• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Спортивний майданчик - осередок здорового способу життя" Брав участь

Доданий
27.08.2018
Номер
77
Освіта

Формування фізично здорового випускника потребує матеріально-технічної бази, зокрема, облаштування спортивного майданчика на території школи. Створення мультиспортивного майданчика сприятиме задоволенню різноманітних потреб учнів та мешканців мікрорайону (місце для проведення різноманітних спортивних заходів, занять з міні-футболу, волейболу, рухливих ігор тощо).

Автор проєкту
Бюджет
762 665 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський
Адреса
вул. Ватутіна, 30, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Сучасні заклади освіти, що перебувають у стані впровадження реформ Нової української школи, потребують докорінних змін щодо створення відповідних умов для забезпечення навчально-виховного процесу. Пріоритетним завжди було і залишається здоров'я підростаючого покоління. На території ж КЗШ №57, як ні в одній іншій школі нашого району, практично відсутні умови для занять спортом. Дітям доводиться грати у футбол, волейбол на асфальтному покритті, яке не відповідає жодним вимогам з техніки безпеки. Учні постійно травмуються; в окремих випадках доводиться навіть звертатися до послуг швидкої допомоги. Крім того, м'яч постійно потрапляє на проїжджу частину, що наражає дітей на небезпеку та може стати причиною дорожньо-транспортних пригод. Для запобігання цього уроки фізичної культури часто доводиться проводити у парку, що унеможливлює використання необхідного спортивного інвентаря та знижує якість фізичної підготовки дітей. А в умовах підвищеного навчального навантаження і дефіциту рухової активності, це недопустимо. Належних умов для зміцнення здоров'я потребують діти також під час організації рухливих ігор, змагань, під час перерв та позаурочної зайнятості. Ні для кого не секрет, що сучасне покоління, народжене у цифровому світі, потребує гідної альтернативи комп'ютерам, телефонам та іншим технічним засобам, адже ми часто говоримо про залежність дітей від цих інноваційних технічних винаходів, про неформальні соціальні групи, які заповнюють вакуум живого спілкування і часто, дезорієнтуючи підростаюче покоління, стають причиню суїцидів, булінгу та інших проявів асоціальної поведінки. Діти, які весь час проводять у віртуальному світі не можуть, як правило, оцінювати правильно реалії, усамітнюються, стають об'єктами негативного впливу. Саме сучасний спортивний майданчик стане незамінним осередком живого спілкування, сприятиме фізичному розвитку, зміцненню здоров'я, рухової активності, бо такі колективні ігри, як футбол, волейбол, бадмінтон пристосовані до вирішення вище перелічених проблем.

Мета проекту

Облаштувати безпечний сучасний спортивний майданчик, який задовольнятиме потреби широкого кола користувачів для занять фізичною культурою і спортом; стане осередком живого спілкування та пропаганди здорового способу життя, організації активного дозвілля, сприятиме якісній організації навчально-виховного процесу, сприятиме запобіганню проявів девіантної поведінки; стане окрасою нашого мікрорайону.

Очікувані результати

Короткотривалі результати: - зниження рівня травматизму серед неповнолітніх під час навчально-виховного процесу (уроки фізичного виховання, спортивні змагання, ігри); - згуртованість мешканців мікрорайону у процесі досягнення єдиної мети – облаштування безпечного майданчика відповідно до європейських стандартів, з використанням сучасних технологій. Перспективні наслідки реалізації проекту: - заняття спортом на сучасному майданчику сприятимуть тому, що збільшиться рухова активність учнівської молоді, підлітки будуть вести здоровий спосіб життя, досягатимуть спортивних вершин; - у перспективі заплановано створення тренажерного майданчика, який ще більше розширить коло користувачів та їх уподобань. Сталість результатів проекту: - майданчик стане осередком спортивного життя як школярів, так і мешканців нашого міста; - реалізація проекту забезпечить довготривале та безпечне для користувачів використання спортивного майданчика для занять міні-футболом, волейболом, бадмінтоном, проведення спортивних ігор, змагань, якісних і продуктивних уроків фізичної культури; - після завершення проекту подальше утримання майданчика буде здійснюватися балансоутримувачем; - буде створено належні умови для занять спортом та змістовного дозвілля. Досвід щодо розвитку інфраструктури міста, покращення матеріальної бази навчальних закладів сприятиме заохоченню до написання проектів щодо вирішення нагальних питань інших небайдужих мешканців міста; - реалізація проекту стане підтвердженням того, що міська влада долучається до тісної співпраці: вивчає запити, розглядає актуальні та проблемні питання і втілює в життя проекти, які незалежно від політичної ситуації, лишаються стабільними, бо реалізовані для мешканців нашого міста та спрямовані на зміцнення здоров'я.

План заходів з реалізації проекту

Організаційні та підготовчі заходи: - створення ініціативної групи для розробки проекту, проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед мешканців мікрорайону щодо створення спортивного майданчика для занять міні-футболом, волейболом та бадмінтоном; забезпечення підтримки даного проекту; - відвідування заходів для якісної підготовки проекту (форум, тренінги, наради); - розгляд кошторисних пропозицій підрядних організацій щодо облаштування майданчика; - співпраця з органами місцевого самоврядування та авторами проекту. Укладання угод з головним розпорядником коштів на реалізацію проекту - укласти угоду з головним розпорядником коштів про фінансування 95% проекту; - дотримання зобов'язань щодо 5% внеску; - визначити підрядну організацію, що буде здійснювати реалізацію проекту, відповідно до чинного законодавства. Безпосереднє виконання робіт з облаштування спортивного майданчика - підготовка основи майданчика: розбирання дорожніх покриттів та основ асфальтобетонних, улаштування ущільнених трамбівками підстилаючих шарів з щебеневого відсіву та облаштування тротуарних бортів (82м.п.); - укладання штучного покриття (штучна трава Essential 20 -375 м², штучна трава Essential 20 (розмітка) -14м², встановлення воріт для міні-футболу та стійок для волейболу, бадмінтону; - встановлення особливо міцної огорожі майданчика з сіткою-гасителем. Моніторинг - здійснення моніторингу результатів реалізації проекту (опитування, створення групи користувачів у соціальній мережі з метою залучення усіх бажаючих до занять спортом, створення команд, організації ігор, розміщення відгуків тощо); - кількісний обсяг цільової групи користувачів (окремо учнівської молоді та мешканців району, міста); - кількість створених команд та проведених ігор; - кількісні показники завантаження майданчика в залежності від часу; - кількість отриманих перемог учнями закладу під час змагань, естафет тощо. - рівень фізичної підготовки учасників спортивних змагань; - рівень організації та залучення учнівської молоді до активного відпочинку, живого спілкування (участь у заходах, створення груп підтримки, вболівальників тощо) Даний об'єкт стане початком реалізації ідеї щодо облаштування подвір'я НУШ. Результативність даного проекту забезпечить якісне проведення уроків фізкультури, спортивних заходів, змагань; стане поштовхом для активного залучення учнів, мешканців міста до здорового способу життя.

Фотографії