• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • До закінчення залишилось
  Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Облаштування історико-культурного комплексу "Козацький хутір "Інгульський" Брав участь

Доданий
02.08.2018
Номер
8
Благоустрій

Козацьки хутір "Інгульський", відтворюючи атмосферу та побут "Січі", сприятиме відродженню і розвитку історичних, господарських та культурних традицій Українського Козацтва для всіх верств населення та гостей рідного міста. Пропаганда здорового способу життя серед молоді, повага до сім'ї та суспільства. Збереження та відтворення історико-культурної спадщини козацької доби XVI-XVII століття.

Автор проекту
Андрій
Андрій Грицун
Бюджет
459 800 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
просп. Металургів, 1А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

За відсутності в місті такого історико-культурного комплексу для відпочину доцільно відтворити його в межах міста для зручності відвідування мешканцями та гостями міста. Для цього проекту дуже підходить півострів, розташований у першому ставку праворуч перехрестя проспекту Металургів та Нікопольського шосе. Півострів знаходиться в занедбаному стані захаращенний бур'яном та сміттям. Тому на цій території доцільно облаштувати історико-культурний комплекс "Козацький хутір "Інгульський" для змістовного проведення дозвілля мешканців та гостей міста.

Мета проекту

Відродження і розвиток історичних, патріотичних, господарських та культурних традицій Українського Козацтва, виховання у громадян національної свідомості, поваги до історії України, консолідації українсткого суспільства, збереження історик-культурної спадщини. Збереження навколишнього середовища, упорядкування території паркової зони, благоустрій, розвиток туризму та проведення цікавого дозвілля мешканців і гостей міста, що сприяє веденню здорового способу життя. Облаштування однієї з візитівок міста.

Очікувані результати

Зберегти історико-культурну спадщину козацької доби. Зберігати і поширювати козацькі та народні традиції в нашому краї, зміцнювати зв'язок поколінь, ширше залучати громадськість до участі у процесах утвердження державності України, захисту її сувернітету, територіальної цілісності та національної безпеки. Створити умови для формування в суспільстві ідеалів козацтва, високих духовних, моральних та національно- патріотичних цінностей. Поширити пропаганду здорового способу життя серед молоді. Створити одну з найкращих візитівок міста.

План заходів з реалізації проекту

І-ий етап - Здійснення організаційних та підготовчих заходів. ІІ-ий етап – Здійснення робіт у рамках проекту по облаштуванню історико-культурного комплексу "Козацький хутір "Інгульський" ІІI-ий етап – моніторинг та інформаційне забезпечення.

Фотографії