• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Територія інформаційної освіти Криворізької гімназії № 91 Реалізований

Доданий
27.08.2018
Номер
88
Освіта

Новий комп’ютерний клас в Криворізькій гімназії №91, який стане лабораторією інформаційної освіти учнів гімназії, майданчиком підготовки майбутніх фахівців, що вміють навчатися впродовж життя, критично мислити, працювати в команді, вільно володіти новітніми інформаційними технологіями.

Автор проєкту
Бюджет
474 205 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
Генерала Радієвського вулиця, 48, Саксаганский район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Криворізька гімназія – найбільший навчальний заклад нашого міста, який нараховує понад 1,5 тис. учнів, що приїздять з усіх районів Кривого Рога. Протягом багатьох років Криворізька гімназія була опорним навчальним закладом по роботі з обдарованою молоддю. На сьогоднішній день заклад забезпечений двома комп’ютерними класами, в одному з яких застаріла техніка, на яку неможливе встановлення сучасного програмного забезпечення. Криворізька гімназія №91 не забезпечена сучасним обладнанням в необхідному обсязі для повноцінного оволодіння учнями навичками роботи з новітніми інформаційно-комунікаційними технологіями. Однією з ключових компетентностей за концепцією Нової Української Школи є інформаційно-цифрова компетентність. Новий комп`ютерний клас для Криворізької гімназії №91 – необхідна умова для підтримка інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, для створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення.Однією з ключових компетентностей за концепцією Нової Української Школи є інформаційно-цифрова компетентність. Вона передбачає впевнене, а водночас критичне застосування інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) для створення, пошуку, обробки, обміну інформацією на роботі, в публічному просторі та приватному спілкуванні. Інформаційна й медіа-грамотність, основи програмування, алгоритмічне мислення, роботи з базами даних, навички безпеки в Інтернеті та кібербезпеці, розуміння етики роботи з інформацією (авторське право, інтелектуальна власність тощо). Криворізька гімназія – найбільший навчальний заклад нашого міста, який нараховує понад 1,5 тис. учнів, що приїздять з усіх районів Кривого Рога. Протягом багатьох років Криворізька гімназія булла опорним навчальним закладом по роботі з обдарованою молоддю. На сьогоднішній день заклад забезпечений двома комп’ютерними класами, в одному з яких застаріла техніка, на яку неможливе встановлення сучасного програмного забезпечення. Криворізька гімназія №91 не забезпечена сучасним обладнанням в необхідному обсязі для повноцінного оволодіння учнями навичками роботи з новітніми інформаційно-комунікаційними технологіями. Проект «Територія інформаційної освіти Криворізької гімназії № 91» спрямований на створення сучасного освітнього інформаційного простору для навчання дітей нового покоління, покоління Y та покоління Z: інноваторів, спроможних змінювати навколишній світ, всебічно розвинених особистостей, здатних до критичного мислення, відповідальних, активних підприємливих громадян.

Мета проекту

Створення нового комп’ютерного класу в Криворізькій гімназії №91, який стане лабораторією інформаційних технологій, майданчиком творчого розвитку учнів гімназії, а також територією новітніх ІТ-технологій.

Очікувані результати

• Новий комп’ютерний клас в Криворізькій гімназії №91, який стане лабораторією інформаційної освіти учнів гімназії, майданчиком підготовки майбутніх фахівців, що вміють навчатися впродовж життя, критично мислити, працювати в команді, вільно володіти новітніми інформаційними технологіями. • Підвищення мотивації до навчання у дітей, реалізація їх творчого та дослідницького потенціалу. • Зростання результативності навчання, нові досягнення учнів. • Реалізація міжпредметних зв'язків і інтеграції знань з кількох предметів за допомогою бінарних та інтегрованих уроків. • Формування ключових освітніх компетентностей у гімназистів, зокрема інформаційно-цифрової. • Забезпечення плідної співпраці вчителів, батьків та дітей на засадах взаємної довіри і поваги. • Зростання професійної майстерності вчителів з усіх предметів. • Проведення майстер-класів та конкурсів на базі нового комп’ютерного класу. • Активне залучення родин до освітньо-виховного процесу, творча взаємодія між різними поколіннями. • Крок до Нової Української Школи.

План заходів з реалізації проекту

1. Створення координаційної ради з впровадження проекту. 2. Здійснення ревізії та інвентаризації. 3. Складання графіку виконання робіт. 1. Розрахунок витрат, ефективності та окупності, дверей, а також інших оздоблювальних робіт. 2. Укладення договору на придбання та виконання робіт. 3. Виконання заходів з безпеки праці. 4. Інформаційна підтримка проекту. Висвітлення ходу реалізації заходів на сайті гімназії, у Facebook. 1. Демонтажні роботи. 2. Проведення ремонтних робіт стін, стелі, підлоги, дверних прорізів. 3. Проведення електромережі та локальної мережі 4. Встановлення меблів та оргтехніки. 5. Підключення до мережі інтернет, встановлення програмного забезпечення 1. Висвітлення результатів реалізації проекту та розповсюдження позитивного досвіду через ЗМІ, сайт КГ № 91, Facebook. 2. Оцінювання результатів проекту членами дитячого самоврядування гімназії. 3. Здійснення моніторингу громадської оцінки ефективності досягнутих результатів. 1. Проведення майстер-класів для дітей по створенню сайтів, спільній роботи онлайн, комп’ютерному дизайну, моделюванню та кібербезпеці. 2. Проведення бінарних та інтегрованих уроків з різних предметів. 3. Проведення методично-практичних семінарів на базі КГ 91. 4. Реалізація учнівських проектів (написання власних программ, створення сайтів, проведення наукових досліджень, підготовка до участі в конкурсах та олімпіадах )

Фотографії