• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мистецька локація "Eurofest Night Stage" Брав участь

Доданий
27.08.2018
Номер
85
Культура

Мистецька локація нічної сцени Єврофесту планується як продовження локації головної сцени заходу. Під час роботи нічної сцени планується виступ трьох музичних колективів, які гратимуть авторські твори та твори відомих представників жанру у власній аранжировці.

Автор проєкту
Валентина
«Громадська організація "КУЛЬТУРНА ІНТЕРВЕНЦІЯ"»
Валентина Ярова
Бюджет
141 645 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
Металургів проспект, Металургійний район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Актуальність питання підсилюється тим, що в сучасних умовах музика, здебільшого, стає своєрідним шоу, продуктом масового споживання. Набуває більшої актуальності поєднання різних музичних стилів та жанрів.. Така ситуація розкриває новий культурний простір, позначений регіоналізацією та децентралізацією. Сучасні мистецькі акції все більше орієнтуються на нові пошуки напрямів і відтак представляють демократичний стиль сучасного музичного мистецтва. Успішна активізація в Україні музичних проектів, зокрема різноманітних фестивалів, концертів, музичних конкурсів спонукає до вивчення особливостей їх організації та функціонування. Фестивалі - одне з найцікавіших явищ міжнародних культурних зв'язків . Соціодинамічні процеси в музичній культурі, зворотні зв’язки між тими, хто творить, виконує, та тими, хто сприймає різні види музичного мистецтва у функціонуванні комунікативної системи, виявляють унікальність музичного мистецтва як явища соціокультурного простору. Шлях до загальної культури населення лежить через ефективну культурно-просвітницьку роботу. Одним з напрямків такої роботи є проведення музичних перфомансів та фестивалей. Особливо ефективний вплив на людей має програма великого фесту, в середині якої є підрозділи, що приваблюють глядачів та слухачів за профільною тематикою. Музичні фестивалі впливають на формування мислення, світогляду, естетичних смаків у мешканців міста. Тому варто підвищувати якість і кількість такого роду подій у Кривому Розі, де відвідувач має можливість безпосереднього спілкування з учасниками фестивалю, долучається до неповторної атмосфери дійства і стає її творцем, а не просто глядачем. Даний захід орієнтований на залучення широких верств населення різних вікових категорій до надбань світової музичної спадщини, збереження, розвиток української музичної культури; обмін досвідом, розширення зв’язків і налагодження міжнародного співробітництва.

Мета проекту

Метою проекту є проведення культурного заходу на «опен-ейр» просторі з метою демонстрації багатогранності та жанрової різноманітності музики, яку зараз називають європейським джазом, що виконується високопрофесійними музикантами та доступна і зрозуміла для будь - якого глядача у будь-якому віці, яка сприяє формуванню естетичного смаку та загальної культури поведінки. Головною метою даного заходу є популяризація високоякісного музичного продукту, винесення його до широкого загалу, для того, щоб мати можливість просування справжньої якісної музики серед населення міста. Не є секретом те, що джазова музика — це музика, яка останнього часу набуває величезної популярності, але квитки на джазові концерти не всі бажаючи мають змогу придбати. Великі джазові фестивалі «опен-ейр» відбуваються в великих містах, до яких також не всі бажаючі мають можливість приїхати, тому мала сцена Єврофесту, на якій виступатимуть відомі артисти, дає можливість широкому загалу долучитись до європейського формату мистецтва, що завжди сприяє формуванню високого естетичного смаку та вихованню внутрішньої культури людини.

Очікувані результати

-Розповсюдження знань та залучення населення до якісної музики. -Підвищення зацікавленості молоді до професії музиканта. -Популяризація відомостей про світових та українських джазменів, які працюють в сфері композиторський та виконавський, а також є викладачами музичних вищих музичних навчальних закладів. -Повернення уваги музичної спільноти до Кривого Рогу як до міста, де відбуваються визначні культурні події, що мають глибоке коріння. Фестиваль такого рівня, має важливе значення для розвитку Кривого Рогу та України вмілому. Він позитивно впливає на духовний та культурний розвиток громадського суспільства і доводить, що не зважаючи на відмінність культур і поглядів ми єдині в прагненні творити.

План заходів з реалізації проекту

-Організація концертної програми -нічна сцена Єврофесту. -Організація фотовиставок та виставок робіт криворізьких художників за темою «Музичний Кривбас». - Організація екскурсій по промислових та промислово-історичних об’єктах Кривого Рогу для учасників фестивалю. За доволі короткий час існування громадської організації, її учасники вже брали участь у підготовці та проведенні «Єврофесту- 2018», фестивалю «Ніч індустріальної культури», концертів проекту «Наш JAZZ», створили «Школу етикету для дітей та батьків», де отримали гарний досвід та потрібні навички і знання для організації подібних заходів.

Фотографії