• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Обладнання актової зали для людей похилого віку Тернівського району Реалізований

Доданий
31.07.2019
Номер
14
Муніципальні проєкти малі

Аналіз показав, що найбільшим попитом в установі користується приміщення актової зали, який став свого роду громадським центром культурно-масового життя установи, де щоденно з підопічними проводяться заняття з ранкової лікувальної фізкультури, релаксації, різноманітні заходи, творчі зустрічі за участі творчих колективів району та самих відпочиваючих відділення денного перебування.

Автор проєкту
Бюджет
152 145 грн
Розрахунок бюджету
Район
Тернівський
Адреса
Доватора вулиця, 1б, Тернівський район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

В Тернівському районі мешкає 26 526 пенсіонерів. Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Тернівському районі» Криворізької міської ради надає соціальні послуги майже 3000 непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, які частково втратили здатність до самообслуговування та потребують реабілітаційних, соціально – побутових, соціально – педагогічних послуг, в тому числі:
- інваліди, учасники бойових дій, учасники Другої світової війни – 462 чол.
- діти Другої світової війни – 1029 чол.
- особи з інвалідністю з дитинства – 51 чол.
- учасники ЧАЕС – 10 чол.
- сім'ї загиблих - 64 чол.
- ветерани праці – 1050 чол.
Приміщення актової зали, площею 80 м. кв., про яку іде мова в нашому проекті, вкрай потребує влаштування мультимедійного обладнання так, як для показу матеріалів під час проведення в установі заходів, інформація яка пропонується до уваги підопічних краще сприймається якщо вона розташована на мультимедійному проекторі, а для обслуговування мультимедійного обладнання та робочої зони виступаючих вкрай необхідні письмові столи. Також, слід зазначити, що мультимедійне обладнання може працювати лише в захищеному від зовнішнього природного освітлення приміщення. Тому, віконні брами потребують встановлення світлозахисних тканинних ролет.
Враховуючи той факт, що заходи в актовій залі проводяться для людей поважного віку, інвалідів, а заходи в установі проводяться щоденно, тому погодні умови - спека та холод громадянами з незадовільним станом здоров’я, як правило, дуже важко переносяться (надходять скарги на підвищення артеріального тиску, головну біль).
Щоб вмістити в актовій залі всіх бажаючих з числа підопічних, (це близько 60-70 чол.) стільці та лави доводиться збирати по всій установі. Тому, для комфортного перебування підопічних у залі слід приміщення стільцями з підлокітниками, щоб була можливість поставити палицю та опертися для більш зручного сидіння.
Для нормалізації психоемоційного стану, підвищення життєвого тонусу підопічних, під час проведення сеансів релаксації, вкрай необхідні соляні лампи.
Встановлення та щоденне включення в роботу робота кварцових ламп дозволить забезпечити бактеріальне очищення повітря.

Мета проекту

Мета - якісне надання соціальних послуг підопічним та організація на належному рівні дозвілля осіб, які перебувають на обслуговування у територіальному центрі.
Завдання:
- створення сучасної матеріально-технічної бази (придбання та встановлення технічного обладнання, меблів, тощо);
- щоденне використання техніки та обладнання для надання соціальних послуг і організації дозвілля підопічних на належному рівні;
- розширення спектру заходів та збільшення чисельності підопічних для участі в них.
- відкриття дверей до активного та всебічного розвитку людини на будь- якому етапі життя;
- підтримка соціально незахищених верст населення, у тому числі людей з особливими потребами, учасників антитерористичної операції на сході України та операцій об’єднаних сил у Донецькій та Луганській областях щодо формування соціально-психологічної стійкості, позитивного стилю життя, зменшення схильності до депресії.
На підставі вищевикладеного, наш проект спрямований на підвищення життєвого потенціалу підопічних, реалізацію їх творчих здібностей, та створення комфортних умов для культурного відпочинку мешканців Тернівського району.
Іншими словами, ми повинні забезпечити старше покоління, інвалідів, хворих які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, громадян, які перебувають у складній життєвій ситуації жити повноцінним життям, щоб вони відчували турботу з боку суспільства, не доживали своє життя, а проживали його з яскравими та позитивними враженнями.

