• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення змін: модернізація громадського простору у Саксаганському районі Реалізований

Доданий
27.08.2018
Номер
82
Благоустрій

Громадський простір для прогулянок надає людям можливість взаємодіяти з іншими. Такі простори задають інший темп і ритм, аніж вулиці, за своїм масштабом вони значно ближчі містянам, аніж широкі проспекти. Їх зовнішня привабливість наче створена для того, щоб вразити туриста, а їх функція подібна функції місця загальної комунікації (аеропорту, метро, супермаркету). Тож громадський простір надає мож

Автор проєкту
Павло
Павло Коломієць
Бюджет
1 329 531 грн
Розрахунок бюджету
Район
Саксаганський
Адреса
вул. Володимира Великого (Мелешкіна), 33, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Простір міста має постійно твориться і відтворюється. Власне, у випадку міста особливий інтерес становить громадський простір, у якому відбуваються зустрічі та взаємодія між окремими людьми та цілими спільнотами: це ті місця, куди можна вільно потрапити. Однак, облаштування громадських просторів часто сприймається як розкіш, на яку недозволено витрачати кошти, поки не відремонтовані всі ями на дорогах і не добудовані всі мости. Через це парки, сквери та інші пішохідні зони в українських містах нерідко фінансуються за залишковим принципом.

Мета проекту

формування якісного громадського простору, поліпшення інфраструктури міста, просування іміджу міста та району

Очікувані результати

Очікувані результати проекту.  створення зони для відпочинку, що забезпечить належний естетичний вигляд району.  створення умов для відпочинку та проведення дозвілля Короткотривалі наслідки реалізації проекту:  створення додаткових умов для культурного дозвілля мешканців та гостей Саксаганського району та міста в цілому;  суттєве розширення можливостей з організації та проведення соціально-культурних заходів, а також колективного, екскурсійного та родинного відпочинку.

План заходів з реалізації проекту

Захід 1. Укладання договору на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів та/або розпорядником коштів нижчого рівня чи/або одержувачем коштів. Захід 2. Виготовлення проектно-кошторисної документації. Захід 3. Проведення експертизи проектно-кошторисної документації. Захід4. Укладання договорів з кваліфікованими фахівцями, які здійснюватимуть авторський та технічний нагляд за роботами. Захід 5. Визначення підрядних організацій. Захід 6. Підписання необхідних договорів з підрядними організаціями на проведення ремонтних робіт. Захід 7. Проведення ремонтних робіт. Захід 8. Підготовка детального звіту по проекту для партнерів проекту та громадськості.

Фотографії