• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Юний технік» - розвиток технічних здібностей школярів та молоді в ЦНТТУМ Металургійного району Брав участь

Доданий
02.08.2019
Номер
20
Дошкільні та позашкільні навчальні заклади

Придбання для гуртків авіа-, авто-, судномоделювання сучасного станочного обладнання, ноутбуків, 3-D принтеру, басейну, радіокерованих моделей, матеріалів, інструментів, меблів тощо. Оновлення матеріально-технічної бази сприятиме розвитку та удосконаленню спортивно-технічної майстерності юних моделістів Металургійного району та міста.

Автор проєкту
Бюджет
469 785 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
вул. Соборності (Косіора), 20, Кривий Ріг

Опис

Співавтори

Заболотня Оксана Миколаївна

Проблема

Даний проект спрямований на виконання «Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу до 2025 року» та «Програми перспективи розвитку освіти міста Кривого Рогу на 2019-2021 р.р.».
Для подальшого розвитку авіа-, авто-, судномоделювання на базі комунального позашкільного навчального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району» Криворізької міської ради, осучаснення матеріально-технічної бази, установка верстатного обладнання, росту спортивно-технічної майстерності та конкурентоспроможності юних моделістів в змаганнях високого рівня необхідна фінансова допомога в сумі 494 510 грн.

Мета проекту

Метою проекту є забезпечення набуття учнями-гуртківцями науково-технічних знань, конструкторсько-технологічних умінь і навичок з авіа-, авто-, судномоделювання, а також розвиток їх здібностей у допрофесійному визначенні, підтримка та розвиток технічної творчості в районі та місті.

Очікувані результати

Очікувані результати від виконання проекту:
1. Обладнання 3-х майстерень з судно-, авіа-, автомоделювання на базі КПНЗ «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району» КМР відповідно-санітарно-гігієнічних норм, вимог протипожежної безпеки, охорони здоров’я дітей, установка технічного обладнання, придбання судно-автомоделей, радіоапаратури дистанційного управляння, інструментів та матеріалів для виготовлення діючих моделей різного типу і класу.
2. Збільшення контингенту гуртківців судно-, авіа-, автомоделювання на початковому етапі розвитку від 100 до 400, на основі покращення базових можливостей розвитку навчально-матеріальної бази технічного моделювання.
3. Оволодіння вихованцями гуртків базовими знаннями з судно-, авіа- та автомоделювання: оволодіння поняттями, знаннями про моделювання й конструювання діючих моделей, формування практичних умінь і навичок виготовлення моделей, навичок роботи з різними матеріалами, інструментами та на станочному обладнанні, розвитку конструкторських здібностей, навичок практичного застосування теоретичних знань у самостійній конструкторській діяльності, формування та розвиток працелюбності, наполегливості в досягненні мети, відповідальності за результат власної діяльності, професійного самовизначення з урахуванням власних здібностей, уподобань, інтересів.
4. Набуття практичного досвіду, вдосконалення майстерності запуску та пілотування судно-, авіа- та автомоделями в процесі тренувальної роботи, вміння визначити переваги та недоліки конструкцій моделей, їх збалансованості та швидкісних можливостей.
5. Широка популяризація судно-, авіа- та автомоделювання серед учнівської молоді віком від 10 до 21 років шляхом проведення майстер-класів та семінарів для вчителів трудового навчання, керівників технічних гуртків, проведення районних змагань з авто-, авіа- та судномодельного спорту.
6. Якісна навчально-тренувальна підготовка кращих спортсменів-моделістів до участі в змаганнях обласного та Всеукраїнського рівнів, набуття вмінь і досвіду досягати високих творчих результатів особисто і в команді.
7. Участь кращих спортсменів-моделістів в показових виступах з нагоди масових свят у м. Кривому Розі.
8. Змістовна, цілеспрямована зайнятість учнівської молоді в позашкільний, канікулярний час, створення належних умов і можливостей для розвитку творчих уподобань і інтересів та масового дозвілля.
Створені в рамках проекту належні умови для здобуття якісних знань та вмінь вихованцями спортивних гуртків КПНЗ «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району» КМР, на багато років закладуть міцний фундамент для виведення на високий рівень, популяризацію і подальший розвиток науково-технічного напряму позашкільної освіти в районі та місті.

План заходів з реалізації проекту

І. Підготовчий етап
1. Створення робочих груп в закладі.
2. Робота зі спонсорами для отримання матеріальної підтримки.
3. Тендери по закупівлі.
4. Підготовка приміщення.
4.1. Монтажно-ремонтні роботи стелі, стін, підлоги.
4.2. Облаштування приміщень меблями.
4.3. Встановлення оргтехніки, станкового обладнання та їх налаштування.
5. Навчання персоналу.
ІІ. Реалізація
1. Проведення занять з використанням нової техніки та обладнання
2. Проведення майстер-класів для учнів району та міста
3. Участь в конкурсах, змаганнях різного рівня; творчі звіти; показові виступи.
4. Висвітлення заходів у ЗМІ, соцмережах.
ІІІ. Звітування, підсумки
1. Підготовка звітної документації.
2. Презентація підсумків проекту.
2.1. Показові виступи на майданчику міста.
2.2. Співпраця зі ЗМІ.
IV. Сталість результату
1. Підтримання у належному стані обладнання (призначення відповідальних осіб).
2. Щорічні показові виступи, майстер-класи; досягнення високих результатів в змаганнях, конкурсах різного рівня.
3. Підвищення іміджу закладу в районі, місті, області для залучення більшої кількості дітей.
4. Популяризація технічної творчості серед учнівської молоді в місті та області.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії