• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасний та безпечний побут малюків Брав участь

Доданий
07.08.2019
Номер
28
Дошкільні та позашкільні навчальні заклади

На сучасному етапі особливої актуальності набуває ефективне використання та заощадження енергоносіїв. Досягти мінімізації питомих витрат енергетичних ресурсів можна за рахунок ремонту приміщень та модернізації обладнання пральні та харчоблоку (ДНЗ № 133 та ДНЗ №77). Проект «Сучасний та безпечний побут малюків» покликаний на забезпечення гідних умов для зростання та розвитку дітей

Автор проєкту
Бюджет
542 166 грн
Розрахунок бюджету
Район
Довгинцівський
Адреса
вул. Лісового, 9А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Заклади дошкільної освіти №133 та 77 відвідують 306 вихованців. Завдяки налагодженій роботі пральні та харчоблоку персоналові вдається підтримувати групи в чистоті й організовувати харчування дітей відповідно до вимог чинного законодавства. Але застаріле обладнання та сантехніка часто виходить з ладу, ставлячи під зрив організацію освітнього процесу. В кімнатах для персоналу відсутні водонагрівачі, що унеможливлює дотримання гігієнічних вимог. Обладнання душових кабін застаріло, так як не замінювалось з часів початку експлуатації. В дошкільному закладі наявні по одній пральній машині, якої недостатньо для забезпечення вчасного прання білизни. Кахлі, сантехніка, меблі та двері в пральнях обох садочків та харчоблоці закладу №77 також потребують заміни.
Основною проблемою, на вирішення якої направлено проект є невідповідність існуючого стану облаштування пральні та харчоблоку дошкільних заходів сучасним вимогам охорони праці та санітарного регламенту для дошкільних закладів.

Мета проекту

Мета проекту – є сучасний благоустрій КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №133» та КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №77 комбінованого типу» КМР шляхом оновлення матеріально-технічного оснащення пральні та харчоблоку закладу протягом 2020р. з дотриманням бюджету у 570886,0 грн.
Проект відповідає пріоритетному напрямові конкурсу, визначеному у пункті 3.7.2.1 - на проведення заходів на об’єктах комунальної власності міста Кривого Рогу у сфері енергозбереження та енергоефективності.
Для досягнення поставленої мети необхідно виконати наступні завдання проекту:
1. Згуртувати обслуговуючий персонал, педагогічний колектив та родини вихованців для досягнення спільної мети – написання проекту.
2. Проведення ремонту на пральні: шпатлювання стін та стелі з подальшою покраскою, заміна кахлю, меблів, дверей.
3. Придбання та встановлення пральних машин, витяжного зонту з жировловлювачами, душових кабін, водонагрівачів, ванни та раковин, прасувальних катків, парових глажок.
5. Організація свята завершення втілення проекту, відкриття оновлених пралень та харчоблоків.

Очікувані результати

Реалізація проекту дозволить досягти таких короткотривалих результатів:
• урізноманітнити меню малюків, що відвідують заклади, готувати частіше саме ті страви, які люблять діти, але їх часте приготування наразі неможливе через відсутність належних умов на харчоблоках;
• заощадити на придбанні білизни через використання сучасної сантехніки та пральних машин, що буде запобігати зношенню речей;
• забезпечення умов для дотримання працівниками гігієни призведе до збільшення уваги до дітей.
Серед перспективних наслідків реалізації наступні:
• заміна старих меблів та електрощита, вирівнювання підлоги пралень дозволить запобігти нещасним випадкам на виробництві;
• заощадження електроенергії через використання сучасної техніки з меншою енегрозатратністю;
• вихованці закладів зростатимуть здоровими, звикнуть до правильного харчування.

План заходів з реалізації проекту

1. Провести аудит з метою виявлення нагальних потреб закладів дошкільної освіти.
2. Скласти кошторис проекту.
3. Зібрати підписи на підтримку проекту «Сучасний та безпечний побут малюків».
4. Оформити ідею у вигляді проекту, погодити процес реалізації з виконкомом Довгинцівської в місті ради та балансоутримувачем.
5. Подати конкурсну заявку на розгляд.
6. Розгорнути масштабну промо-акцію з метою збору якнайбільшої кількості голосів на підтримку проекту в соціальних мережах та на сайтах дитячих садків.
7. Розміщення тендерної пропозиції на сайті prozorro.gov.ua.
8. Залучення підрядної організації зі значним досвідом роботи до закупівлі меблів, обладнання, а також проведення ремонтних та монтажних робіт.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Так.

Фотографії