• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Конкурс молодих дизайнерів одягу «Фешн#Дизайнер 2020» На реалізації

Доданий
23.08.2019
Номер
103
Молодіжні проєкти

"Фешн #Дизайнер 2020" - молодіжний проект, спрямований на популяризацїю інноваційних методів професійної освіти та підтримку молоді, поширення національної культури у молодіжному середовищі, просування системи практичних знань, навичок і ефективних моделей фінансової поведінки у самостійному житті, об`єднання творчих і креативних людей Криворіжжя, що займаються моделюванням та виготовленням одягу.

Автор проекту
Бюджет
195 035 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Кривий Ріг
Адреса
Фабрична вулиця, Покровський район, Кривий Ріг

Опис

Співавтори

Кісліченко В.М., Дем`ян І.П., Демченко О.А., Камишнікова С.М.

Проблема

Вочевидь, спостерігається криза кадрів в багатьох галузях економіки України. Серед молодих людей не користуються попитом професії, які здатні за невеликий проміжок часу, витраченого на професійну підготовку, принести постійний дохід. Але в європейських країнах, де розвивається індустрія моди та дизайну, професії швачки, кравчині мають певний престиж. В Кривому Розі є певні традиції швацької майстерності, дизайнерського бачення. Існує інноваційна освітньо-професійна база. Необхідність поєднання теоретичної та практичної складової створить систему цілісного бачення від початкової професійної освіти до подальшого застосування вмінь та навичок серед молоді.
Конкурс молодих дизайнерів одягу «Фешн #Дизайнер 2020» допоможе об`єднати молодих та креативних людей Кривого Рогу, які займаються моделюванням та виготовленням одягу, створити осередок творчо обдарованої молоді, підвищити престиж професій легкої промисловості країни, додати впевненості у правильному виборі професійного фаху, покращити імідж міста Кривого Рогу.
Цільова група проекту – це молодь нашого міста, дорослі люди, які намагаються відродити легко-промислову галузь на Криворіжжі, використовуючи освітній та практичний досвід криворізьких модельєрів, дизайнерів заради майбутнього своїх дітей.

Мета проекту

Проект спрямований на розв’язання стратегічних цілей «Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу на період до 2025 року», зокрема: на проведення заходів у сфері роботи з молоддю, підтримки інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, просування системи практичних знань, навичок та вмінь, впровадження новітніх технологій та креативних ідей, технологій, процесів, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу серед молодих та творчо обдарованих людей міста.

Очікувані результати

Результат від проведення конкурсу молодих дизайнерів «Фешн #Дизайнер 2020» спрямований на підвищення іміджу міста, на відродження традицій моделювання та створення одягу, розширення кількості підприємств малого та середнього бізнесу галузі, популяризацію та підвищення престижу професій швейної галузі.
Під час проведення заходу планується згуртувати молодих та завзятих кравців, швачок. Участь у конкурсі шляхом демонстрації колекцій одягу, створених власними силами, коштом, на власному обладнанні дозволить опанувати професією на найвищому рівні, розкрити перспективи подальшого професійного розвитку, отримати гідну мотивацію для покращення особистого рівня життя та місця, де народився, навчався, працюєш.

План заходів з реалізації проекту

Проект проводитиметься у декілька етапів:

1. Етап підготовки завдань проекту.

- Створення команди однодумців;
- Інформаційна кампанія;
- Створення бази даних учасників конкурсу;
- Визначення часу та локації проведення конкурсу;
- Залучення фахівців та спеціалістів для оцінювання конкурсантів;
- Заключення договорів щодо оренди приміщення, обладнання, устаткування, транспорту для проведення конкурсу.
- Складання сценарію для урочистого концерту.
- Залучення комунальних служб міста щодо організації масового заходу;
- Виготовлення рекламної продукції;
- Залучення спеціалістів івент-агентств;
- Залучення фахівців для декорації зали урочистостей;
- Залучення фахівців для постановки дефіле.

2. Етап реалізації проекту

День перший:
- Реєстрація учасників;
- Жеребкування;
- Представлення колекцій одягу;
- Екскурсія містом;
- Круглий стіл «Проблемні питання галузі»;

День другий:
- Організований збір учасників дефіле на локації;
- Репетиція дефіле;
- Урочисте відкриття демонстрації колекцій одягу;
- Підбивання підсумків, визначення переможців;
- Урочисте закриття конкурсу.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.