• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Ефективна енергія науково-технічного металургійного ліцею №16» (Встановлення ІТП) Реалізований

Доданий
23.08.2018
Номер
64
Енергозбереження

Система опалення ліцею застаріла і недосконала. Проблемою старої системи є майже повне розбалансування витрати теплоносія що поступає в приміщення школи. Тобто десь холодно, а десь – є можливість перегріву системи . Все це сприяє до не комфортних умов навчання та переплатами за спожите тепло. Відсутність регулювання температури в мережі по годинах доби не дає можливість істотно зекономити.

Автор проєкту
Анастасія
Анастасія Кучма
Бюджет
473 613 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
Степана Тільги вулиця, 22, Металургійний район, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Система опалення ліцею застаріла і недосконала. Проблемою старої системи є майже повне розбалансування витрати теплоносія, що поступає в приміщення школи. Все це не сприяє комфортним умовам навчання та спричиняє переплати за спожите тепло.

Мета проекту

Впровадження енергозберігаючих заходів у науково-технічному металургійному ліцеї №16, економія бюджетних коштів на опалення.

Очікувані результати

Встановлення сучасного індивідуального теплового пункту дасть змогу зекономити бюджетні кошти. ІТП збалансує систему опалення навчального закладу, вже в опалювальний період 2019-2020 року. ІТП надасть можливість регулювати температуру теплоносія в мережі, що створить комфортні умови для навчання, зменшить захворюваність серед учнів та вчителів.

План заходів з реалізації проекту

Отримання технічних умов на встановлення ІТП, розробка та експертиза проектно-кошторисної документації. В процесі виготовлення ПКД з теплопостачальною організацією - отримання погодження на встановлення ІТП та отримання дозвільних документів по встановленню ІТП в закладах освіти. Встановлення індивідуального теплового пункту з теплообмінником та модулем передачі даних.

Фотографії