• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасний комп’ютерний клас «Інформаційний простір майбутнього» Брав участь

Доданий
07.08.2019
Номер
25
Шкільні заклади

Проект спрямований на створення сучасного комп’ютерного класу в КЗШ І-ІІІ ступенів №93, що дозволить вчителям повністю реалізувати навчальні програми. Учням школи відчути себе впевненими користувачами комп’ютерних програм і зрозуміти, що ці знання будуть мати вирішальний вплив на їхнє майбутнє. Створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення в умовах нової української школи.

Автор проєкту
Бюджет
745 750 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський
Адреса
вул. Армавірська, 11, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Обмеженість комп’ютерної бази, яку має заклад, не відповідність сучасним викликам часу не дозволяє повною мірою надавати якісні освітні послуги у галузі інформаційних технологій.
Техніка морально застаріла, була встановлена у 2005 році, не відповідає вимогам технічних характеристик щодо встановлення сучасних комп’ютерних програм, вивчення яких є обов’язковими у відповідності до Державного стандарту базової та повної загальної освіти.
У даний час існує обмеження повноцінного контрольованого доступу до інформаційно-комунікативних технологій під час освітнього процесу для учнів 2-11 КЗШ №93 в зв'язку з функціонуванням лише одного кабінету інформатики в закладі, в якому навчається близько 600 учнів. Загальна завантаженість існуючого кабінету становить 48 уроків інформатики на тиждень (в 2-11 класах), що унеможливлює використання кабінету для проведення уроків з інформатики. Більшість обладнання не придатне до використання, не підлягає ремонту, що не дозволяє повноцінно викладати інформатику, в повній мірі запроваджувати ІК-технології в навчально-виховному процесі, залучати учнів до науково - дослідницької діяльності, використовувати сучасні форми внутрішкільної методичної роботи, оволодівати педагогам інноваційними формами і методами навчання та виховання, проводити тренінги та курси по підвищенню комп'ютерної й інформаційної грамотності, тому потребує термінового оновлення.
На сьогоднішній день заклад забезпечений одним комп’ютерним класом, в одному з яких застаріла техніка, на яку неможливе встановлення сучасного програмного забезпечення.
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №93 не забезпечена сучасним обладнанням в необхідному обсязі для повноцінного оволодіння учнями навичками роботи з новітніми інформаційно-комунікаційними технологіями.
Проект дозволить створити дітям умови для отримання повноцінної якісної освіти з умінням використовувати сучасні інформаційні технології, відчути себе впевненими користувачами сучасних комп'ютерних програм і зрозуміти, що ці знання будуть мати вирішальний вплив на їхнє майбутнє.

Мета проекту

Основною метою є створення сучасного комп’ютерного класу, де учні мали б можливість реалізувати власний творчий потенціал.
Педагогічний та учнівський колективи школи отримають доступ до нових інформаційних технологій. Завдяки цьому школа перейде на якісно новий рівень організації навчання, викладання усіх шкільних дисциплін, позакласної роботи та дозвілля школярів.
Хмарні технології навчання сприяють розвитку творчого, критичного мислення, пам'яті, інтересу до пошуку нових знань, не кажучи про те, що комп’ютер є невід’ємною частиною життя сучасної дитини. Цей проект не тільки для учнів 1 - 11 класів, а й для педагогів. Адже ці технології навчання сприяють творчому та професійному розвиткові вчителів, що так необхідні Новій українській школі.

Очікувані результати

При умові втілення проекту учні, їх батьки та педагогічний колектив і гості школи отримають ряд переваг:
• Залучення широкого кола дітей до творчості, і як наслідок – виявлення більшої кількості талантів;
• Утворення бази для роботи з обдарованими дітьми, а також проведення конференцій, семінарів.
• Можливість проведення вчителями з інших предметів інтегрованих уроків з використанням ІКТ;
• Вихід викладання предмету на принципово новий якісний рівень освіти.
• Створити умови для реалізації креативних ідей творчо обдарованих учнів;
• Брати участь представниками школи у всеукраїнських та міжнародних конкурсах.
• Підвищення мотивації до навчання у дітей, реалізація їх творчого та дослідницького потенціалу;
• Зростання результативності навчання, нові досягнення учнів;
• Забезпечити безпечний доступ до Інтернету;
• Підвищити контроль та увагу учнів під час заняття;
• Покращити якість освіти у школі;
• Використовувати у навчальному процесі сучасні електронні навчальні матеріали;
• Вдосконалити форми та методи організації навчально-виховного процесу;
• Підвищити педагогічну майстерність у використанні ІК- технологій з метою ефективної організації навчально-виховного процесу;

План заходів з реалізації проекту

Методами та заходами реалізації проекту є:
1. Визначення потреби та цілей.
2. Організація, планування та розробка проекту.
3. Розрахунок його бюджету.
4. Визначення оптимальних постачальників, за критеріями відповідності параметрам функціональності, ціни та якості.
5. Закупівля необхідного обладнання.
6. Встановлення та розміщення, згідно норм та правил ДСТУ.
7. Коммутування та налаштування техніки в єдино діючу систему.
8. Використання апаратури згідно цілей проекту.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Так.