• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Дерево мистецької єдності» Брав участь

Доданий
24.08.2018
Номер
71
Благоустрій

Кривий Ріг місто творчості,краси та натхнення. Справжня скарбниця народних талантів. За останні роки традиційно склалося що саме Арт-Майдан, біля Криворізького Академічного театру драми та музичної комедії ім.Т.Шевченко, став місцем зустрічі, творчого спілкування, генерації та демонстрації здібностей як і народних майстрів так і прихільників сучасного мистецтва. Всіх іх об'єднує любов до мистецтва

Автор проєкту
Олена
Олена Гуленко
Бюджет
473 100 грн
Розрахунок бюджету
Район
Центрально-Міський

Опис

Проблема

Звернення уваги сучасних людей на розвиток мистецтва нашого міста.

Мета проекту

Кована скульптура «Дерево мистецької єдності»-це проект спрямований на благоустрій центральної історичної вулиць міста, це поява нового туристичного об'єкту, який неодмінно приверне до себе багато уваги, тим самим сприятиме розвитку туристичної галузі криворіжжя, ще раз підкреслюючи єдність та могутність нашого міста, шанування традицій пращурів.

Очікувані результати

Новий елемент благоустрою центральної історичної вулиці міста. Це поява нового традиційного місця для весільних фотосесій молодят та сімейного відпочинку. Проект актуальний в умовах стрімкого розвитку промислового туризму Проект спрямований на продовження виховання «сталевих» та «творчих» молодих криворіжців, не забуваючи міцне історичне походження їх пращурів.

План заходів з реалізації проекту

Проект передбачає виготовлення та встановлення кованої скульптури «Дерево мистецької єдності»

Фотографії