• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Музично розвинена дитина - садочку нашого перлина Брав участь

Доданий
29.08.2019
Номер
120
Дошкільні та позашкільні навчальні заклади

Сучасна освіта спрямована на забезпечення інноваційних способів впливу на особистість, які сприяють її розвитку, самовираженню, самовдосконаленню. Естетичне виховання є однією із складових такого впливу, тому актуальним завданням дошкільної освіти є виховання художньо-естетичних засад особистості дитини через відкриття їй світу мистецтва, зокрема музичного на базі КЗ "ДНЗ (ясла-садок) № 89" КМР.

Автор проєкту
Тетяна
Тетяна Майстренко
Бюджет
442 553 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
вул. Покровська (Подбєльського), 5А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Одним із пріоритетних завдань освітнього процесу закладу дошкільної освіти є гармонійний, всебічний розвиток дошкільнят. Педагоги закладу спрямовують свої зусилля на створення середовища сприятливого музично-естетичному розвитку малюків.
Завдяки реалізації проєкту осучаснення та модернізація музичної зали закладу дошкільної освіти сприятиме створенню оптимальних умов для успішного формування і розвитку необхідних музичний якостей, для виховання гармонійно розвинутої, естетично й творчо спрямованої особистості дитини під впливом цінностей українського і світового музичного мистецтва; розвитку загальної музикальності, удосконаленню музичного виконавства і творчості; формуванню елементарних основ музичної культури, формуванню музичної компетенції.
Без міцної матеріальної бази цієї мети досягти дуже складно.
В цей економічно складний час багато батьків не мають змоги віддати своїх дітей до музичних шкіл, театралізованих студій, хореографічних гуртків, центрів естетичного розвитку через брак коштів. Крім того, заклад дошкільної освіти відвідують діти пільгових категорій з багатодітних, малозабезпечених сімей та сімей учасників АТО. Тому завдяки реалізації даного проєкту всі дошкільнята будуть мати змогу для розвитку музичних здібностей в сучасній та комфортній музичній залі, яка буде відповідати духовному та емоційному розвитку дітей; формуванню у них життєвої мистецької активності; спрямованості на сприйняття і творення прекрасного.

Мета проекту

Головною метою проєкту є ремонт приміщення музичної зали, придбання та встановлення сучасного музичного обладнання та меблів. В результаті цього буде осучаснене, модернізоване музичне обладнання: ноутбук, відео проектор, музичний центр,мікрофони,синтезатор, телевізор, стільці для учасників занять, розваг, свят, днів відкритих дверей, концертів за участю дітей. Музична діяльність вихованців стане цікавою, активною, різноманітною, інноваційною, такою, що відповідатиме вимогам програми розвитку дітей та потребам самих дітей саморозвитку та самовдосконаленню. Сучасне музичне обладнання спонукатиме малюків до активного творчого пошуку, розвиватиме музичні вміння і якості дошкільнят, урізноманітнить емоційно-ціннісне ставлення до українського і світового музичного мистецтва, розвиватиме музичні здібності.
Проект відповідає напрямку 3.7.2.8. Положення про проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет», які будуть реалізовуватись у 2020 році за другою категорією - на проведення заходів на об’єктах комунальної власності міста, а саме на підтримку інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, розвиток інклюзивної освіти, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення.

Очікувані результати

Основним результатом реалізації даного проєкту стане створення сучасної музичної зали з музичною апаратурою та інтерактивним обладнанням в дошкільному закладі метою застосування яких буде забезпечення умов для проведення музичних занять, для розвитку музичної творчості дітей, для проведення спільних музичних свят і розваг з дітьми та їх батьками, для реалізації завдань Базового компонента дошкільної освіти в частині варіативної складової.
Популяризація мистецької діяльності, починаючи вже з дошкільного віку, дасть змогу прищеплювати малюкам звичку до сприйняття і створення прекрасного в реальному житті. Можливо, для деяких малюків цей музичний простір стане першою сходинкою до наступних музичних висот.
Автор проєкту вважає, що основним результатом впровадження проєкту буде реальне покращення якості організації музичної діяльності дошкільників та якості ознайомлення їх зі світом мистецтва; забезпечення доступності до музичного обладнання та інвентарю дітей всіх вікових категорій дошкільного закладу та їх батьків; забезпечення рівного доступу до естетичної освіти дітей пільгових категорій.

План заходів з реалізації проекту

В межах проєкту планується реалізувати наступні завдання:
1. Скласти план – графік з реалізації заходів проєкту: визначити перелік основних завдань і робіт, у співвідношенні з наявними ресурсами, з визначенням термінів реалізації, виконавців, обсягом фінансування.
2. Погодження реалізації проєкту з відділом освіти виконкому Саксаганської районної у місті ради.
3. Погодження реалізації проєкту з Головою виконкому Саксаганської районної у місті ради.
4. Залучення до розробки бюджету проєкту спеціалістів, визначення обсягів робіт та фінансових витрат.
5. В разі перемоги проєкту підвести підсумок реалізації проєкту шляхом урочистого відкриття музичної зали з запрошенням батьківської громади закладу дошкільної освіти та мешканців району.

Реалізація проєкту здійснюється в три етапи:
1 етап «Організаційний»
Захід 1.1 Створення комісії для координації та контролю за виконанням робіт.
Захід 1.2 Складання плану – графіку з реалізації заходів проєкту.
Захід 1.3 Погодження реалізації проєкту з відділом освіти виконкому Саксаганської районної у місті ради, з Головою виконкому Саксаганської районної у місті ради.
Захід 1.4 Залучення до розробки бюджету проєкту спеціалістів, визначення обсягів робіт та фінансових витрат.
Захід 1.5 Підписання необхідних договорів з підрядними організаціями.
Захід 1.6 Придбання матеріалів для ремонтних робіт

2 етап «Здійснення ремонтних робіт та встановлення обладнання»
Захід 2.1 Створення ініціативної групи та розподіл обов’язків серед її членів для організації роботи та нагляду за виконанням робіт.
Захід 2.2 Проведення ремонту музичної зали.
Захід 2.3 Придбання та встановлення інтерактивного обладнання.

3 етап «Аналіз результатів та проведення підсумків»
Захід 3.1 Підготовка звіту про ефективність впровадження проєкту.
Захід 3.2 Висвітлення інформації про результати впровадження проєкту
З метою естетичного розвитку дошкільників в закладі дошкільної освіти проводилися музичні заняття, заходи музично-естетичного циклу, свята та розваги в ході проведення яких діти знайомилися з надбаннями українського та світового мистецтва.
Досягнення результатів буде оцінюватися через удосконалення художньо-естетичного розвитку дошкільників, через виконання вимог Базового компоненту дошкільної освіти в Україні.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.