• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Трансформація громадського простору: адаптація до спеки. Реалізований

Доданий
08.08.2019
Номер
33
Муніципальні проєкти малі

Внаслідок безперервного розвитку технологій змінюється спосіб життя людей, впливаючи на форми прояву міської культури. Дані фактори є соціально-економічними передумовами трансформацій громадського простору вимагаючи реалізації нових ідей і концепції. Проектом передбачено облаштування громадського простору у Саксаганському районі системою туманоутворення.

Автор проєкту
Павло
Павло Коломієць
Бюджет
475 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
вул. Володимира Великого (Мелешкіна), 33, Кривий Ріг

Опис

Проблема

У спекотні літні дні всі люди прагнуть проводити час на свіжому повітрі, насолоджуючись теплими днями. Однак, дуже часто таке проведення часу не можливо назвати приємним через виснажливу спеку. Саме за допомогою системи утворення туману дану ситуацію можна виправити та перетворити відпочинок на свіжому повітрі у справжнє задоволення.
Система утворення туману може у досить короткий термін створити комфортний мікроклімат, а температуру повітря знизити навіть на 10 градусів! При цьому, розмір площі не має значення. Система контролює не тільки температуру, але й рівень вологості повітря, роблячи його не таким сухим та гарячим, ефективно пригнічує пил та відганяє настирливих комах.
Туманоутворюючі системи багатофункціональні та досить поширені у всьому світі, як правило їх встановлюють у внутрішніх дворах ресторанів, кафе, біля басейнів. Однак, в умовах нинішньої економічної ситуації, яка склалась в країні, не кожній людині по кишені відвідування таких місць. В нашому місті дуже мало доступних бюджетних місць де люди можуть з комфортом відпочити не лише від спеки, а й в загалі приємно провести час.
Так, результатом реалізації проекту «Створення змін: модернізація громадського простору у Саксаганському районі» створено простір. Тож, облаштування системою утворення туману саме цього простору є логічним продовженням його модернізації.
У спекотну погоду кожна людина, втомлена від спеки зможе прийти в подібне місце, де буде відчувати себе легко та комфортно. Дане місце буде доступно кожному без винятку та додаткових грошових витрат.
Цільовою групою, на яку розрахований проект, є мешканці району та міста, а з урахуванням розвитку промислового туризму, відвідувачі та гості міста.

Мета проекту

Мета проекту – створення комфортного мікроклімату громадського простору у Саксаганському районі.
Опис інноваційної пропозиції. Функціонально система туманоутворення складається з: насоса високого тиску (70 bar), нейлонового або металевого трубопроводу, фітингів та розпилюючих форсунок. Дані системи дуже гнучкі в проектуванні та монтажі. Систему туманоутворення можна спроектувати ТА встановити практично на будь-якому об'єкті, і якщо початкові умови з часом змінюються, система легко трансформується під нові умови, при необхідності туманотворюючи конструкції та устаткування можна легко демонтувати та перенести в інше місце установки . Однією з головних переваг системи утворення туману є її екологічність. У системі не використовуються холодоагенти типу аміаку або фреону, їх замінила звичайна вода.

Очікувані результати

Очікувані результати Проекту.
- створений комфортний мікроклімат зони відпочинку;
- креативний простір для зростання туристичної привабливості міста.
Короткотривалі наслідки реалізації проекту:
- додаткові комфортні умови для культурного дозвілля мешканців та гостей міста;
- суттєве розширення можливостей з організації та проведення соціально-культурних заходів, а також колективного, екскурсійного та родинного відпочинку.
Довготривалі результати проекту:
- комфортні громадські простори здатні оживляти ділову та культурну активність в місті, покращувати мікроклімат і підвищувати цінність міських земель.

План заходів з реалізації проекту

Перелік заходів Проекту:
Захід 1. Укладання договору на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів.
Захід 2.Співфінансування проекту. Внесення коштів на рахунок бюджетної установи.
Захід 3. Підготовка та здійснення державних закупівель. Укладання договору на:
3.1 виготовлення проектно-кошторисної документації.
3.2 послуги з підключення водопостачання.
3.3 послуги з підключення електропостачання
Захід 4. Виготовлення проектно-кошторисної документації.
Захід 5. Експертиза проектно-кошторисної документації.
Захід 6. Коригування кошторису (за потреби).
Захід 7. Підготовка та здійснення державних закупівель.
7.1 визначення виконавця будівельно-монтажних робіт.
7.2 укладання договору
Захід 8. Отримання необхідних дозволів на проведення робіт.
Захід 9. Виконання будівельно-монтажних робіт.
Захід 10. Підключення електропостачання.
Захід 11. Підключення водопостачання
Захід 12. Здача в експлуатацію.
Захід 13. Завершення активних процесів проекту
Захід 14. Закриття та оплата договорів, вирішення будь-яких відкритих питань що відноситься до проекту або до певного його етапу.
Захід 15. Порівняння фактичних результатів реалізації проекту із запланованими, визначення ступеню досягнення цілей проекту, відповідні висновки
Захід 16. Підготовка звіту для партнерів проекту.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії