• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Non Stop" - фітнес для дітей та підлітків Реалізований

Доданий
28.08.2018
Номер
92
Освіта

Проект передбачає придбання спортивного фітнес-обладнання та інвентарю та облаштування сучасної фітнес-зали на базі ЦДЮТ «Мрія», що створить можливість проводити у цьому закладі оздоровчо-тренувальні заняття з фітнесу для дітей та підлітків, враховуючи їх вікові особливості та потреби.

Автор проекту
Ірина
Ірина Відюченко
Бюджет
142 500 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Салтиківська (Мануїльського), 29, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Однією з гострих соціальних проблем Кривого Рогу є погіршення стану здоров'я дітей та молоді, які піддаються впливу негативного оточуючого середовища, ведуть малоактивний спосіб життя і часто неправильно організовують свій позаурочний час. Фітнес – сучасний та популярний вид спорту, який привертає інтерес дітей та молоді. Реалізація проекту «Non Stop» дасть можливість оснастити сучасним обладнанням та інвентарем кімнату для занять фітнесом на базі ЦДЮТ «Мрія» та організувати в цьому закладі оздоровчо-тренувальні заняття з фітнесу для дітей та підлітків відповідно до їх вікових особливостей.

Мета проекту

Метою проекту є оснащення сучасним спортивним обладнанням та інвентарем фітнес-зали на базі ЦДЮТ «Мрія» та створення умов для занять фітнесом для дітей та підлітків.

Очікувані результати

На базі ЦДЮТ «Мрія» буде оснащена необхідним сучасним обладнанням та інвентарем фітнес-зала. Завдяки цьому будуть проводитись оздоровчо-тренувальні заняття з фітнесу для дітей та підлітків.

План заходів з реалізації проекту

1. Провести загальний аналіз та порівняння з вибору обладнання та інвентарю для занять фітнесом. 2. Визначитись із постачальниками обладнання та інвентарю для занять фітнесом. 3. Придбати обладнання та інвентар для занять фітнесом. 4. Доставити обладнання та інвентар для занять фітнесом в ЦДЮТ «Мрія».

Фотографії