• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Зручна дорога до школи – щасливі діти та дорослі Реалізований

Доданий
12.08.2019
Номер
48
Шкільні заклади

Головною метою проекту є укладка тротуарної плитки на території Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 , облаштування підходу до закладу з бульвару Маршала Василевського (встановлення сходів та пандуса). Реалізація даного проекта забезпечить безперешкодний та безпечній доступ до школи, та мікрорайонів.

Автор проєкту
Олена
Олена Білова
Бюджет
1 293 140 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
вул. Співдружності, 44А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

2.1. Опис проблеми, на розв’язання якої спрямовано проект.
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 розташована у Саксаганському районі на вулиці Співдружності. Навчальний заклад працює з 1981 року.
Зважаючи на вік будівлі цілком закономірним є той факт, що асфальтове та бетонне покриття шкільного подвір’я частково пошкоджене або ж взагалі відсутнє. Так найближчий вихід для учнів із території закладу на бульвар Маршала Василевського не облаштований ні тротуаром, ні пішохідною дорогою. Цим шляхом (через шкільне подвір’я) користується і більшість мешканців мікрорайону, тому що він поєднує вулицю Співдружності і бульвар Маршала Василевського.
Учні школи та мешканці мікрорайону в осінньо-зимовий період не мають безпечного виходу на бульвар маршала Василевського ще й через відсутність сходів, перил і пандуса, позаяк цей найзручніший маршрут до житлових будинків розташований на підвищенні по відношенню до території школи та вулиці Співдружності. Під час дощу, снігу вихід цим шляхом стає неможливим. Людям з дитячими візочками, на інвалідних візках взагалі не має можливості скористатися цим підходом до школи, і вони вимушені об’їжджати кількасот метрів.
Саме укладка тротуарної плитки на подвір’ї та пішохідних доріжках і облаштування підходу до КЗШ №41 вирішить проблему зручного та безпечного пересування територією закладу для учнів, мешканців мікрорайону, людей з інвалідністю.
Не менш важливим за встановлення тротуарного покриття подвір’я школи є його огорожа для безпечного перебування на ньому дітей. КЗШ №41 розташована понад дорогою вулиці Співдружності. Огорожа території школи, зважаючи на вік будівлі, відсутня. Діти, перебуваючи на спортивному та ігровому майданчиках, знаходяться на відстані кількох десятків метрів від проїжджої частини, що несе загрозу їхньому здоров’ю та життю. Встановлення сучасної бетонної огорожі унеможливить з’їзд автомобілів на її територію та підвищить безпеку перебування дітей.
У навчальному закладі вже тривалий період вживаються заходи щодо покращення матеріального забезпечення кабінетів, навчальних приміщень, реалізуються проекти з реконструкції спортивних майданчиків, пришкільних ділянок, розробки клумб. Зокрема завдяки сприянню народного депутата України VIII скликання Гальченка А.В. встановлено сучасний спортивний майданчик (вересень 2017р.). У рамках реалізації громадського бюджету у 2017 році здійснено заміну дерев’яних віконних рам на металопластикові. Навесні 2018 року подвір’я школи оснащено зручними безпечними лавками. Реалізація громадського бюджету у 2018 і 2019 роках забезпечила встановлення футбольного та волейбольного полів із безпечним, сучасним покриттям і навчально-ігрового комплексу з його огорожею.
Реалізація даного проекту продовжить покращувати умови для безпечного перебування дітей на території КЗШ №41, зручного пересування мешканців мікрорайону, збереження естетичної привабливості інфраструктури закладу.
Реалізація Проекту дозволить вирішити ряд проблем:
• заміна пошкодженого покриття подвір’я та пішохідних доріжок;
• Комфортне пересування учнів, мешканців мікрорайону, людей з інвалідністю від вулиці Співдружності до бульвару Маршала Василевського;
• безпечне перебування учасників освітнього процесу на території закладу;
• збереження майна та інфраструктури закладу від вандалізму;
• покращення естетичного вигляду території школи.
Цільові групи проекту. Реалізація проекту сприятиме покращенню умов для безпечного пересування територією КЗШ №41. Зокрема у втіленні Проекту зацікавлені:
1. Учні школи –991 дітей.
2. Працівники школи –95
3. Батьківська громада.
4. Люди з інвалідністю.
5. Мешканці прилеглих до школи вулиць: Співдружності, бульвар Маршала Василевського, М.Світальського.

Мета проекту

2.2. Мета та завдання проекту.
Головною метою проекту є укладка тротуарної плитки, облаштування підходу до закладу з бульвару Маршала Василевського та встановлення огорожі на території Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41.

Для досягнення мети передбачено виконання ряду завдань:
• демонтаж існуючого покриття;
• розробка проектно-кошторисної документації реалізації проекту;
• укладка тротуарної плитки на подвір’ї і пішохідних доріжках школи;
• облаштування підходу з бульвару Маршала Василевського (встановлення сходів і пандуса);
• монтаж залізобетонної огорожі.
Проект відповідає одному з пріоритетних напрямів конкурсу, а саме п. 3.7.2.2 Благоустрою, та 3.7.2.8 підтримки інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, розвиток інклюзивної освіти, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення;

Очікувані результати

2.4. Очікувані результати Проекту.
Короткотривалі результати та перспективні наслідки реалізації проекту.
Проект є сталим, оскільки його результати будуть корисними для учнів школи, батьківської громади та мешканців мікрорайону довготривалий час після закінчення:
- наявність безпечного покриття подвір’я та пішохідних доріжок на території школи;
- комфортний та безпечний підхід учнів, батьків до території закладу з бульвару Маршала Василевського;
- зручний маршрут для людей з інвалідністю, батьків з дитячими візочками з вулиці Співдружності до бульвару Маршала Василевського;
- безпечне перебування дітей на подвір’ї школи під час навчально-виховного процесу та відпочинку;
- покращення естетичного вигляду території школи.

План заходів з реалізації проекту

2.3. Технологія досягнення цілей.
Методи реалізації проекту. Основними методами реалізації Проекту є: організаційні, фінансові та економічні механізми.
Для виконання завдань Проекту необхідно здійснити пошук підрядної організації, яка здійснить укладку тротуарної плитки, спорудження сходів і пандуса та встановлення огорожі. Фінансові та економічні механізми управління Проектом регламентують відповідні сторони його реалізації.
Заходи проекту.
Реалізація Проекту виконується в кілька етапів:
1-й етап: здійснюється демонтаж існуючого покриттяі.
2-й етап: підготовка території для укладки тротуарної плитки.
3-й етап: укладка платки, спорудження сходів і пандуса, встановлення огорожі навколо території закладу.
4-й етап: благоустрій території після проведених робіт.

Проект базується на збереженні попередніх досягнень КЗШ №41 в питанні покращення матеріально-технічного стану закладу, створення комфортних та безпечних умов для перебування учнів, пересування мешканців мікрорайону, поліпшення естетичного вигляду території школи.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії