• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Сучасна діагностика шлунково-кишечного тракту за допомогою ультразвукового методу Брав участь

Доданий
22.08.2018
Номер
54
Охорона здоров'я

Сучасні методи діагностики стану органів шлунково-кишкового тракту включають не тільки традиційні-виявлення скарг, огляд, фізичне і лабораторне обстеження, а і інструментальне - ультразвукове дослідження. Проект спрямований на закупівлю сучасної діагностичної ультразвукової системи.

Автор проєкту
Світлана
Світлана Харченко
Бюджет
1 328 100 грн
Розрахунок бюджету
Район
Покровський
Адреса
вул. Мусоргського, 32, Кривий Ріг

Опис

Проблема

Сучасні методи діагностики стану органів шлунково-кишкового тракту включають не тільки традиційні-виявлення скарг, огляд, фізичне і лабораторне обстеження, а і інструментальне - рентген, ендоскопія, ультразвукове дослідження. На даний час ультразвукове обстеження незамінний помічник в діагностиці хвороб внутрішніх органів, особливо органів шлунково-кишкового тракту. Проект спрямований на закупівлю діагностичної ультразвукової системи. Тому що : - ультразвукове дослідження являється неінвазивним; - НЕ шкідливе для організму, дозволене для використання вагітним, дітям, важкохворим, людям похилого віку; - дає інформацію про структуру і розмір органу, виявляє наявність новоутворень, пухлин,кіст, каменів, діаметр судин, наявність розширень або звужень, швидкість кровотоку і т.п; - має високу просторову роздільну здатність.

Мета проекту

Мета проекту: реалізація довгострокової програми з раннього виявлення патології органів ШКТ за допомогою ультразвукового дослідження, діагностики початкових і розвинутих форм захворювань, прогноз їх течії. Аналіз ехографічних симптомів з точки зору нормальної фізіології, патологічної та топографічної аномалії, зіставлення виявлених даних з результатами клініко-лабораторних та інших інструментальних методів діагностики.

Очікувані результати

Реалізація проекту на базі КЗ "Криворізька міська лікарня №16" КМР призведе до створення сучасного діагностичного кабінету і передбачає придбання необхідної системи ультразвукової діагностики.

План заходів з реалізації проекту

1. Здійснення організаційних та підготовчих заходів. 2. Інформаційно - рекламна компанія проекту. 3. Придбання сучасної системи ультразвукової діагностики. 4. Облаштування кімнати та створення комфортних умов для організації надання послуг з ультразвукової діагностики ШКТ. 5. Введення в експлуатацію кабінету ультразвукової діагностики ШКТ, моніторинг реалізації проекту, опитування користувачів послуг. 6. Звітування.

Фотографії