• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Нічна виставка мистецтва Відхилений остаточно

Доданий
22.08.2019
Номер
100
Муніципальні проєкти малі

Нічна виставка мистецтва це:
- сучасний мультикультурний технологічний фестиваль мистецтв.
- вільний доступ до експозицій сучасного, народного і традиційного мистецтва
- безкоштовні виставкові зали, більш ніж для п'ятдесяти митців з усієї України, які працюють в різних напрямках мистецтва (живопис, графіка, фотографія, скульптура, відео-арт, сучасна музика, анімація, театр тіней та ін.

Автор проекту
Ренато
«Громадська організація "Об`єднання творчих авторів"»
Ренато Ортіс Лопес
Бюджет
458 200 грн
Розрахунок бюджету
Район
Тернівський
Адреса
вул. Терещенка Володимира (Федоренка), 5, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Ідея та втілення проекту «Нічна виставка мистецтва» продиктована практично повною відсутністю виставкових майданчиків для сучасного, народного і традиційного мистецтва в місті Кривому Розі.
Безкоштовні відкриті майданчики, доступні для широкого глядача, відсутні зовсім.
В умовах специфічної географії міста, при потенційній 200 000 аудиторії, на його території є всього один виставковий зал академічного мистецтва і одна комерційна галерея, які розташовані у центральні частині міста. Дана ситуація свідчить про проблему дефіциту в сфері естетичного виховання населення, а так само про неможливість для самореалізації творчих діячів, а особливо, творчої молоді.
Така ж картина спостерігається в сфері сучасної музики і театру.
Подібні виставки проходять в місті з 2004 року та мали великий інтерес серед мешканців міста. У численних інтерв'ю, взятих під час нічних виставок, відвідувачі висловлювали подяку на адресу авторів-постановників, роблячи особливий наголос на унікальність заходу, що проводився. Досвід дозволяє її авторам і учасникам втілити проект ефективно та якісно, ім'я, зароблене за час існування проекту, приверне максимальну кількість глядачів міста, а так само учасників з усієї України.
Тим самим, «Нічна виставка мистецтва» частково вирішує і пом'якшує обстановку в сфері виставкової діяльності та естетичного виховання жителів міста.
Крім того, дана виставка не має ніяких обмежень категорії населення, на яку спрямовані результати виконання проекту, так як, це любителі сучасного мистецтва різного віку та соціальної категорія.

Мета проекту

- популяризувати та розвивати творчий потенціал молодих українських авторів;
- зберегти і зміцнити духовний і моральний рівень жителів міста;
- просвітницька діяльність мистецтва європейського рівня;
- забезпечити дозвілля жителів міста;
- звернути увагу на деякі соціальні проблеми шляхом тематичних робіт;
- скоротити дефіцит концертної та виставкової діяльності в сфері сучасного мистецтва.
Реалізація проекту відповідає цілям Стратегічного плану розвитку міста Кривого Рогу на період до 2025 року та Положення конкурсу, а саме п. 3.7.1.1.

Очікувані результати

- близько 50 молодих українських авторів безкоштовно отримують оригінальне виставковий простір на площі приблизно 300 м2 для демонстрації власних творів;
- всі, без обмежень, громадяни мають безкоштовну можливість відвідати галерею сучасного, класичного і народного мистецтва під відкритим небом, розташовану на відкритому майданчику;
- глядачі й слухачі, які відвідали виставку, отримують можливість ознайомитися і насолодитися творчістю сучасників в таких видах мистецтва як живопис, графіка, фотографія, стріт-арт, анімація, театральна мініатюра, театр тіней; побачити концептуальні інсталяції відео-арту на 6 великих екранах, почути найрізноманітнішу музику від класики до авангарду, від джазу до фолку, від фламенко до року і т. д.; також форматом передбачена система об'ємного навколишнього звуку, що дозволить посилити і занурити відвідувачів в атмосферу перформансу;
- всі бажаючі отримають можливість спостерігати за процесом створення живописного полотна під час майстер-класів дипломованих художників.

План заходів з реалізації проекту

- створити галерею під відкритим небом, приблизно на 300 м2 центрального майданчика парку;
- залучити та об'єднати більше 50 творчих авторів приблизно на 300 м2 виставкових стендів, інсталяційних екранів, сцен, подіумів, майданчиків;
- вибудувати оригінальну систему звуку, необхідну для ефекту повної присутності і співучасті глядача;
- вибудувати інтелектуальну, яскраву художню архітектуру світу, яка формує ідею фестивалю;
- узагальнити все вище перелічене концептуальними дизайнерськими рішеннями з використанням новітніх технологій і традиційних підходів;
- забезпечити ознайомлення глядача з різноманіттям напрямків і стилів в культурі і мистецтві.
Проект буде реалізований за адресою: Тернівський район, парк «Північний» (вул. В.Терещенка, 5т) у вересні 2020 року, протягом двох днів. На сьогоднішній день фестиваль не має аналогів в Україні.

Якщо Ваш проект освітній, він є великим проектом?

Ні.

Фотографії