• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Збереження національної пам’яті про воїнів-інтернаціоналістів Реалізований

Доданий
27.08.2018
Номер
84
Благоустрій

Проект полягає у посилені уваги суспільства до власної історії та поширення об'єктивної інформації про неї шляхом відновлення гранітного комплексу воїнам-інтернаціоналістам та благоустрою прилеглої до нього території у Саксаганському районі. Проект спрямовано на реалізацію державної політики та координація діяльності у сфері збереження національної пам'яті Українського народу.

Автор проєкту
Едуард
Едуард Нюхалов
Бюджет
1 307 580 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
пл. 30-річчя Перемоги, 1, Кривий Ріг

Опис

Проблема

У вихованні почуття патріотизму підростаючого покоління важливе місце займає вивчення пам'яток, що увічнюють подвиги у різні історичні періоди. Це обеліски, пам'ятники, меморіальні дошки. Є в нашому районі пам'ятники, що відображають прояв поваги до воїнів, які брали участь інтернаціональних конфліктах. Однак, простір у стилі радянських часів наче пристосований лише для того, аби якомога швидше оминути будь який пам’ятник. Тому дуже важливо вирватися з пострадянського минулого і перейти в іншу якість – створити міста, у яких хочеться жити, місця, куди хочеться повертатися та пам’ятні знаки на які хочеться дивитися вічно. І це можливо зробити, створивши сучасний європейський простір навколо гранітного комплексу воїнам-інтернаціоналістам зберігаючи його історичну цінність та цілісність.

Мета проекту

створення комфортної зони навколо гранітного комплексу воїнам-інтернаціоналістам у Саксаганському районі.

Очікувані результати

 відновлений гранітний комплекс воїнам-інтернаціоналістам;  створений сучасний європейський простір навколо нього;  можливість використання протягом багатьох років для збереження пам’яті поколінь;  сприяння вихованню у молодого покоління почуття патріотизму, формування особистості на засадах духовності, моральності, толерантності, забезпечення створення умов для інтелектуального, культурного розвитку

План заходів з реалізації проекту

Опис заходів проекту. Етап 1. Організаційний. 1. Укладання договору на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів та/або розпорядником коштів нижчого рівня чи/або одержувачем коштів. Етап 2. Розробка проектно-кошторисної документації та практична реалізація проекту. 2. Виготовлення проектно-кошторисної документації. 3. Проведення експертизи проектно-кошторисної документації. 4. Визначення підрядних організацій. 5. Підписання необхідних договорів з підрядними організаціями на проведення ремонтних робіт. 6. Проведення ремонтних робіт. Етап 3. Моніторинг, інформаційний супровід та підсумки проекту. 7. Підготовка детального звіту по проекту для партнерів проекту та громадськості Результати реалізації Проекту виражатимуться у кількісних показниках вимірювання, а саме:  відновлений гранітний комплекс воїнам-інтернаціоналістам;  створена комфортна зона;  впровадження використання альтернативних джерел енергії і як наслідок економія бюджетних коштів на її оплату.

Фотографії