Очікувані результати

Реалізація проекту дозволить одержати як короткотривалі, так і перспективні результати. Короткотривалі результати проекту полягають в модернізації та осучаснені актової зали, а саме: косметичний ремонт (фарбування стелі 84 м. кв., стін 404,4 м. кв., власними силами); необхідні меблі: стільці в кількості 60 шт. столи офісні в кількості 4 шт.); звукопідсилювальний комплект (2 музичні колонки на стійках, мікрофон, комплект шнурів, мікшер-підсилювач 80W, шнуровий мікрофон та кабель до нього), проектор мультимедійний, проекційний екран на тринозі, ноутбук, кондиціонер, кварцові лампи в кількості 2 шт. кафедра для виступу), що відповідатиме комфортним, належним для організації роботи територіального центру з обслуговування пільгової категорії населення. Встановлення 2 –х переносних кварцових ламп надасть можливість повітря приміщення постійно утримувати у відповідності до санітарних вимог приміщень загального користування, в якому щоденно перебуває значна чисельність людей. Враховуючи специфіку призначення приміщення, також потрібно встановлення 2-х соляних ламп, включення в роботу яких передбачена сеансами релаксації, які також щоденно проводяться з підопічними.
Мультимедійне обладнання – це одне з нагальних питань щодо проведення заходів на належному рівні, так, як інформація, що пропонується до уваги сприймається краще, якщо вона розташована на мультимедійному екрані, а враховуючи той факт, що у залі присутні люди пільгової категорії, функціонування зали без мультимедійного обладнання вважаємо не ефективним. Акустичний звукопідсилювальний комплект, який входить до мультимедійного обладнання наповнить приміщення сильним, якісним і прозорим звуком. Це вважаємо відмінне рішення для програвання фонової музики та виступів музичних колективів. Вищезазначене обладнання проектом передбачено встановити на авансцені, влаштування якої передбачено здійснити власними силами.
Без тканинних ролет, які передбачено розмістити на вікнах зали, робота мультимедійного обладнання неможлива так, як саме вони захистять приміщення від природного освітлення.
Кондиціонер в свою чергу сприятиме підтриманню постійної комфортної для людей похилого віку температури повітря у залі під час проведення заходів у будь-яку пору року.
Стільці, столи також будуть виконувати своє призначення під час проведення заходів.
Косметичний ремонт покращить зовнішній вигляд зали, створить нове кольорове рішення стін та стелі, виконання якого передбачено також виконати власними силами.
Перспективними результатами реалізації проекту є реалізація цілей які впливають на формування якісних процесів трансформаційних перетворень в соціальній галузі. Впроваджений проект на перспективу працюватиме на імідж установи, сприятиме поширенню відгуків громадян похилого віку, інвалідів Тернівського району щодо дбайливого ставлення, уваги та турботи про них.
Від реалізації проекту очікуються наступні перспективні наслідки:
- якісне надання соціальних послуг пільговій категорії населення, які перебувають на обслуговуванні в установі;
- комфортні умови, сучасний підхід до організації і проведення заходів в установі та покращення емоційного стану підопічних;
- допомога людям похилого віку, інвалідам в адаптації до сучасних умов життя у суспільстві;
- організація дозвілля підопічних на належному рівні;
- розширення спектру заходів;
- збільшення чисельності на обслуговування відділенням денного перебування установи представників пільгової категорії населення Тернівського району.
На підставі вищевикладеного, переконані, що проект спрямований на використання передових технічних рішень облаштування та оснащення актової зали – громадського центру установи.
Фінансова сталість проекту забезпечуватиметься за рахунок фінансування з міського бюджету та не потребує додаткового фінансування після закінчення проекту.
Соціально-економічний ефект проекту від застосування технічних та технологічних рішень передбачає бути довгостроковим та сталим.

План заходів з реалізації проекту

1. Укладення договору між переможцем конкурсу, головним розпорядником коштів місцевого бюджету та реалізатором проекту. Підготовка проекту переможцем конкурсу, головним розпорядником коштів місцевого бюджету та реалізатором проекту. Строк 1 тиждень. Директор КУ «ТЦ СО у Тернівському районі» Криворізької міської ради.
2. Складання та погодження плану - графіку реалізації проекту. Підготовка проекту плану-графіку, визначення термінів виконання та відповідальних осіб. Строк 1 тиждень. Автор проекту.
3. Придбання матеріалів та обладнання для косметичного ремонту та установки авансцени актової зали Застосування системи прозорої закупівлі товарів (система "Прозоро" та Криворізький ресурсний центр). Сторок 1 тиждень. Автор проекту.
4. Виконання ремонтних робіт Проведення ремонтних робіт власними силами: (працівники). Підготовка стелі та стін до фарбування, фарбування, влаштування авансцени). Строк 9 тижнів. Автор проекту.
5. Проведення процедури закупівель меблів, техніки. Застосування системи прозорої закупівлі товарів (система "Прозоро" та Криворізький ресурсний центр) . Строк 1 день. Директор КУ «ТЦ СО у Тернівському районі» Криворізької міської ради.
6. Укладання договорів на закупівлю меблів, техніки та їх придбання
Підготовка проектів договорів та придбання. Укладання договорів з переможцями закупівель. Строк 1 тиждень. Директор КУ «ТЦ СО у Тернівському районі» Криворізької міської ради.
7. Облаштування актової зали для проведення масових заходів Встановлення техніки та розміщення меблів. Строк 1 тиждень. КУ «ТЦ СО у Тернівському районі» Криворізької міської ради.
8. Проведення моніторинга та висвітлення в засобах масової інформації, мережі Інтернет результатів реалізації проекту. Розміщення матеріалів та сюжетів, ведення постійно діючої сторінки Facebook та в інших засобах масової інформації. В день проведення заходу. Постійно. КУ «ТЦ СО у Тернівському районі» Криворізької міської ради.
9. Проведення масових заходів з використанням нової техніки та обладнання. Включення до роботи придбаного обладнання, техніки, меблів. Постійно. КУ «ТЦ СО у Тернівському районі» Криворізької міської ради.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії