• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • До закінчення залишилось
  Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Встановлення ІТП в КЗШ №26» (Модернізація системи опалення) Реалізований

Доданий
23.08.2018
Номер
66
Енергозбереження

Для забезпечення стабільного опалення в загальноосвітній школі, яка підключена до центральної опалювальної системи, зменшення витрат на опалювання, та економного витрачання теплоносіїв потрібно провести модернізацію уже існуючої системи теплопостачання, подолати негативні сторони застарілого централізованого опалення.
З цією метою потрібно провести заміну старого елеваторного вузла на сучасний інд

Автор проєкту
Бюджет
471 800 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
Володимира Бизова вулиця, 7а, Металургійний район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

На жаль, система опалення, як і в багатьох інших установах, дуже застаріла, вона не дає змоги регулювати температуру в залежності від добової температури повітря, в результаті витрачається багато зайвих коштів. В даний час система опалення повністю розбалансована. Половина приміщення обігрівається, а в іншій повністю холодні стояки. Це викликає дискомфорт у роботі.

Мета проекту

Мета проекту: Модернізація системи опалення у загальноосвітній школі № 26, економія бюджетних коштів на опалення.

Очікувані результати

- Модернізація та збалансування системи опалення, - Економія теплової енергії складає 20-30%, - Зменшення витрат на теплоізоляційні матеріали, - Регулювання відпуску тепла в системі опалення в залежності від зовнішньої температури повітря.

План заходів з реалізації проекту

- Отримання технічних умов на встановлення індивідуального теплового пункту; - Розробка проектно-кошторисної документації; - Експертиза документації; - Встановлення індивідуального теплового пункту з теплообмінником та модулем передачі даних; - Погодження на встановлення ІТП здійснюється в процесі виготовлення ПКД з теплопостачальною органїзацією; - Дозвільні документи по встановленню ІТП в закладах освіти отримуються в процесі виготовлення ПКД.

Фотографії