• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Інноваційний центр з вивчення англійської мови "Step Ahead" Реалізований

Доданий
24.08.2018
Номер
72
Освіта

Сьогодні вивчення англійської мови відірвано від сучасного життя. Причини - застарілість методів та відсутність елементарних технічних засобів. Пропонуємо створити інноваційний модернізований центр з вивчення англійської мови «Step Ahead» з 5 кабінетів на базі КСШ №71, який буде облаштований сучасними технічними засобами навчання та меблями відповідно до норм НУШ. Малюнки кабінетів додаються .

Автор проєкту
Бюджет
469 630 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський
Адреса
вул. Ракітіна (Ногіна), 22, Кривий Ріг

Опис

Співавтори

Тяпкіна Анжеліка Володимирівна

Проблема

Вивчення іноземних мов без сучасних технічних засобів позбавляє учнів Покровського району цілого світу корисної інформації, можливості втілювати надбанні знання на практиці та унікального досвіду спілкування з носіями мови. Ця проблема є актуальною , тому що оволодіння англійською мовою – важлива передумова для отримання цікавої роботи та фінансового заохочення, самореалізації особистості та соціалізації. Парадоксальним є те, що в спеціалізованій мовній школі № 71 та взагалі в Покровському районі де навчаються 10873 учня та працюють 85 вчителів англійської мови, немає жодного мовного кабінету, який був би обладнаний сучасними технічними засобами. У втіленні даного проекту зацікавлені 637учнів КСШ№71, мешканці території, прилеглої до школи та взагалі Покровського району і міста, а також 85вчителів англійської мови району. Система освіти України пред’являє великі вимоги до викладання англійської мови, але без забезпечення технічними засобами, виконання цих вимог не є реальним. Впровадження інноваційних освітніх технологій та використання ТЗН на заняттях з англійської мови є реалістичним і дозволяє добитися високої ефективності та впливає на результативність засвоєння іноземної мови.

Мета проекту

«Інноваційний центр з вивчення англійської мови «Step Ahead»(«Крок уперед») має за мету самореалізацію особистостей учнів та вчителів англійської мови Покровського району в сучасних умовах шляхом створення у 2019 році інноваційного центру з вивчення англійської мови «Step Ahead» , що приведе до практичного використання англійської мови, підвищення творчого потенціалу особистості та дозволить легко соціалізуватись у суспільстві.

Очікувані результати

У рамках цього проекту КСШ №71 отримає 5 сучасних кабінетів англійської мови, що дасть можливість користуватися сучасними технічними засобами 560 учням щодня. Створення інноваційного центру стане ключем до сучасного інформаційного простору, який дасть можливість долучити більшу кількість учнів до сучасного навчального процесу. А саме: щодня в одному кабінеті англійської мови проводяться 7 уроків, середня наповнюваність кабінетів – 16 учнів. Таким чином, за один навчальний день у кабінеті мають змогу навчатися 112 учнів. Очікується : - постійне збільшення учнів упродовж наступних років функціонування центру за рахунок проведення районних і міських освітніх та виховних заходів ; - підвищення престижу та якості знань серед учнів та їх мотивації до навчання; - залучення батьків до співпраці з учителями для встановлення більш тісного контакту між сім’ями та школою; - формування іміджу міста як прикладу впровадження інноваційних технологій в системі освіти. - модернізація кабінетів англійської мови технічним оснащенням та меблями відповідно до умов Нової Української Школи.

План заходів з реалізації проекту

- створення проектної групи; - визначення бютжету реалізації проекту; - закупівля 5 ноутбуків, 5 мультимедійних проекторів та кріплення до них; - 5 інтерактивних дошок, 5 комплектів колонок, 5 комп’ютерних мишок, оснащення для установки інтернету,10 ролетів для затемнення кабінетів, 3 багатофункціональних пристрої, чорнила, папір, 10 книжкових шаф, 80 модульних учнівських столів, 80 учнівських стільців та 5 столів для вчителів для оснащення 5 кабінетів. - проведення консультацій та тренінгів з викладачами Дніпропетровського національного університету в рамках Малої Академії Наук; - участь в семінарах та вебінарах , які організують провідні фахівці видавництв та університетів США і Великобританії; - висвітлення інформації про хід реалізації проекту «Step Ahead» на сайті школи та у Facebook; - залучення вчителів Покровського району та міста до співпраці з метою обміну досвідом; - проведення відкритих навчально-виховних заходів з метою оцінювання досягнень та результатів роботи центру. - участь у міжнародних програмах з обміну учнями та вчителями FLEX і AIESEC, співпраця з волонтерськими організаціями PEACE CORP та GO CAMP. Вищезазначені шляхи були обрані, тому що така стратегія вважається найбільш доцільною та реалістичною. Крім того реалізація проекту буде базуватися на попередніх методичних та практичних напрацюваннях вчителів англійської мови КСШ №71 та на використанні автентичних підручників , багаторічний досвід роботи з якими мають фахівці школи.

Фотографії