• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Реновація спортивно-розвивальної інфраструктури для дітей з вадами ОРА на території ЗДО №148 Реалізований

Доданий
23.08.2018
Номер
58
Освіта

Реновація сучасного спортивно – розвивального комплексу дасть можливість дошкільнятам з вадами опорно – рухового апарату вести активний спосіб життя, поєднати гру з елементами спорту, зміцнити різні групи м'язів, а також суглоби і кістки, поліпшити поставу. Актуальність даного проекту полягає у створенні умов для інтеграції системи корегуючої та фізкультурно – оздоровчої роботи.

Автор проєкту
Вікторія
Вікторія Лещенко - Шамрай
Бюджет
142 405 грн
Розрахунок бюджету
Район
Металургійний
Адреса
вул. Соборності (Косіора), 67, Кривий Ріг

Опис

Співавтори

Лещенко-Шамрай Вікторія Валеріївна

Проблема

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №148 компенсуючого типу (спеціальний)» Криворізької міської ради функціонує 54 роки. Кожного року приміщення та прилеглу територію підтримували для використання виховання , навчання та організації дозвілля дітей, які відвідують дошкільний заклад. У 1993 році заклад перепрофілювали, і він став закладом - для дітей з вадами опорно – рухового апарату . Проте спортивний майданчик залишився таким, що не відповідає спеціалізації садка та й технічним нормам. Тому дуже актуальним стало питання у створенні сучасної інфраструктури для інтеграції (поєднанні) класичних та інноваційних методів у корекційно – розвивальній діяльності з дітьми з вадами опорно – рухового апарату. Сучасний спортивно – розвивальний комплекс дасть можливість дошкільнятам з вадами опорно – рухового апарату вести активний спосіб життя, поєднати гру з елементами спорту, зміцнити різні групи м'язів, а також суглоби і кістки. Крім того, підвищити імунітет і витривалість організму, зміцнити здоров'я і дитина буде рідше хворіти, поліпшити координацію, розвинути швидкість і точність реакцій, спритність. Також поліпшити поставу, підвищити працездатність і витривалість. Актуальність даного проекту полягає у створенні умов для інтеграції (поєднанні) системи корегуючої та фізкультурно – оздоровчої роботи.

Мета проекту

Мета проекту полягає у: 1. Створенні оптимальних умов для рухової активності дітей з вадами опорно – рухового апарату на свіжому повітрі. 2. Покращенні функціонального стану опорно – рухового апарату вихованців ЗДО №148. 3. Руйнуванні патологічних рухових стереотипів, які виникли внаслідок хвороби. 4. Вдосконаленні компенсаторних функцій організму дитини. 5. Мотивуванні дітей вести здоровий активний спосіб життя.

Очікувані результати

1. Підвищення іміджу ЗДО у районі та місті. 2. Створення сучасних та безпечних умов для оптимізації рухової діяльності для кожної дитини на свіжому повітрі. 3. Поєднання корегуючої та фізкультурно – оздоровчої роботи. 4. Надання імпульсу до загартовуючих моментів у вихованні підростаючого покоління. 5. Проведення спортивно масових заходів для дошкільнят Металургійного району. 6. Втілення в життя даного проекту дозволить зробити успішний крок на шляху популяризації здорового способу життя сімей, діти яких відвідують ЗДО 7. Щорічне оздоровлення дітей з вадами опорно – рухового у кількості 75 дітей.

План заходів з реалізації проекту

1. Підготовити основу площі 84м2 для укладання покриття з гумової крихти. 2. Придбання багатофункціонального спортивно – розвивального комплексу «Веселка». 3. Встановлення елементів комплексу. 4. Укладання полімерного покриття з гумової крихти.

Фотографії