого криворізького трамвая, супроводжує пасажирів, показуючи старовинні та нові будівлі, розповідає про їхню історію та архітектуру.

Мета проекту

Головною метою даного проекту є популяризація криворізької культури та ознайомлення населення із творчістю місцевих художників, музикантів, літературознавців, мистецтвознавців і краєзнавців, вітчизняних і закордонних митців шляхом надрукування культурологічного альманаху «Символ». Проект включає відповідні заходи, які спрямовано на досягнення цієї мети.

Очікувані результати

Короткотривалі результати
Розширення інформаційного кола культурного життя Криворіжжя шляхом проведення ряду презентацій шостого випуску культурологічного альманаху «Символ» із додатками на міському рівні та у культурних і освітніх закладах міста.

Перспективні наслідки реалізації проекту
Заплановане видання наступного (шостого) випуску культурологічного альманаху «Символ» присвячено знаменній даті – 60-річчю Національної спілки журналістів України як вагомий внесок діяльності Криворізької регіональної організації НСЖУ. Реалізація такого проекту дозволить: зберегти культурно-історичну спадщину міста Кривого Рогу; вдосконалити і розширити інформаційний простір криворізької культури; підвищити рівень знань про культурне життя міста; ознайомити із творчістю місцевих, регіональних та закордонних діячів культури; поповнити книжковий фонд бібліотек міста; налагодити ділові та культурні зв’язки.

План заходів з реалізації проекту

Для реалізації проекту план заходів складається із таких завдань:
1) здійснити додрукарську підготовку сигнального екземпляру шостого випуску культурологічного альманаху «Символ» (з перекладом певних творів та статей на іноземні
мови) та книжки-додатку Залізничними коліями»; 2) створити й підготувати до випуску мультимедійний додаток; 3) розтиражувати культурологічний альманах «Символ» із додатками; 4) провести презентацію культурологічного альманаху та книжки «Залізничними коліями» серед мешканців та гостей міста; 5) поповнити книжковий фонд бібліотек міста Кривого Рогу; 6) здійснити подальшу популяризацію культурологічного альманаху «Символ» через участь у всеукраїнських та міжнародних книжкових виставках, форумах, літературних фестивалях тощо.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії