• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

"Затишна школа" - благоустрій шкільного подвір'я КЗШ І-ІІІ ступенів № 99 Брав участь

Доданий
26.08.2018
Номер
74
Освіта

Територія шкільного подвір’я немає суцільної огорожі в одному місці вона зруйнована в іншому взагалі відсутня. Й тому на подвір’ї школи постійно знаходяться сторонні люди, а це на сам перед небезпека для наших дітей.
За більш як тридцять років існування залізобетонної огорожі бетон в багатьох місцях зруйновано, деяких секцій майже немає. Крім того така огорожа несе велику небезпеку для дітей.

Автор проєкту
Бюджет
495 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Інгулецький
Адреса
вул. Недєліна, 41А, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Територія шкільного подвір’я немає суцільної огорожі в одному місці вона зруйнована в іншому взагалі відсутня. Й тому на подвір’ї школи постійно знаходяться сторонні люди, а це на сам перед небезпека для наших дітей. За більш як тридцять років існування залізобетонної огорожі бетон в багатьох місцях зруйновано, деяких секцій майже немає, а в деяких місцях її й справді немає. Крім того така огорожа несе велику небезпеку для дітей при само руйнуванні. В наслідок відсутності суцільності огорожі й відсутнє місце відпочинку школярів.

Мета проекту

Зробити сучасну та небезпечну огорожу для шкільного закладу. Для підвищення безпеки на території навчального закладу та для поліпшення естетичного вигляду. Необхідно: встановити металеву огорожу з однієї сторони, демонтувати залишки старої бетонної огорожі та встановити нову бетонну, встановити ворота та хвіртку, підготувати місце відпочинку школярів встановивши нові спортивні та розвиваючі елементи.

Очікувані результати

Зменшиться можливість проникнення сторонніх на територію шкільного закладу та ризик травмування дітей елементами старої огорожі. Покращиться естетичний вигляд огорожі шкільного закладу, з'явиться місце відпочинку для учнів.

План заходів з реалізації проекту

В процесі виконання проекту буде демонтовано частину застарілої аварійної бетонної огорожі та встановлену нову сучасну огорожу. Встановлено вздовж спортивного майданчика нову металеву огорожу та нові шкільні ворота, що на сам перед змінить естетичний вигляд шкільного подвір'я та надасть змогу продовжити благоустрій. Підготовлено також місце для благоустрою майданчика відпочинку та розвитку школярів.

Фотографії